Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) szupermacs válasza MaYDaN (#31) üzenetére


szupermacs
veterán

Sose szerettem azokat a játékokat, ahol karaktereket kell feloldani azzal, hogy játszok. Nekem mindig természetes volt, hogy egy játékban amelyik karakterrel tolni akarom azzal tolni fogom amikor akarom. És nem kell farmolni érte egy percet sem. Ezért buktak meg a f2p játékok, mert mindenért napokat kell szenvedni, hogy megszerezhesse az ember. És bennem a szenvedés után sosem az volt, hogy hű, micsoda teljesítményt értem el, hanem az, hogy végre sikerült elérni a játéknak azt a formáját, ahogy lennie kellett volna már az első perctől kezdve. Sajnos nem szimpik a karakterek és az egyetlen mód amibe 3. szint alatt csatlakozni tudok gyors játékban nagyon unalmas egy rossz csapattal. Szerencsére sokszor le sem telt a 2 perc és már legyőztek minket és kezdődött az új kör, de a 7. vereség után láttam az XP képernyőt, hogy szinte semmit nem kapok érte. Nagyon, nagyon, nagyon kevés ez a játék egy casualnak. Én pedig az vagyok. Sajnos nem nekem tervezték. Biztos, hogy leülök még elé párszor, de nem tudom miért. Az alap 3 karakterosztály nekem szinte ugyan az volt. Alig tudtam kihasználni a képességeiket is. :( Nem volt értelme. A pályák száma mellett a problémájuk, hogy mindenki tudja már az első pillanattól, hogy hova kell mennie és mondhatni összerohan egymással szembe a 2 csapat. Ezért sem kell sokszor 2 perc a meccs végéig. Pedig mennyire bíztam benne, hogy végre valami számomra időgyilkos cucc.
Akinek kellek az megtalál D3-ban ugyan ezen a néven. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.