Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) szupermacs válasza .LnB (#33) üzenetére


szupermacs
veterán

Tisztában vagyok vele, hogy le volt írva, de számomra ugyan ott vérzett el és ott vesztettem el az érdeklődésem, ahol az összes többi ingyenes játéknál. Évek óta keresek egy hasonló kaliberű játékot ahol lődözni kell és több karakterosztály van alacsony gépigénnyel és akár fizetős is (B2P) de az ingyenesek között nem találtam ilyet. Ennél sem tudom, hogy ha már az elején az első 3 alap karakterrel elkezdem a játékot és a teljesség élményét akarja nyújtani, akkor miért szenvedjek és grindoljak a többi karakterért? Mert a rotás karakterek is ugyan olyannak tűntek most, mint amikkel játszhatok. Ha pedig én vagyok túl casual és noob, hogy megértsem a különbségeket és a játék közbeni előnyöket/hátrányokat, akkor miért nem lehetne mondjuk minden karakter feloldva kiadni a játékot, hogy csak a fejlesztésekért kelljen szenvedni egy olyan karakterrel akinek tetszik a külseje/skilljei. Sajnos a kezdők közül egyik sem szimpi és ez is egy olyan gamma lett, ami ha rossz csapatba rak le egy kezdőt akkor elveszi a kedvét. Egyedül pedig nem túl élvezetes, ami szintén hibapont számomra. Nagyon sok MMO-val toltam az elmúlt 8 évben és nem sok volt, amik lekötöttek úgy, hogy nem voltam klánban van haverokkal csapatban. De tényleg köszi a cikket, egy élmény volt egyébként kipróbálni és jó volt az írás is, nagyon részletes. Csak nem az én játékom. :( Mintha már sokszor láttam volna ezeket a dolgokat amik számomra hibák.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.