Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rodrigez


rodrigez
senior tag

Ha nem tudtak konkrét választ adni a felbontást illetően, akkor tuti nem lesz 1080p. :D Legalábbis XBox-on. :)

(#2) oriic válasza rodrigez (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, valszeg 900p vagy dinamikus felbontás lesz mint Halo 5-nél.

Live-Die-Respawn

(#3) #51736960


#51736960
törölt tag

szerintem az early access-hez képest gyengébb lett a menürendszer, szájbarágós magyarázatok, megosztásra buzdító hülyeségek mindenhol.
az AI-t is lebutították, ha pár stage-n nagyon kikapok, a következőkön már nyerek akkor is, ha kétszer borulok közben.
egyszóval, konzolszagú az egész. (nyilván, hiszen onnan remélik a bevételt, gondolom)

szerk: az early access-t egy hónapig nyúztam, a véglegest abbahagytam 1 óra után. még nem töröltem, hátha...

[ Szerkesztve ]

(#4) $p@rr0w válasza rodrigez (#1) üzenetére


$p@rr0w
őstag

720p lesz a standard par even belul, ha a grafikai reszletesseget novelik.
Azbelozo gen is elindult a lejton idovel mar sokszor a 720p sem volt meg.
De ne legyen igazam, sikeruljon ugy optimalihalni mindent hogy 1080p 60fps legyen a standard es aki elter az kissebbseg legyen.

Laveless: szeretne az is jatszani aaki nem tud jol vezetni, mint en pl.

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#5) rodrigez válasza $p@rr0w (#4) üzenetére


rodrigez
senior tag

Én annyira amúgy nem félek a nyers erőt illetően. Most még rengeteg a vegyesfelvágott engine. Temettük a 2000-es évek végén is a PS3-at meg Xbox360-at, aztán azért előrántottak még olyanokak, mint GoW3, Last of Us,Halo 4, vagy a multiplatform GTA V, ami valljuk be a 8-10 éves masinákon döbbenetesen jól nézett ki. Főleg összehasonlítva azokkal a játékokkal, amik az életciklusuk elején jöttek ki. Szóval ebben a tekintetben osztom Abu véleményét, hogy majd nézzük meg pár év múlva mik jönnek ki és, hogy mik jöttek ki a kezdetek kezdetén. :) Láttam pár rövidke videót a jövőre megjelenő The Division-ből és brutális időjárás effektek voltam (hó, jég, eső, stb.)

(#6) oriic válasza $p@rr0w (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként furcsa dolog, mert hja felbontásháború, de pl. a 900p-vel is lehet nagyon vadállatul kinéző eredményt hozni, elég volt csak megnézni a The Division alfáját, olyan élsimítást tettek rá, hogy majdnem magam alá csináltam. :D

Live-Die-Respawn

(#7) rodrigez válasza oriic (#6) üzenetére


rodrigez
senior tag

Hehe egyre gondoltunk :D

Én konkrétan erre. Ez pl. 60fps, de még 720p mellett.

[link]

(#8) lmno válasza rodrigez (#5) üzenetére


lmno
őstag

"vagy a multiplatform GTA V, ami valljuk be a 8-10 éves masinákon döbbenetesen jól nézett ki."
Cserébe szaggatott, mint az állat.

Felőlem lehet 720p is, csak legyen meg a fix 60fps (vagy legalább 50-60), különben sz*rt sem ér az élethű irányítás.

(#9) rodrigez válasza lmno (#8) üzenetére


rodrigez
senior tag

Min? Mert az én 360-omon nem vettem észre, hogy diavetítés lenne. Semmi kirívó belassulás nem volt.

(#10) lmno válasza rodrigez (#9) üzenetére


lmno
őstag

(#11) Def26 válasza rodrigez (#9) üzenetére


Def26
félisten

Akkor már értem az eszmefuttatásod. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) tDr1v3r válasza $p@rr0w (#4) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Csak jelezném, hogy még mindig nem engedélyeztek minden erőforrást a gépeken... tekintve meg hogy 1080p a standard PS4-en (köszönhetjuk a marketingnek), XO-n meginkább 900p körülre fog beállni szvsz, tekintve hogy mekkora erőkülönbség van a két gép között.

Amúgy konzoloknál édes mindegy, nem erre van ráizgulva a közönség. Inkább jó játékot szállítsanak mint grafikát, a két évvel ezelőtti szint is tökéletes sokunknak. :)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#13) atok666 válasza $p@rr0w (#4) üzenetére


atok666
őstag

Rakjanak auto aimet minden fpsbe, hogy az is elvezze aki nem tud celozni

Atok

[ Szerkesztve ]

(#14) dhstyle


dhstyle
tag

érdekes , hogy egy ilyen prev gen kinézetű játéknál is már cél kell , hogy legyen a 60 fps.. és nem alap... vicc.

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#15) rodrigez válasza lmno (#10) üzenetére


rodrigez
senior tag

Jáóvannna. :) De nem volt játszhatatlan, párszor beesett huszonpár fps-re, az tény. De még így is fényévekkel jobban futott min a 4. rész. :)

(#16) $p@rr0w válasza atok666 (#13) üzenetére


$p@rr0w
őstag

A tobbsegben van konzolon.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#17) Wiz Khalifa válasza tDr1v3r (#12) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

"Amúgy konzoloknál édes mindegy, nem erre van ráizgulva a közönség. Inkább jó játékot szállítsanak mint grafikát, a két évvel ezelőtti szint is tökéletes sokunknak. :)"

Érdekes hozzáállás... :U

Bezzeg mikor olyan van hogy PC-n beesik akár egy hangyafasznyival is 60fps alá már megy a fikázás hogy erőforrás igényes stb... :DDD

Ennyi erővel akkor PC-n is lehet nyomni 30fps-el és nem nézni se a grafika minőségét meg semmit sem csak a "jó játékot". És akkor nem fikáznák az emberek a PC-t sem. És nem pártolnák annyira a konzolt.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#18) Hiftu


Hiftu
senior tag

Egyes játékfajták (pl: platform) kivételével mindegyiknél ez lenne a normális
platformtól függetlenül:
* minimum 1080p / 60 fps ha nem nyilatkozik a fejlesztő.
* alacsonyabb fps indokokkal. (nem pedig az, hogy igy filmszerűbb érzés)
* alacsonyabb felbontás indokokkal.
* felbontás és fps is alacsonyabb: sűrű bocsánatkérés és térdencsúszás. (és low budget árazás)

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#19) wolfman


wolfman
veterán

Nekem Dirt Rally-ban 59FPS-t lehet beállítani nem 60-at. Vagy az mindegy? Engem picit zavar, hogy miértnem.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#20) SpongyaBob válasza wolfman (#19) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Valószínűleg azért, mert 59Hz-es monitorod.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#21) pigster válasza wolfman (#19) üzenetére


pigster
senior tag

Hát azt neked kell látni, mennyire zavar az hiányzó 1 fps.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#22) oriic válasza pigster (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#23) Raysen623 válasza Wiz Khalifa (#17) üzenetére


Raysen623
addikt

Tudod többfajta játékos van:
1. Grafika a fontos (játékélmény mellett) és ezért hajlandóak fps beli kompromisszumokra (én ide tartozom).
2. FPS a fontos (jobb játszhatóságért), amiért beáldozza a grafikát.
3. Grafika és fps is fontos, na ők kötnek bele mindenbe és a legszűkebb réteget képviselik.
4. Játékélmény a fontos, és csak másodlagos a grafika és fps...szintén szűk réteg, de ők az igazi játékosok. :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#24) oriic válasza Raysen623 (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem grafika sem kell. Szöveges kalandjátékok juhúúúú. \O/

Live-Die-Respawn

(#25) wolfman válasza SpongyaBob (#20) üzenetére


wolfman
veterán

60Hz-es az. De nem is láttam még 59Hz-es monitort se TV-t. Minden másban, windowsban is 60Hz, de a játékban csak 59-et enged.

(#21) pigster: Nem zavar az az 1 FPS, csak nem értem miért nem lehet kereken 60. Sok játékban engedélyezett a 24, 30, 59, 60 stb. de itt 60-ig nem megy el.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#26) Wiz Khalifa válasza Raysen623 (#23) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem értetted a mondanivalóm. :)

Ő azt írja hogy édesmind1 hogy ha 30fps meg ha a graff is fos csak a játékélmény legyen jó.

És az ilyenek szokták nagyon fikázni a gépet hogy mennyire nagy igénye van azért cserébe hogy 60fps-el fusson meg hogy a graff is szép legyen.

Nekem fontos amúgy a grafika hogy hogy nézzen ki mert nem akarok olyan szart nézni hogy kiessen a szemem. És az FPS is fontos nekem mert 30fps szintén bassza a szemem.

De akinek az a lényeg hogy a játékélmény meglegyen nem lényeg az FPS meg a graff az játszon Amigával. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#27) dhstyle


dhstyle
tag

furcsa.. szerintem meg igenis rohadtul fontos a grafika és , hogy tökéletesen fusson... counter strike 1.6ba (meg ma már a go se valami szép) azért nem érdekelt senkit a grafika mert ott az okozta az örömet , hogy te voltál a jobb.. ha jobb voltál.. de pl egy only single player játékba ahol a figyelmedet nemveszi el a hülye haverod akit szitává akarsz lőni ott bizony az audiovizuális élmény az első.. persze ottvan a történet és a játékmenet is de talán ebből a hármasból a grafika az ami mindig kiüti a szemed.

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#28) DigitXT válasza oriic (#22) üzenetére


DigitXT
félisten

Egyébként ilyenkor ha nincs "spécisync", akkor kiesik a szinkronból, tehát
igenis észrevehető, és zavaró - noha nominálisan "csak 1 fps": valószínűleg
55 helyett 54 már senkit nem zavarna, mert akkor már úgyis mindegy, LOL.

(#29) kpal


kpal
veterán

Ps4 még elképzelhető 60fps-el ,de Box ONE hááát...

(#30) oriic válasza kpal (#29) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MIért? Forza 6 az 1080p 60FPS.

Live-Die-Respawn

(#31) carl18


carl18
addikt

60 fps manapság már szükséges főleg egy autós játéknál! :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.