Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt a mondatot: "Maga a játék egy bevezető videóval kezdődik"
Átírnám így: "A játék elején láthatunk egy intrót..., ahol egy helikopteren próbál vadul ébreszteni..."

Csak hogy ne szerepeljen egymás után rögtön a "bevezető videóval kezdünk"

Egyébként tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Ditoo0225 válasza .LnB (#1) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Javítom, szerintem véletlen írtam le 2szer :) :D Köszi :)

(#3) duvi


duvi
nagyúr

Szia,

- Gratulálok a cikkhez :C Nagyon jó lett. Egy apróságot javítanék benne:
"Kisétálva a bázisról elénk tárul a gyönyörűen lemodellezett New York városa."
Aki nem ismeri a játékot, azt hiheti, hogy egész New Yorkot megkapjuk.
Javításhoz egy példa: ...New York városának egy szelete.

- Más téma, de hosszútávon szükséges lesz. Nincs kedved elvállalni a Topikgazda szerepét? Ezáltal sokkal könnyebben frissíthetnéd a majdani Téma összefoglalót és a topikban is felügyelhetnél a normális stílusra és kommunikációra. Ha benne vagy, akkor dobjuk fel a témát a Divison topikban. Szerintem senkinek nem lesz ellenvetése :N

(#4) Ditoo0225 válasza duvi (#3) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

Köszi, javítom majd ha gépnél leszek.

Jelenleg te vagy a topik gazda ? :)

(#5) duvi válasza Ditoo0225 (#4) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem :N Én az Elite Dangerousnak vagyok a Topikgazdája. Az is épp elég feladattal lát el. Még egy topikot nem tudok bevállalni.

(#6) Ditoo0225 válasza duvi (#5) üzenetére


Ditoo0225
aktív tag

És aki most topik gazda az miért nem jó ? Nem foglalkozik vele ?

[ Szerkesztve ]

(#7) duvi válasza Ditoo0225 (#6) üzenetére


duvi
nagyúr

- Jelenleg nincs Topikgazdája a témának. Ahol van Topikgazda, ott a jobb felső sarokban ki van téve az avatárja és ki is van írva a neve. Pl. ITT is láthatod.
- orichalcos jelezte, hogy frissíti majd az összefoglalót, de neki rengeteg dolga van. Ráadásul már három topiknak is a gazdája. Szerintem nagy segítség lenne neki, ha valaki elvállalná a Topikgazda szerepét. De nem akarlak rábeszélni :N Csak egy ötlet volt, ha már írtál egy jó kis összefoglalót a témából.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.