Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Jó lesz ez :K Persze nem a képek alapján írom ezt, hanem az eddig látottak miatt :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Stílusos. Hangulatos. Egyedi. Csak legyen meg a kihívás és kellően motiválja a gyilkolás nélküli feladatteljesítést. Legyek szellem.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#3) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Nekem az első képen szereplő kabát pont jó lenne erre az átmenti időre. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4) kengyel


kengyel
nagyúr

Az előző rèszben sem csalódtam, ez is jónak tűnik.

kengyel

(#5) oriic válasza Kareszovics (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem is, ha 30 kilóval könnyebb lennék. :DDD

Live-Die-Respawn

(#6) Kareszovics válasza oriic (#5) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ha az a +30 kg vegytiszta izom formájában van rajtad, akkor semmi szégyenkezni valód nincs. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#7) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Szerettem az első részt, persze ez is tetszik de eléggé biztonsági folytatásnak tűnik.

(#8) Scholes9 válasza mentoloshypo (#7) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jogos, kicsit én is így érzem. Bár ugye ami jól működik azon minek változtatni szokták mondani :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#9) [Prolixus] válasza Scholes9 (#8) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Egyetértek. Én pont arra vágyom, amit az első rész nyújtott: Fantasztikus hangulat, kidolgozott pályadizájn, többféle megközelítési lehetőség, műfajához képest meglepően kidolgozott lore, és sunnyogás orrba-szájba. Az új helyszín kellően frissítőnek tűnik, Emily kapcsán meg ugyebár lesz pár új képesség is, amivel ha ideig-óráig is, de el lehet majd szórakozni. Drasztikus újítások esetén biztos pipa lettem volna, mert lehet hogy az én képzelőerőm kicsiny, de egy alapvetően lopakodós játékot én nem tudom milyen jelentős újításokkal lehetne feldobni, hogy a lényege ne vesszen el.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#10) oriic válasza Kareszovics (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hat persze hogy az. :DDD

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.