Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) simonzé


simonzé
addikt

Jó kis cikk, a játék miatt már telepítem felfelé a Steamet.

I don't fit in. I fit out.

(#52) Kirrr


Kirrr
aktív tag

Tegnap, csak nekem nem ment a játék? Egész nap, el sem indult ha a steamben rányomtam...

(#53) $p@rr0w válasza Kirrr (#52) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Nekem ment.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#54) satee76


satee76
aktív tag

Én ma kipróbáltam de nekem nagyon nem jött be. Kicsit talán tul futurisztikus az én ízlésemnek.
De mindenképpen köszönöm ,hogy felhívtad rá a figyelmemet.

(#55) #57919488


#57919488
törölt tag

Remek bemutato lett :R
Jo kis FPS jatek amiben bizony tenyleg aranyat ernek a Healer-ek.
Eddig Phoenix jott be a legjobban :)

(#56) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na volt olyan aki kipróbálta és maradt is? :) És tervezi, hogy folytatja?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#57) gabi182


gabi182
tag

Köszönöm szépen a leírást! Rettentő hasznos volt.
Ma kezdtem el játszani a játékkal, de a segítségeddel sokkal átláthatóbb!

(#58) BaKeSZ87 válasza .LnB (#56) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Engem beszippantott.

(#59) .LnB válasza BaKeSZ87 (#58) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Örülök minden új játékosnak :) Jó játékot kívánok! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#60) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

A következő három ingyen kipróbálható karakter : Redeye, Stoker, és Fletcher lesznek.

(#61) gabi182 válasza BaKeSZ87 (#60) üzenetére


gabi182
tag

Ez jó hír, Stokert amúgy is ki akartam próbálni, ha tetszik megveszem, úgyis van 4 ezüst kártyám, craftolok már neki egy aranyat belőle. Bár Redeye-ra is kíváncsi lennék, valakinek tapasztalat?

(#62) .LnB válasza gabi182 (#61) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Red Eye-al kapcsolatban a Dirty Bomb topikban beszéltünk róla pont a napokban: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#63) gabi182 válasza .LnB (#62) üzenetére


gabi182
tag

Köszi, igen olvasgatom azt is!
Most kipróbáltam Stokert, szerintem őt nem veszem meg, még Fletcher is jobban tetszik, Red eye-t holnap kipróbálom.

(#64) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amint lesz időm, és kipróbáltam, majd frissítem a cikket az új játszható karakterrel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.