Hirdetés

2019. november 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) _Toka_

_Toka_
(senior tag)

Ez bizony igen szép! Várjuk!

(#2) Boorgi

Boorgi
(csendes tag)

nagyon jó lesz (Y)

(#3) twollah

twollah
(nagyúr)

Mar az elso resz is jo volt, ez meg jobb lesz.

(#4) hunfatal

hunfatal
(félisten)

Bár igen sokan szidták az első részt, főként a gépigény meg a fizika miatt, amint lett hozzá gépem kipróbáltam és nekem tetszett, bármennyire is arcade volt. A féktávot egy kis patch javította, utána teljesen jó lett. Várom ezt is, tetszik, főleg a második vidi. :)

http://goo.gl/gd6Zi5

(#5) Randall1017

Randall1017
(tag)

SRácok! Mikorra is várható? :))

Nem sírok, csak izzad a szemem

(#6) konas válasza Randall1017 (#5) üzenetére

konas
(senior tag)

Nagyon komolyak a hangok azt vettem le. :K
Ahogy hajtottak azt a Mitsu-t..hat az hat...nagyon faxa hangja volt..
a graf. full-os :R mikell meg???
Jah,ujj kormany ...nekem :B
Megjelenes 09.szept???szentem,ketseges

[ Szerkesztve ]

(#7) G@bi90MR

G@bi90MR
(aktív tag)

Elsőt is szerettük, ezt is fogjuk! :K

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#8) zuchy

zuchy
(őstag)

Remek lesz ez is. :C
A grafika bámulatos, hangok csodásak, minden klappol és lesz benne Rally-mód is. :C

PC-STYLE.hu

(#9) Enton válasza konas (#6) üzenetére

Enton
(addikt)

Szerintem ha már most ilyen játszható verziót tudtak produkálni belőle, ami egy csepp kivetnivalót sem hagy maga után, simán esélyes ez a szeptemberi rajt. :C :R

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#10) Shodan

Shodan
(őstag)

Ezen csak kivetni való van. Miért hagyták le Colin nevét a játékból? Ja hogy meghalt, már biztos akkor nem menő vele reklámozni a játékot.Ennyi tisztelet azért lehetett volna bennük :W
Ezenkívül ez a fesztivál hangulat nagyon nem jö be nálam , kicsit a pro streetre hajaz, ami nálam ezenkívül az egyetlen értelmes nfs volt utóbbi időben irányithatóság szempontjából.
Én nem akarok zárt pályákon menni . Szakaszokat akarok!.
Fizikából nem tanultak, szerintem így videok alapján ugyanaz mint az 1.be . Na nem baj majd a patchel tényleg jó lesz.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#11) Navaze

Navaze
(tag)

Király…. Végre valami értelmes dolog. Azért remélem a játékidővel is csinálnak valamit nekem nagyon hamar le csengett a dolog, pedig több nehézségi fokon is nyomtam. Vagy csak én szomorodtam el nagyon hogy vége lett. Várom a fojtatást. :)

(............(o)...............(o)..............)

(#12) Gyusz válasza Shodan (#10) üzenetére

Gyusz
(őstag)

A hivatalos oldalon még kint van http://www.dirt2game.com/#/uk Colin McRae neve. Gondolom van valami szerződés, hogy használhatják-e a nevet (aztán lehet hogy gubanc is volt McRae halála után), de egyébként úgy is mindenki csak simán DiRT 2-ként fog rá hivatkozni.

Nekem tetszik, szép a grafika, a fizika is korrektnek tűnik, és a szeptemberi megjelenés sem lehetetlen szerintem.

(#13) adam_ válasza Shodan (#10) üzenetére

adam_
(senior tag)

Én nem akarok zárt pályákon menni . Szakaszokat akarok!.

Hát igen, annál jobb nincs is, mint amikor az ember megy kint a szabadban, akár erdőben, akár sziklás hegyvidéken és küzd az elemekkel. Azért is jött be elsősorban a DiRT első része, mivel csak elenyésző volt a zárt körpályák szerepe, és inkább a szakaszos versenyre helyeződött a hangsúly. De lehet, hogy így is jó lesz, de azért én is jobban rajongok a valódi szakaszos pályákért a stadionos körpályákkal szemben. Meg valljuk be, szakaszos pályák ügyesebb vezetési "stílust" is igényelnek, ráadásul visszahozza a valódi versenyek zamatát. Főleg aki még rally párti, annak még jobban.

(#14) munky válasza adam_ (#13) üzenetére

munky
(őstag)

Nekem is jobban tetszett a szabadban száguldozás. :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.