Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az első része az utolsó játék amit végigjátszottam. Tetszett (na jó nem maradéktalanul :D)
Várom a folytatást.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) satz18


satz18
őstag

Egyik kedvenc játékom.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#3) Mr.C


Mr.C
őstag

Reméljük, hogy igazak a pletykák. Számomra eddig egy játék se tudott annyit adni, mint a dishonored

sudo rm -rf /*

(#4) Televan74


Televan74
nagyúr

Ha pénzügyileg sikeres volt az első rész, akkor biztos lesz folytatás.
Nekem nem hiányzik,mert nem tetszett.De biztos vannak sokan akik várják.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) nanemár


nanemár
csendes tag

ha legalább annyira jó lesz mint az első, akkor meg van megint pár hónapnyi szórakozás :)

(#6) Taky


Taky
senior tag

Majdnem 10 éve nem játszok, mert nem igazán köt le, viszont a Dishonored-t már majdnem végigvittem... :) Nagyon jó kis játék, magával ragad, ami nálam már elég nehéz ügy... :)

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#7) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom ti, hogy vagytok vele. De én ámulok az ilyen speedrunokon. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Úgy legyen! Imádom ezt a játékot, abszolút top 10-es kedvenc.

(#6) Taky: A kiegészítőket is szerezd be, azok is zseniálisak! :K

(#9) Taky válasza Lomha 8V (#8) üzenetére


Taky
senior tag

Köszi a javaslatod, úgy lesz! :)

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#10) AS válasza .LnB (#7) üzenetére


AS
félisten

Én meg hányok,, ez totális bugkihasználrol szol . Másik meg, játék nem erről szol egyáltalán.... Ez nem super mario 5.0

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) .LnB válasza AS (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem csomó idő mire ezekre a bugokra egyáltalán rájönnek. Poén, hogy van aki képes ilyen szemmel is átlátni egy játékot. Persze én is normál módon vittem végig és tetszett. De ez egy másik megközelítése. Autót is lehet lassan, és gyorsan is vezetni :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) beef


beef
őstag

Először is egy nagy fekete pont a Bethesda régiózáras terjesztéséért, hogy emiatt nem tudom használni a játékhoz a dlc-ket.

A második részt is megveszem, még így látatlanban is.
Szeretem mikor egy játékot lopakodós stílusban is végig lehet nyomni és nem csak a hentelés az egyetlen járható út.

(#13) wolfman válasza beef (#12) üzenetére


wolfman
veterán

Remélem azért kevésbé lesz karikaturista az ábrázolásmód, valamint a lopakodás nagyobb hangsúlyt kap, mert választható volt, de kevés opcióval.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#14) xtremez


xtremez
aktív tag

Tetszett, de én egy dark messiah 2-nek örülnék a legjobban tőlük :DDD vagy az a crossing nevű projekt. Harcrendszerhez nagyon értenek!

Amit nem értek, hogy azt mondták nem csinálnak folytatást belőle, mert így tervezték na meg a történet is lezárult..

(#15) beef válasza wolfman (#13) üzenetére


beef
őstag

Engem a grafikai megvalósítás nem zavart (sőt én szeretem az ilyen stílust), az összhang nagyon jó volt, nem voltak zavaró hiányosságok a designban.
Jó eséllyel az új rész is ezt viszi tovább, hiszen kb. védjegyévé vált ez a játéknak, nem hiszem, hogy változtatnának rajta.
A lopakodással egyetértek, abból bármilyen mennyiségben jöhet még bele :)

(#16) oriic válasza .LnB (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Királyak, de az ilyenek miatt kapjuk meg sokszor hogy milyen rövidek a mai játékok. Ami igaz, csak sokaknak nehéz elmagyarázni (nem neked szól ez), hogy egy speedrun a bugok kihasználásáról szól csak.

Live-Die-Respawn

(#17) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Én is szerettem az első részt, jöhet nyugodtan!
Remélem Viktor Antonov ezúttal is részt vesz a munkálatokban, nagyon megérződött a jelenléte az első résznél. Mivel imádom a Half-Life 2-t ez hatalmas pozitívum! ;)

(#18) blaca83


blaca83
őstag

Végre egy jó hír!

Eléggé gyenge mostanában a felhozatal a "jó játékok terén",de ha ez hozza az első rész szinvonalát akkor tuti lesz .

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.