Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Ember legyen a talpán, aki erre tokot farag :)
Ez a zene?! Tök disszonáns. Én szoktam ilyeneket, amikor össze-vissza nyomkodom a zongorát.

(#2) DrDoktor válasza BiP (#1) üzenetére


DrDoktor
tag

Áh ugyan már. Előbb kész volt a tok mint a telefon heheh
[link]

Lazuló természetközeli zene .Ha ebben disszonanciát hallasz dobj be egy vödör féldecit :DD

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Egy icipici Nokia N8 - Sony k850 a kamera sziget.
Kellemes megoldás szerintem.
Plusz szépek a színek.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) BiP válasza DrDoktor (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Nyilván le lehet gyártani. Csak ugye mivel a sziget kiteszi a szélességet, biztos nehéz tartósra csinálni, mert csak a széle tartja. Erre gondoltam.
De amúgy igen, általános jelenség, hogy mire valami hivatalosan megjelenik, a kínai gyártók ezeken a körökön már túlvannak. Van hozzá tok, egyedi esetben meg már koppintás is :)

Lazuló természetközeli zene. Ezt levettem, hogy ez akar lenni. Csak közben ütemtelenül belepötyögnek.
Nekem ütemtelen legalábbis. Szóval marad a féldeci.
(mintha találtak volna 2 nyugis zenét, csak egy béna DJ keverte össze)

[ Szerkesztve ]

(#5) DrDoktor válasza BiP (#4) üzenetére


DrDoktor
tag

Én meg arra gondoltam évek óta legyártják a kínaiaka tokokat és 99.9% ban mindig jók és olcsók.Soha nem volt tartóssági gondom.
Hol ütemtelen a zene? Nem hallom. De mindegy is. :R

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#6) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Jó lett volna ha kamera fronton történik valami hardveres előre lépés, mert a szoftvert már eléggé a csúcsra járatták a 6-os széria estében is. Ettől függetlenül biztos nagyon jó lesz kamera téren :K , de váltani nem igazán hiszem, hogy érdemes lesz így.

Mi11 Ultra + HyperOS.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.