Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Hopkins95 válasza PuMbA (#50) üzenetére


Hopkins95
addikt

Sorry, de az ilyenre tényleg allergiás vagyok. :R De elfogadom, hogy másnak nem számít. :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#52) PuMbA válasza Hopkins95 (#51) üzenetére


PuMbA
titán

Persze :) Én annyira játszani akartam / akarok és játszok is a játékkal, hogy ezek a problémák semmiségekké váltak / válnak.

[ Szerkesztve ]

(#53) snecy20 válasza dreampage (#47) üzenetére


snecy20
veterán

Szerintem a grafika kapcsán csak az elmosódottság ami úgy lényegesebb és szembetűnőbb, meg nyilván a picit magas gépigény. A nedves felületes csillogása, tükröződése is kicsit túl lett tolva, de az szerintem látványos. Összességében ja, mondjuk egy Forza 4-hez képest nagy a lemaradás, jó pár évnyi, de nem veszés.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#54) HELLAFLUSH válasza Jakuskacsa (#34) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

szerintem is nagyon gázos ez a grafika, nem is értem minek ennek olyan gépigény...kb fél órát bírtam aztán refund.

(#55) PuMbA válasza HELLAFLUSH (#54) üzenetére


PuMbA
titán

Nincs nagyobb gépigénye, mint az 1-nek :) Nálam szebb és ugyanolyan sebességgel megy AMD RX460-nal.
"kb fél órát bírtam"

Hát igen, nagyon nagy tragédia a mai kis viráglelkű embereknek :) A 2000-res években nem láttam ennyi nyavalygást, mint amit ma le bírnak nyomni az emberek :(

[ Szerkesztve ]

(#56) Freiherr válasza PuMbA (#55) üzenetére


Freiherr
őstag

Mert akkor még a fizika volt a lényeg egy rally- nál, nem a nyavalygás a grafika miatt.

XXX

(#57) snecy20 válasza Freiherr (#56) üzenetére


snecy20
veterán

Helyesbítek, akkoriban se fizika, se grafika nem nagyon volt, ellenben játékélmény az maximálisan. Colin 2.0, Rally Championship 2000 (Mobil 1 Rally Chanpionship), Pro Rally 2001, ezek örök kedvencek.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#58) D.Va válasza snecy20 (#57) üzenetére


D.Va
senior tag

Still got doze :R <3
Mekkora gémek ezek! Mai napig elő veszem őket néha néha a feeling miatt... Ezek közül is a RC2000 és a RallySport Challenge a kedvenc :B

Emléxem anno hírekből egy xbox játékos az apja halála után pár évvel elővette a RallySport Challenge-t mert az apjával mindig együtt versengtek benne a köridőkért. És a fia mikor előveszi mindig megállt a cél előtt hogy az apja ghost replay-eit mindig vissza tudja nézni... Ez is egyfajta "emlék" az elhunyt édesapáról... :R Asszem fent van YT-n vidi.

[ Szerkesztve ]

(#59) snecy20 válasza D.Va (#58) üzenetére


snecy20
veterán

+ Rally Championship Xtreme, Rally Trophy, és még egy-két cím ami így a 98-2001 közötti időszakból már nem jut eszembe. :) És bár pályaversenyzős, de ott van a Viper Racing is, ahol viszont a fizika volt úttörő.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#60) D.Va


D.Va
senior tag

Rally Trophy nagy királyság! Főleg magyar navigátorral :DDD
És bár nem rally de a magyar 1nsane... Sok off-road játékban ma sincs olyan jó fizika... :R

[ Szerkesztve ]

(#61) D.Va válasza D.Va (#60) üzenetére


D.Va
senior tag

Egyszer nekiállok és a világ összes Rally játékát beszerzem, de most áll a projekt mivel Ladát építek, arra megy el minden lé... :DDD

(#62) snecy20 válasza D.Va (#61) üzenetére


snecy20
veterán

Minden játék megvan neked ami számít Rally témában, grat! :K

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#63) D.Va válasza snecy20 (#62) üzenetére


D.Va
senior tag

Köszi :))
Mostmár élőben lenne jó nyomni a rally-t. Minimális tapasztalat csak van már hozzá virtuálisan... :P
Megyek nyomok is egy kis RBR-t.

(#64) torma1981 válasza snecy20 (#57) üzenetére


torma1981
veterán

Colin 2. Görög murvás pálya. Imádtam. Folyamatosan döntöttem a rekordokat. Szinte centiről centire. :D

(#65) Hopkins95 válasza snecy20 (#57) üzenetére


Hopkins95
addikt

Rally Championship 2000 (Mobil 1 Rally Chanpionship) volt a kedvencem! :K

Én ennek szellemében vettem meg a Dirt Rally játékot is, de rá kellett jönnöm, hogy nem adja azt az élményt. A vezetés, az büntetések, egy csomó dolog más volt abban. Abban pl. nem baxott meg a játék időbüntivel, mert lementél a pályáról, csak akkor, ha nem mentél át az időmérő kapun. Voltak benne rövidítések is(ha jól emlékszem), amit ki lehetett használni. Meg ilyen változatosak voltak a pályák, hogy ilyen magas városkapu alatt kellett áthaladni meg ilyesmi. Vagy mikor a Stonehenget kellett kerülgetni(ilyen köves rész).

Ja meg a szellemkocsi, jó úgy versenyezni, hogy látom hol tart a másik és próbálom minél hamarabb utolérni. Csodálkoztam is, hogy ilyesmi miért nincsen a Dirt Rallyban.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#66) D.Va válasza Hopkins95 (#65) üzenetére


D.Va
senior tag

A Dirt Rally-ban is és a WRC játékokban is azért büntet idővel ha lemész a pályáról, mert az online versenyeken mindenki levágdosta a kanyarokat, nem kicsit hanem durván, így az online meccsek átmentek rally versenyből egy olyan kabaréba hogy "ki tud nagyobbat levágni", így nyerve másodperceket... Szóval a nem fair play játékosok miatt ezt muszáj bevezetni sajnos.
WRC5 világbajnokságon már olyan kamikaze mutatványokat bevetettek az unfair játékosok hogy direkt telibevertek buckákat így átugratva egész kanyarokat így nyerve 5-10 (!!) másodperceket. Így a WRC 6-tól ott is elkezdték büntetni a pályaelhagyást, illetve sokkal szűkebb lett a pályák mentén az a terület ahol még nem ad a játék büntetést, illetve nem rak vissza a pályára.
Egyébként ha jól tudom, (de lehet tévedek) belső ív levágásánál a valódi wrc versenyeken is büntetnek ha kettő (vagy 3?) kerékkel az úton kívül halad az autó...

[ Szerkesztve ]

(#67) HELLAFLUSH válasza PuMbA (#55) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Te valamit nagyon félre értettél mert nem azt írtam, hogy nem ugyan az a gépigénye mint az elődjének :U
vegyél csak meg minden szart a pénzedért, mert én nem fogok.

Továbbra is az a véleményem, hogy az elődjét meg sem közelíti.

[ Szerkesztve ]

(#68) Sub-ZeRo válasza HELLAFLUSH (#67) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

+1 ;)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#69) Ciccuka válasza snecy20 (#57) üzenetére


Ciccuka
veterán

Akkor te nem ismered ezeket a pc-n:

Michelin Rally Masters
Rally Trophy
Rally Championship Xtreme

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#70) Ciccuka válasza Ciccuka (#69) üzenetére


Ciccuka
veterán

Xpand Rally
Cross Racing Championship

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#71) Hopkins95 válasza D.Va (#66) üzenetére


Hopkins95
addikt

Köszi, így már érthető a dolog! :K Akkor skippelem a Rally játékokat, maradok a Forzánál vagy Need for Speednél szerintem. :)

15 sec penalty for "driving into spectators"
DIRT RALLY RESET AFTER HITTING WALL

Itt a jelenség amúgy, de akkor ez ezek szerint normálisan ezekben a játékokban. :R

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#72) PuMbA válasza HELLAFLUSH (#67) üzenetére


PuMbA
titán

"vegyél csak meg minden szart a pénzedért, mert én nem fogok."

Nem hiszem, hogy azért, mert a grafikában pár dolog nem olyan szép, már valami szar :) Más dolog meg jóval szebb, mint az 1-ben, szóval azt is kell nézni, mert ezek az egyoldalú kinyilatkoztatások általában nem fedik a valóságot. Aki szerint a fizika is rosszabb, mint az 1-ben, értem oké, de az is igaz, hogy az autók súlykezelése meg sokkal jobb lett és nem állsz meg murván 150-nel a kanyar előtt minden esetben, mint az 1-ben, hanem szépen kicsúszol.

[ Szerkesztve ]

(#73) PuMbA válasza PuMbA (#72) üzenetére


PuMbA
titán

Összességében szerintem annyi, hogy nem kell pedestálra emelni játékokat (például a Dirt Rally 1-et vagy az RBR-t), mert akkor nagyobb az esély a csalódásra, hiszen arra várunk, ami nagy eséllyel nem lesz, hanem minden játékban van kiemelkedő dolog és ezért játszunk velük és a lényeg, hogy legyen minél több jó ralis játék :) A Dirt Rally 2 egy jó játék, de más, mint az 1 és nem biztos, hogy mindenkinek tetszik, de ettől még nem rossz és több játékkal egyébként meg lehet látni az előnyeit.

[ Szerkesztve ]

(#74) zsoltti válasza D.Va (#61) üzenetére


zsoltti
senior tag

szép gyűjtés! Gratt :R

(#75) GalaHU válasza D.Va (#61) üzenetére


GalaHU
őstag

Hát... nem verseny, de nekem is akad pár darab... :)

Ha minden igaz akkor az összes rally-s "szimulátor"-nak nevezhető alkotás, és itt legyen elég annyi, hogy van bennük legalább egy belső nézet... :)

Persze, ha valami kimaradt, akkor szívesen veszem a tippet! A DR2.0 még azért hiányzik, mert egyelőre csak steam-en van meg, vadászok egy jóáras gyűjtői XO-s verzára.

[ Szerkesztve ]

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#76) snecy20 válasza GalaHU (#75) üzenetére


snecy20
veterán

Király! A Tommi Makkinen Rally, a Shox és a Gravel nekem teljesen kimaradtak, még hallomás szintjén is.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#77) Csapoati válasza snecy20 (#76) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig a Gravel tavalyi játék.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#78) snecy20 válasza Csapoati (#77) üzenetére


snecy20
veterán

Attól függetlenül is elment eddig mellettem. :))

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#79) D.Va válasza GalaHU (#75) üzenetére


D.Va
senior tag

Wow szép gyűjtemény! :R :))
Van pár számomra is kimaradt gémed :P Bár nekem a konzolos címeg alapból kiesnek sosem volt konzolom, csak egy PSP-m arra volt vagy 4 rally game...

zsoltti Köcce :))

(#80) D.Va válasza snecy20 (#78) üzenetére


D.Va
senior tag

Nem rossz a Gravel, egész szórakoztató de messze nem szimulátor. Az esős vizes pályákon allat jól néz ki :K

(#81) GalaHU válasza D.Va (#79) üzenetére


GalaHU
őstag

Konzolon én is csak a GT4-érától vagyok aktív, de az autószimeket amikor csak lehetett PC-n toltam. Az elévülési időn túli időszakban használt PC-s "biztonsági másolatok" helyett meg már csak a konzolos verziókat lehetett levadászni az e-bay-en... :)

A kimaradt cuccokat bármikor átveszem! ;) (Bár néhány csak más kiadás, a ProRally 2001 jöhet! )

Mondjuk a RBR elég érdekes konzolon, pláne kontival...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#82) Dyingsoul válasza proci985 (#10) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Kerestem is a cikkben, de sajnos nem volt róla szó így utána kellett néznem.

Ahogy te is írtad, nyárra ígérték a VR támogatást de lehet, hogy Oculus exclusive lesz. Meglátjuk.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#83) proci985 válasza Dyingsoul (#82) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

jaja, en kivarok vele.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#84) GalaHU válasza Dyingsoul (#82) üzenetére


GalaHU
őstag

Én nagyon várom, de igazság szerint az 1.0-át is inkàbb 2D-ben toltam...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.