Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) atike


atike
nagyúr

Egész kellemes.

(#3) Cagm^c


Cagm^c
tag

Kontrollerrel mennyire irányítható?

(#4) turika86 válasza Cagm^c (#3) üzenetére


turika86
aktív tag

Nem könnyű, de tanulható és annál inkább élvezetes.(PS4) Régóta vártunk egy ilyen minőségü rally-s játékra.... :C :C

"Time is the fire in which we burn"

(#7) tothl


tothl
addikt

Milyen rivalisai?

(#8) SH4D0W2011 válasza tothl (#7) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Jelent meg az utóbbi időben más rally játék is (WRC5, SLREvo), de hogy a riválisai lennének, azt nagyon erős túlzásnak érzem. :DDD

(#9) intelMMX


intelMMX
senior tag

A Loeb demóját próbáltam. Az kataszrófa volt...optimalizálatlan de nagyon.

Jó lenne ez a Dirt Rally, de nekem így túl nehéz. Konkrétan egyszer tudtam talán egyik szakaszon második lenni, amúgy meg 6. meg 7. voltam mindig

(#10) oriic válasza SH4D0W2011 (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy rally-s játék mellett ha megjelenik egy másik az már riválisnak számít. Az más kérdés hogy ehhez képest az összes többi egy nagyon halom szemét. (de attól még riválisok)

Live-Die-Respawn

(#11) XFishboneHUN válasza intelMMX (#9) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Én Xboxon kontrollerrel megyek minden segítség nélkül és simán megvan az első hely mindig! :) Kicsit meg kell szokni és jó lesz! :)

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#12) ADAM1337 válasza XFishboneHUN (#11) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

PC-n kormánnyal azért a deadzone-okat lehúzva lehet jókat menni, legalábbis hétvégén toltam vele.
Nekem pozitiv, de joy(x360) és kormánynál is állítgatni kell kicsit, hogy jobb élmény legyen, de pörgős játszós nekem bejött, és a riválisokat én nem is sorolnám ide.
Mivel alig van rally-s játék pedig szerintem igény lenne rá, nem ilyen dirt 3 és társai bohóckodásra hanem igazi rally-ra, mint ez.

(#13) Rasiel válasza ADAM1337 (#12) üzenetére


Rasiel
senior tag

"Mivel alig van rally-s játék pedig szerintem igény lenne rá, nem ilyen dirt 3 és társai bohóckodásra hanem igazi rally-ra, mint ez."
Én is hasonlóan gondolom. :K 2009-2010-ben a DiRT2-vel viszont nagyon jól elvoltam, mondom ezt úgy, hogy a vezetési élmény a két rally-s játékban teljesen más.

(#14) ADAM1337 válasza Rasiel (#13) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen, még a dirt2 egész jó volt, de ez a ken block féle huligánkodásra helyezve a hangsúlyt eltűnt a süllyesztőben.

(#15) XFishboneHUN válasza Rasiel (#13) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Az nekem is nagyon bejött, mármint a DIRT 2! :)

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.