Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chrys_


Chrys_
addikt

Vajom mennyien használják még ezeket a magyar csoda-szervereket? Nem a regisztrációk számára gondolok.

(#2) -szp- válasza Chrys_ (#1) üzenetére


-szp-
aktív tag

Májusi adat szerint 1,4 millió aktív fiók van. Ezek egyébként 90 nap inaktivitás után automatikusan törlésre kerülnek.

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#3) merkucyo válasza Chrys_ (#1) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Durván 10 éve regisztráltam és azóta minimálisat változott a design szóval maradt egy egyszerű de használható mail szolgáltatás, amire kell arra teljesen jó.

Az ilyen-olyan nemzetközi dolgaim miatt már sok éve nekem is gmail van és mára csak szemetes fiókká avánzsálódott.

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#4) fornettisuti


fornettisuti
veterán

meg letezik?
azt hittem iwiw sorsara jutott reg. osregi
elso/masodik emailom freemailes, ami at van iranyitva, ahogy a yahoos is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#5) saelin válasza fornettisuti (#4) üzenetére


saelin
veterán

Számomra is meglepő volt. Már évek óta nem láttam citromailes címet az ismerőseim körében, azt hittem rég megszűnt. Ezek szerint nagyon is él.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) Ic3man


Ic3man
tag

Annyira bootstap. :) :DD

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#7) xrace77


xrace77
tag

Ez a hulladék még létezik?! ;] :Y

(#8) Dumi86


Dumi86
senior tag

Szerintem igen jót tett neki a változás,szép és átlátható lett és még talán gyorsult is :C

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#9) Gergosz2 válasza saelin (#5) üzenetére


Gergosz2
veterán

Én is csodálkozom, hogy van aki még ezt használja. Jó anno nekem is volt, de az volt a szemetesládám amivel olyan helyre regeltem ahová sokszor nem akartam visszatérni.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10) arnyekxxx


arnyekxxx
veterán

rengetegszer élek át orális örömöket amikor az ügyfélnek citroméles címe van és nem kapja meg a levelemet vagy én nem az övét. A freemail méltó párja.

(#11) Chrys_ válasza arnyekxxx (#10) üzenetére


Chrys_
addikt

Nekem csak freemail volt, de ott is volt amikor 3 órán át tartott egy tesztlevélnek a gmail-s címemről megérkeznie. Akkor töröltem a fiókot :)

(#12) Kolondrum


Kolondrum
félisten

mailbox v2.... Ez is hulladék az is az!

(#13) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Milyen fiókot trendi manapság használni? Nekem citromailes van még mindíg. Gmail a telefonhoz.

mcload21: +1

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#14) mcload21


mcload21
tag

Nekem kb 9 éve citromail-es címem van, bejön, és nem volt vele még különösebb problémám, pedig rengeteget használom. (Később lett gmail is a külföldi oldalak miatt ...) A dizájn, ami mindíg is tetszett, nem sokat változott mostanáig, de ez az új utálatos. Kérem vissza a régit!

(#15) dredbiro


dredbiro
senior tag

ritka sz@r lett

Good hunting,STALKER !

(#16) eami válasza mcload21 (#14) üzenetére


eami
addikt

minek lett gmailed ha nincs vele problémád :U ;]

(#17) zseko válasza -szp- (#2) üzenetére


zseko
veterán

Ja, és az a legszebb, hogy az smtp-t is inaktivitásnak tekinti ez a fos. Két fiókot buktam miatta. De ami még 'szebb', hogy később újra tudtam regisztrálni a neveket - éés megkaptam az emaileket is!! (Nem a régieket, hanem ugyanúgy újra jöttek tovább az anno regisztrált címekről)

HR24.hu

(#18) martonx válasza KamuMazsola (#13) üzenetére


martonx
veterán

outlook / hotmail :)

De hogy a cikkhez is szóljak, abszolút kizártnak tartom, hogy 1,4 millió aktív regisztrációja legyen a citromail-nek. Bárki bemondhat bármekkora számot, ennyi erővel pistike sarki webshopjának meg 2 millió aktív felhasználója van, aki nem hiszi, járjon utána :D

Én kérek elnézést!

(#19) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog (1)

Jaj nekem is volt/van egypár e-mail címem.
Ott van a Freemail, amit szentigazából csak a Paypal és az Ebay miatt van már csak meg.
Volt Citromailom is, csak egyre inkább már nem használtam, így megszűnt.
Van még a Hotmail.com címem is, amit mai napig használok, és most már az az elsődleges címem. Amúgy az MSN Messenger miatt regisztráltam, aztán jött a Skydrive, amit néha szoktam oda feltöltögetni.
És végül a Gmail címem is van, de igazából telefonom, és a G+ miatt van meg.

(#20) macskea


macskea
őstag

Nekem nagyon sokáig tvn-es volt, de miután az smtp-t az is inaktívnak számolja, és böngészős belépés ezáltal egy-két hetente kötelező, ment a levesbe. Esküszöm, ezek ezzel ölik meg magukat... :W

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#21) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Amúgy arra van valami egyszerű magyarázat, hogy miért kell egyes e-mailek megérkezésére sokat várni (ha egyáltalán megjön)?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#22) gyurkikrisz válasza Kolondrum (#12) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Szemetesnek jo

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#23) Kolondrum válasza gyurkikrisz (#22) üzenetére


Kolondrum
félisten

23-ig jó volt a mailbox, azóta van kavar, h leállt a google motor. Menekülnék, de van ahol nem lehet mail címet váltani. Pl jofogás mint kishal, de a paypallal is harcolok. Nagy sunyik ám, mondtak fűt fát, de több mint 1 hete kb halott minden. 1Gb tárhely lesz, most 100Mb, na mondom akkor költözünk. A kis bik! Reggeli mail este jött meg és sorolhatnám. IMAP stb halott. Citroméktól is viharosan váltam el, el is küldtem az ÜSZ-t a pibe. Kis bránsok!

(#24) Kolondrum válasza Kolondrum (#23) üzenetére


Kolondrum
félisten

HA reklám blokkolód van jelenleg a mailbox webes felületén egy ablak jön ki ami nem tűnik el, kéri h kapcsold ki. 4-5 reklám van. FB-n érik az ami citroméknál. :))

(#25) section9


section9
őstag

Tök jó, de a HTTPS sokkal fontosabb lett volna.

(#26) hemaka


hemaka
nagyúr

Meg mukodik ez? Nem semmi.

(#27) Nagytalp


Nagytalp
senior tag

Van egy fiókom náluk kb. 10 éve de egy fos és utálom.

Max. 10% telítettségnél már nem lehet levelezni mert szerinte megtelt a fiókom. Több üzletet is buktam már amiatt, hogy visszadobálta a leveleket mert szerinte elértem a mail quotát ami messze nem igaz. Két havonta megfenyeget, hogy 3 hónap után törölni fogja a fiókom ha nem lépek be. A keresés és a levelek törlése tökéletesen beleillik a hulladék kategóriába 2015-ben.

A testvérem meghalt 2007-ben és mivel az egyéb ügyek intézésével voltunk elfoglalva ezért nem volt lehetőségem lementeni a levelezését. Ez a buzi meg megszüntette a fiókját mert ugye nem lépett be.

Szerintem ennek a foskupac levelezőrendszernek vesznie kell!

Nvidia RTX és AMD RX videókártyák raktárról!

(#28) ntomka válasza Ic3man (#6) üzenetére


ntomka
nagyúr

És az baj, ha használják? :)

ツ Headphones on - World off

(#29) fene_vad


fene_vad
senior tag

ez a 90 nap inaktivitás egy igaz viccparádé, mondana erre nekem bárki bármilyen logikus okot hogy miért van így?
rettenetesen kíváncsi vagyok.

Talán etetni kell az emailcímeket minden hajnalban és drága a táp?
Vagy lázadnak az aktív emailcímek?
:W

(#30) Kolondrum válasza fene_vad (#29) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ezért voltam velük harcban és küldtem el a picsába őket.

(#31) ntomka válasza fene_vad (#29) üzenetére


ntomka
nagyúr

Gondolom megjelenítenek egy-két reklámot belépve is. Ha nem lépsz be, akkor nem látod azokat.

ツ Headphones on - World off

(#32) #06658560


#06658560
törölt tag

TVN, Valaki?

(#33) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Nekünk mióta van internet azóta használom. 2006 óta :K
Az új külső nem tetszik bár ez részletkérdés :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#34) bul07


bul07
nagyúr

Nekem 20-ál több citromail-es címem van, pár darab ami ős öreg, meg vannak frissek, persze fontos helyre nem ezeket használom

Ingyen steam-es játékokhoz jól jön , és ezeknél nincs kötelező sms azonosítás, így gyorsan lehet egy újat regisztrálni

De amúgy félelmetes hogy nemrég még a helyi iskolának is citromail-es volt az email címe, de pár fontos email nem érkezett meg és ekkor váltottak gmail-re

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ez a sz*r még létezik? Mondjuk az meglepőbb, hogy van aki használja... :-D

(#36) #58000384 válasza bul07 (#34) üzenetére


#58000384
törölt tag

Tessék, az ingyenes játékokhoz bőven jó, regisztrálni sem kell, egy idő után törlődik minden.

(#37) 8th


8th
addikt

Elromlott? Sosevótjó :DD

(#38) bul07 válasza #58000384 (#36) üzenetére


bul07
nagyúr

De van olyan oldal ahol időnként adnak új ingyenes játékot és a jelszavakkal nem törődve csak kérek jelszó emlékeztetőt , és az nem pálya ha magától törlődik

Meg mondjuk indiegala esetén(Most Realms Of The Haunting az ingyenes, lentebb) ugyan azt az email címet érdemes használni mert akkor egy profilba gyűlik az összes

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#39) eami válasza bul07 (#38) üzenetére


eami
addikt

steamre (többek közt) nagy botorság citromot használni. Nézz csak át a steam topikba, most is ezzel szív valaki.

(#40) bul07 válasza eami (#39) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát igen , nekem csak al fiókom van citromail-es címmel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#41) #58000384 válasza bul07 (#38) üzenetére


#58000384
törölt tag

Emlékeztető helyett az is jó, ha felírod ezeket a jelszavakat. Indiegala-n mondjuk tényleg jó egy rendes cím, ha szeretnéd egy profilban az egészet, de amúgy más helyeken inkább használnék egy eldobható fiókot, mint egy valódit (ezt csak a 20+ címedre mondom).

[ Szerkesztve ]

(#42) varkokonyi válasza KamuMazsola (#13) üzenetére


varkokonyi
csendes tag

Ez az, amit nem értek. Miért van kettő? Lehetne egy GMail-es és az mindkettőn megy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.