Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) b.


b.
félisten

Jól megírt cikk lett, örülök neki. :) Egy kis kiegészítés, hogy a medic packok és az ammo packok nem a Battlefieldből jöttek át, hanem a csapat előző isteni játékából, a Enemy terrtitoyból,( illetve a RTCW -ből) csak úgy mint maga az egész kaszt alakú rendszer. igazából ők voltak ebben az úttörők, mivel az RTCW multija bőven megelőzi ezeket a játékokat.

Snipert puskája van még Red eye-nek is, elérhető különböző kártyákkal, illetve a gattling gun-ból Rhinonnak nem fogy ki a lőszer, csak bizonyos időközönként töltődik fel, mint ahogy a többi karakter speciális képessége.
Mindenkinek ajánlom, aki szereti a pörgős gyors csapat alapú , küldetés központú játékokat.
Nagyon sok régi arc ET-ből megtalálható itt és vannak vérprofi játékosok is.
LnB kollegával este már toltunk egy-két gamét együtt, jó lenne jönne még pár értelmes magyar arc mellénk, akikkel lehetne fun csapatot létrehozni, nem vérprofi szinten.
Steam accountom. [link]vegyél fel ha érdekel a game és segítség kell , vagy csak néha benne lennél egy egy mix játékban.

zoPád (#2) :
megelőztél a minigunnal kapcsolatosan :) :)
Amúgy az alap karakterek a legjobbak benne szerintem, de 50 000 kreditet akár 4-5 nap alatt össze lehet benne szedni, amiből megvásárolható ugye plusz egyéb karakter is.nekem már 600 órám van a játékban, de pénzért eddig egy karakter vettem a többi mind az összejött kreditből lett meg.( igazából kb 5 kasztot használok a többi csak van.)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.