Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) djculture


djculture
félisten

Van már húsz féle ebből a média markt-ban is.. Jól szól de elég igénytelen bazári kinézetű.

(#2) gianni85 válasza djculture (#1) üzenetére


gianni85
veterán

jól szól = jó hangosan szól :)

(#3) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Nem sok jövőt jósolok ennek a cikknek, ha megérkeznek az audiofilek :DDD Ennyi pénzért... édesdrdágajóistenem.

Jól szól = durván szar hatásfokkal, hogy úgy halld.

[ Szerkesztve ]

(#4) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Megnéznék egy házibulit ahol ezt használják...

(#5) djculture válasza CounterBoci (#3) üzenetére


djculture
félisten

Sony-t hallgattam a médiában az dettó ugyan így néz ki. Csak még több fénnyel tetején van valami diszkógömb is, nem volt annyira szar a hangja, ezeknél már az is csoda ha van közép nemcsak magas meg mély.

[ Szerkesztve ]

(#6) #16939776


#16939776
törölt tag

Picit olcsóbban lehet kapni ennél szélesebb körben használható berendezést is, ami még korrektül is szól.Alto Trouper.

(#7) Peet válasza #16939776 (#6) üzenetére


Peet
senior tag

Szélesebb körben? Nem értem, hiszen amit küldtél az csak egy sima aktív hangfal, se fm tuner, se világítás, se semmi. :F

(#8) bkercso válasza Peet (#7) üzenetére


bkercso
nagyúr

Viszont normális helyen is meg lehet vele jelenni, nem csak egy csapat betépett fiatal között. ;] Amellett fele akkora súlyú.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#9) rottenbull válasza bkercso (#8) üzenetére


rottenbull
senior tag

Amikor a tengerparton iszogatod a koktelodat, es egy ilyen LG uvolti a rumbat a nadtetos, parti bárban, biztos erdekel majd, hogy hol is lehet ezzel megjelenni.

(#10) erer1000


erer1000
őstag

imádom amikor hangszórót akarnak reklámozni, de szépen szól, és ezt az otthoni hangszórómmal hallgatom, így max oylan szépen szólhat akár a millió forintos hangszett mint az én otthoni 10ezres szintűm.

vagy csodálatos színű éles képű tv reklám a tv-ben, amit az és HD ready TV-men nézek, és valahogy nem a legmeggyőzőbb

hallottatok már mozis film előzetest a rádióban? :C :C

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#11) davidsone


davidsone
addikt

elég giccses de beállva biztos jó lehet neki "dőlni" ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#12) bkercso válasza rottenbull (#9) üzenetére


bkercso
nagyúr

Bevallom, ilyen helyzetben még nem voltam. :D Itthon nem sok tengerpart akad, Skóciában meg nyáron is hideg van az ilyesmihez.
De ízlések és pofonok.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#13) sonye


sonye
senior tag

Pont ilyen szarok miatt nem lehet a panelben aludni!

A sok kis csíra veszi ezeket, és azzal királykodik.

Megvan a helye ezeknek, csak jó lenne valami szabályozás rá, hogy éjjel nem arra való, hogy telibe üvöltse a háztömböt.

[ Szerkesztve ]

(#14) #16939776 válasza Peet (#7) üzenetére


#16939776
törölt tag

A feladat: Egy kis területet 50-100nm (2db-al 150-180nm) lássunk el élvezhető minőségű és hangos zenével.
Addig szívesen lemondok az "extra" szolgáltatásokról, amíg az alap problémát képtelen abszolválni.

Ha elolvasod a spec-et van rajta elég bemenet és EQ, BT. Ha ezekből "nem lehet" megoldani akkor én kérek elnézést.

(#15) gergejly


gergejly
aktív tag

Emlékeztek, a még 2000W PMPO feliratra?

Ez is olyasmi, 600 watt pmpo hajrá!

(#16) Calibra72 válasza gergejly (#15) üzenetére


Calibra72
aktív tag

Na ja,fogadom hogy a dobozban található kapcsitáp még a 100wattot sem tudja :DD

(#17) elefant válasza sonye (#13) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

na ezzel egyetértek... olyan házban lakom, ahol kéthetente házibuliznak a külföldi diákok. szerintem már vagy 10-szer mentem le szólni nekik. Nem lehet aludni, élni egy ilyen helyen.. Ez persze nem a cuccok hibája

(#18) Tamy


Tamy
senior tag

"Extrák: Mikrofonkimenet"

Nem inkább bemenet?

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#19) sting2 válasza bkercso (#8) üzenetére


sting2
addikt

;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#20) blueMerle válasza gergejly (#15) üzenetére


blueMerle
veterán

600W RMS-t írnak, hát no, nevessünk egyet :)

Nekem egész konkrétan ez van a hétvégi házban: [link], egy kis semmiség az egész de 65m2-en apokaliptikus hangerőt produkál (nem érted mit mond a melletted lévő) torzításmentesen és olyan mélyekkel, hogy a lelked sírni kezd az örömtől, mindezt 40W-al :DDD

Eddig még mindenkinek koppant az álla aki hallotta, és az ára is nevetséges a hangzásához képest, ahogy irják többen is: I have looked at various systems over time and wanted a speaker that fills my lounge (it allows adjustable bass levels), but without paying the prices for Bose or Sonos (egyébként a Tescóban vettem 45 euróért akciósan, azt hiszem csirkefarhátért ugrottunk be leveshez :D )

Szóval értem én hogy ez az LG csoda villog meg vakavaka zutyzuty wannabe DJ és dekurvahangos, viszont szvsz hótfölösleges. Simán meg lehet ezt oldani olcsóbban és senki sem fog panaszkodni hogy halk a kokodzsambó vagy nincs elég mély a bulibáró alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) Tamy válasza blueMerle (#20) üzenetére


Tamy
senior tag

A hivatalos honlapon a specifikációból már kiderül, hogy a 600W is a kettőre együtt vonatkozik, tehát 2x300W. Persze az is egy vicc, kizártnak tartom, hogy ennyit is tudna.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#22) bkercso válasza blueMerle (#20) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ezeknél a kicsi-de-hangos 2.1-eknél hasonló szokott lenni a trükk, mint az autós szuboknál: ráhangolják őket egy adott frekvenciára, amin jó hangos és torzításmentes a basszusuk, de egyben ott annyira razonál a rendszer, hogy minden basszus ugyan azon a frekvencián szólal meg, ráadásul szinte csillapítatlanul. Igy sem hangszínben, sem impulzusban nem tudnak játszani a mélyekkel, csupán bőgnek-búgnak.
Hát ennek hiányát kell megfizetni a drágább modelleknél... :) Még a "tuctuc"-ban (ami egyébként sok műfajt takar többek közt egészen kiváló DJ-kel) is nagyon változatos tud lenni a mélytartomány!

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#23) ironthehorse


ironthehorse
csendes tag

erről nekem az ugrott be, hogy indulhat a ringlispil és szóljon a coco jambo, dj bobo, vagy rosszabb esetben a kisgrofó... :C

(#24) Hulkminator válasza sonye (#13) üzenetére


Hulkminator
csendes tag

ezt a panelos dolgot egyik haveromnál is eljátszotta a mellettük lévő szomszéd ,addig még rályuk nem rúgták az ajtót :DD

psnprofiles.com/Norbert_Albrecht

(#25) sonye válasza Hulkminator (#24) üzenetére


sonye
senior tag

Jelenleg mi is rendőrségi ügyet indítottunk, mert a barom szomszéd alattunk nyomta éjjel a,zenét.

És még ő fenyegetett meg, hogy a családom öli meg stb...

Szóval ezért nem igazán tartom jónak ezeket a hangeszközöket. Házban oké, de nem való társasházba semmi ilyen cucc, mert csak a baj van, ha olyan kezekbe kerül, aki másra nincs tekintettel.

(#26) blueMerle válasza sonye (#25) üzenetére


blueMerle
veterán

És még ő fenyegetett meg, hogy a családom öli meg stb...

Hát, ez jellemző bizonyos emberekre... :U

Szóval ezért nem igazán tartom jónak ezeket a hangeszközöket.

Bocs de ez nettó hülyeség. Akkor tiltsuk be a késeket, mert mindegyikkel embert is lehet ölni. Az végképp nem az eszköz hibája hogy egy idióta mire használja, akár házban, lakásban vagy kültéren.

ironthehorse: addig örülj tezsvírem, amíg nem valami kifejezetten áutentikus zsamózsase ordít, mert akkor már biztos lehetsz benne hogy a házad a felét sem éri (teeeermészetesen a hangerő miatt :P )

[ Szerkesztve ]

(#27) djculture válasza sonye (#25) üzenetére


djculture
félisten

Gyerekként mindig batár klipx meg egyéb hangfalakat csináltunk az egyik már nem élő komámmal. Mindketten kertes házban laktunk, oké is volt legföljebb előre szóltunk a szomszédnak hogy most buli lesz nem zavarunk e.
Azután becsatlakozott a haveri körbe egy másik gyerek de ő emeletes társas házban lakott. Meg is vette tölem az egyik pár batár klipxet benne 50 centis mély volt, vége az lett hogy 2 évre elkobozta a rendőrség csendháborítás ügy miatt. Akkor lett vége az ügynek és akkor mint bizonyítékot végül visszakapta.
Tehát tényleg nem valók ezek a cuccok társasházba:)

(#28) #16939776 válasza ironthehorse (#23) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ezt kifelejtetted:[link] érdemes egymás után min. 50x meghallgatni, úgy éri el az eredeti hatást ;]

(#29) gergejly válasza blueMerle (#20) üzenetére


gergejly
aktív tag

Nekem ilyen van a kertben, de ezzel is zavarom a szomszédokat.
http://www.conceptronic.net/product.php?id=801&linkid=788

(#30) horvathkrisz válasza gianni85 (#2) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Másik fórumról ideváltva, hirtelen kerestem a "like" gombot.
Kva jó savat toltál! ;]

Szerk.: nemrég vettem egy pár JBL ES90-et, meg hozzájuk egy Yamaha RX-V 781-et, de kár hogy nem előbb közöltétek le ezt a bulvár cikket. Tuti ezt vettem volna.
Ja, nem.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#31) hommeros válasza horvathkrisz (#30) üzenetére


hommeros
őstag

Észjátszás lvl1000.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#32) Zsmester89 válasza hommeros (#31) üzenetére


Zsmester89
őstag

:C :R

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#33) dementor


dementor
senior tag

Ilyet(hasonlót) először Breaking Bad-ben láttam, valami rettenet. Ettől függetlenül sokan szerethetik. Nyilván nem lehet mindenki vájtfülű. :)

[ Szerkesztve ]

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#34) #33253120 válasza dementor (#33) üzenetére


#33253120
törölt tag

Az ereszd el a hajamat jellegű kerti ivászathoz kulturált bulizáshoz bőven jó...

Ennek ellenére valahogy úgy vagyok én ezzel, mint az egyszeri ember a zsiráffal... :)

(#35) dementor válasza #33253120 (#34) üzenetére


dementor
senior tag

Igen, így ránézésre elég ellenállónak tűnik fizikai behatásokkal szemben, ami előnyös lehet ha elszabadul a pokol. :)

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.