Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) divrapier


divrapier
tag

Kicsit hibásan mértem fel a cikk elkészítéséhez szükséges időt (eddig 7+ óra), és kevesebb idő maradt az elkészülésre is (családi elfoglaltságok), de nem szeretném tovább halogatni a megjelebést. Apró módosítások vannak még hátra, amit holnap megtennék, a kiegészítő anyagok hiányoznak, és tervezem még feladatok felrakását az anyaghoz, amin lehet gyakorolni.
A napi hőmennyiségemet túlléptem, idegeim off, cikk update holnap lesz leghamarabb.

[ Szerkesztve ]

GeForce 7800 GS 256 mb (overcloced to 512 mb)AGP

(#2) momo2828 válasza divrapier (#1) üzenetére


momo2828
tag

Szia!
Köszönöm a munkádat. Számomra, mint kezdő, is minden érthető volt. Mikor számíthatunk folytatásra?
Még egyszer köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#3) divrapier válasza momo2828 (#2) üzenetére


divrapier
tag

kicsit túlvállaltam magam talán :) de holnap becsszó meglesz a 2. lecke befejezése. Mikor legyen folytatás?

GeForce 7800 GS 256 mb (overcloced to 512 mb)AGP

(#4) momo2828 válasza divrapier (#3) üzenetére


momo2828
tag

Szerintem akkor, amikor Neked megfelel :)

(#5) terbed


terbed
csendes tag

Szia!
Nagyon részletes leírás gratulálok!
Voltak olyan dolgok, amelyek újak voltak számomra. (int a , b = 1, 2)
Szerintem még ehhez a részhez tartoznak: int a = 5; a += 4; -> a = 5+4;
*= ...
Az i++, ++i, --i, i---t nem mondom, mert gondolom a ciklusoknál akarod bemutatni.

Nem a földrengés öli meg az embereket, hanem a házuk -Jorge Hemingway

(#6) proggirl


proggirl
újonc

Szia!

Most kezdtem el C# fejlesztőkörnyezetben programozni, s már alig várom, h megjelenjen a következő lecke :) Mikorra várható? Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#7) Keksz


Keksz
senior tag

divrapier : nagyon jó a C# lecke!!! Csomó mindent megértettem amit órán nem. Várom a folytatást!!! Vagy ha van vmi "console application" angol nyelvű 'hasonló" weboldal/pdf az is jöhet. Nagyon király! Csak így tovább!

(#8) Kloden


Kloden
senior tag

Folyt: Link :D

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.