Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Szerintem jol el lett talalva a motor hangja.

(#2) sbiii


sbiii
csendes tag

Nagyon egyben van a játék, csak azt nem értem, hogy egy Z4 mióta rally-autó? :F

Alright, let's have some... fun.

(#3) Tyrel


Tyrel
őstag

Nekem is ez jutott eszembe, hogy mit keres rally versenyben ez a kocsi?... Bár végülis...

Egyébként szerintem minden idők egyik lejobb rallys játéka lesz, bár valószínűleg túlzott realisztikát nem várhatunk tőle, de ez a motor már GRID-ben is nagyon jó volt, szóval szerintem látványra és az autó "érzésére" nem lesz sok panasz. Meg tetszik hogy ilyen apró részletek is bekerültek, hogy pl. a felverődő vizet felfelé tólja a menetszél ezért nem elég 1-2 ablaktörlés, szerintem az ilyesmik sokat dobnak a feelingen...

Kiváncsi leszek mennyire veszik komolyan a játék DX11 támogatását, és lesz-e észrevehető különbség egy DX10-es kártyával szemben, vagy akár DX10.1 és 10 között :))
Persze nyilván nem a látvány miatt fogom játszani a játékot, csak szimplán érdekel, mivel később megjelenő DX11-es játékok viselkedését is előrevetítheti...

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#4) Viktor77


Viktor77
titán

Azt valaki magyarázza már el nekem, hogy egy rallys játék videója miért van korhatárhoz kötve? Mert egy véres-kaszabolós játéknál még csak-csak megértem (mintha a túl fiatalok hülyék lennének ahhoz, hogy átállítsák a dátumot, haha), de itt?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) dvd1987


dvd1987
csendes tag

lehet több fajta autót akarnak bele rakni hogy többen vegyék

(#6) athomi


athomi
veterán

videó alapján nekem nagyon tetszik

(#7) sagesz93


sagesz93
addikt

Zsír játék én várom :) Az autó is jó, bár elvileg nem itt a helye. A motorhang is nagyon rendben van a videóban. Mostanság nagyon teker a CM és elég jó játékokat adnak ki.
Szóval csak így tovább :) :C

(#8) fatal`


fatal`
titán

Jó lesz ez, én már várom, nekem az első is tetszett. :)

(#9) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Énis BMW fanatikus vagyok ;]

Elég fura számomra egy BMW-t látni ilyen "környezetben".. :U De teccik... Jöhet. Várom sok sok szeretettel, és egykis spórolt pénzzel....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10) GreenGuy


GreenGuy
tag

Nagyon jónak tűnik:K,bár a kormány és a pilóta nem a legszebb.Kár,hogy a névadó már nem él :O.

(#11) SuTty


SuTty
csendes tag

Kiváncsian várom és gondolom és ti is.

Telefon:20-372-63-81 Msn: suttymsn@hotmail.com

(#12) skrabi


skrabi
senior tag

nekem még az tetszik, hogy az autó folyamatosan koszolódik, a por a kanyarokban szép lett, és az árnyékok is tök jók

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#13) gabi81


gabi81
tag

szvsz a grafikai megvalósítás kurv@ jó lett, a fizika már kevésbé, de a szakasz hosszával egyáltalán nem vagyok megelégedve. mennyi volt ez 2-2,5 perc. ez nagyon rövid.

viszont azon én is csodálkoztam hogy miért van korhatárhoz kötve a videó.

just believe in yourself

(#14) fagy53 válasza gabi81 (#13) üzenetére


fagy53
nagyúr

Fura dolog ez nekem, hogy egy videó megtekintése után egyből ki lehet jelenteni, hogy a fizika kevésbé jó. Lehet, hogy így van, de szerintem ez csak a játék közben derül ki, kormánnyal természetesen. Egy ilyen videónál a megjelenítés, effektek, hang amit minősíteni lehet, de a vezetés valós jellegét, a szimulációt csak szélsőséges esetben.
Az előző DiRT problémája sem a vezethetőség volt, hanem az optimatizálatlanság, amit a GRiD megoldott. Ez a videó nagyon pozitív benyomást tesz rám, ha ilyen lesz a játék is, biztos megy az előd mellé.
A DiRT-öt és a RBR-t az elhunytak iránt érzett tiszteletem jeléül vettem meg, ezt meg magáért a játékért fogom. :R

(#15) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

sáros lett az ablak és a sebesség hatására felgyűrődött a szélvédőn ablak törlés közben
hát ez kemény volt :C

(#16) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nagyon várom már a gémet az első rész is ütött. :C

(#17) volvoguy


volvoguy
addikt

a Colin McRae játéksorozat évről évre méllyebre süllyed játékmenet szempontjából...sztem a 03 és a 04 voltak a legjobb epizódok, de nézzük mi volt a Dirt-ben...volt benne csonka WRC mód....leegyszerűsített szervízeléssel, megtépázott rally helszínekkel, kihagyva Svéd, Finn Rallykat ha jól emlékszem, időjárásváltozásnak nyoma nem volt...eső pl. és hó nem is volt a játékban....az egy dolog, hogy volt benne sok más játékmód....de bizony ott a WRC módnak kellett volna domborítania....és csúnya volt...és itt a Dirt2....könyörgöm...BMW rallyautóként? borzalmas ötlet....a grafika továbbra is szép, de ha nem lesz benne épkézláb WRC mód változatos helyszínekkel, eső effektel....megb_szhatják a játékukat.....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#18) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ha ez a játék az lesz, amit itt láttam, akkor történelmet ír. Nekem biztosan. Ez valami fantasztikus, ilyet nem is lehet csinálni. (nem játékmenet, egyenlőre csakis grafikai téren vagyok elájulva, de ott nagyon.)

Bár kíváncsi vagyok a hardverigényre... Nem fikázás céljából, én a Crysist sem tartom túlzásnak vagy bencsmárknak például, aki akar valamit is, annak bizony kell a hardver, ez tény, ennek fényében ez a játék nem lesz piskóta. Uhh. De könyörgöm, ez már effektellés a javából :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#19) konas


konas
senior tag

Vilagi jatek lessz.Brutal volt a patak atfolyasos effect..
Kar hogy decemberig varhatunk ra..
Amerikai Utah rallykon lehet h van BMW Z4

[ Szerkesztve ]

(#20) Robi86


Robi86
senior tag

Hát ez a gép meg mit keres itt? Imádom a BMW-t, nade a Z4-ből mégcsak összkerekes változat sincs (x4), köszönőviszonyban nincs a rallyval. A grafika viszont...nem találok rá szavakat :Y . Kíváncsi leszek a gépigényre :)

(#21) Davidof92


Davidof92
senior tag

Kövezzetek meg, de szerintem nem valami csúcs graf. Mintha a sima dirt-et látnám kicsit visszafogott glow-al(pontos nevét nemtom, codba evvel lehet állítani a fényvisszaverődéserősségét, magyarul csillogást). Amúgy mi az a pixel halmaz ami a kocsi után megy madzagon? Az a barna valami. Ja, hogy az por. Hát szerintem nem. Nagyon hamar elillan, és gagyi is. Mondjuk nekem a sima dirt tettszett, eléggé jó ellehetett vele szórakozni.

[ Szerkesztve ]

(#22) 7600 GS válasza Robi86 (#20) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem kell meglepődni. Van ilyen versenysorozat amerikában, tehát van valóságalapja. A videóból pedig egyértelműen kiderül, hogy ez a BMW hátsókerekes, elég, ha megnézed a kanyarvételeket.

(#23) Robi86 válasza 7600 GS (#22) üzenetére


Robi86
senior tag

Éppen azért csodálom, mert látszik, hogy hátsókerekes, nem is feltételeztem, hogy összkerekesként próbálták betenni a játékba, ezért nem értettem, mit keres ilyen környezetben. De ha van ilyen versenysorozat, hogy hátsókerekes autókkal próbálnak gyorsan menni murván, akkor jólvan, még valóságalapja is van, erről nem tudtam :) Bár ha nagyon erőltetni akarják ezt a hátsókerekes dolgot, én inkább egy régi Lancia-t tettem volna be, az talán elfogadhatóbb lenne, dehát a marketing...

(#24) meduzah


meduzah
csendes tag

Nem csak az Audi Quattro óta létezik a rally, bármiből lehet rally autó. :)

Kormula 1

(#25) Bivaly válasza sbiii (#2) üzenetére


Bivaly
tag

Ez nem raliautó, csak egy becsövezett versenyautó.

S nem is egy rali-gyorsaságiról készült a videó, mert ha arról készült volna, akkor ülne az autóban navigátor is.

Az eddigi videók alapján nem lesz rossz látványra, csak a port tartom nagyon-nagyon kevésnek.

De úgyis a fizika dönti el, hogy játszik-e vele az ember, vagy nem. ;)

Life begins at 140!

(#26) Ari18


Ari18
őstag

Huh hát ez nem lesz semmi, tuti kipróbálom. A vizes dolog nagyon bejött. :C

(#27) ChromeX válasza Davidof92 (#21) üzenetére


ChromeX
addikt

ezzel egyetértenék, az egész furcsa mert szép de annyira mégsem, olyan, hogy hallod a kövek koppanását a lökháritokon meg az alvázon de nem tudom csak a hang volt nekem nem volt hozzákép (nyilván nem azt várom hogy minden kavicsot lássak)csak értitek hallom hogy hude kopog de mi? . meg a környezet, nekem valami nem tetszik benne nem olyan eldobom az agyam szép lehet ez a baj, najo bocsi hogy iylen okos voltam csak én igy látom lehet roszul de igy

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#28) maputo


maputo
tag

Ami hirtelen eszembe jutott:
- Nekem bőven elég lenne a Dirt grafikája is. (Különösen abból a szempontból, hogy nem bízom benne, hogy ez jól futna.)
- A Dirt-nek viszonlag jól el volt találva az irányítása, remélem ennek is jó lesz.
- Mit keres egy BMW Z4 egy rally-s játékban? (Bár a Dirt-ben sem volt semmi keresnivalója a Lotusnak meg a TT-nek)
- Nem tudom, hogy milyen pályák lesznek, de miért van az (na jó, tudom), hogy a Dirt is tele volt USA pályákkal, de pl a finn hiányzott? (Meg ami volt, az is kevés.)
- Ameddig csak vissza tudok emlékezni, a CMR-nek mindig valami eszméletlenül igénytelen volt a menüje, de a Dirt mindenen túltett. Remélem változtatnak rajta. (Miért képtelenek pl. egy 3D-s modellt betenni autó választáskor?)
- A Dirt-ben amilyen jó volt a grafika és az irányítás, olyan csapnivaló a játékmódok. Lehetett volna benne valamilyen normális bajnokság.
(Nekem minden idők legjobb arcade rally játéka továbbra is a Rally 2000 marad, a maga hosszú pályáival.)

(#29) fatal` válasza volvoguy (#17) üzenetére


fatal`
titán

03-04?:D Remekül kiemelted a két legszarabb, légpárnásszimulátort.

(#30) pityeszka


pityeszka
őstag

Nagyon realisztikus a grafika. :Y

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#31) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Hát ez tuti PC Edition volt, Xboxon nem hiszem, hogy lesz ilyen szép! :( :))

Sic Parvis Magna

(#32) zsolt1129 válasza pityeszka (#30) üzenetére


zsolt1129
addikt

Az bizony :K . Remélem a kocsik irányitása is az lesz.

(#33) fireproof


fireproof
őstag

Tudnátok mondani egy gépigényt? :)

(#34) konas válasza fireproof (#33) üzenetére


konas
senior tag

Pontosat nem tudni de az elsohoz hasonlora tippelnek..

(#35) fireproof válasza konas (#34) üzenetére


fireproof
őstag

Hát akkor elég lesz a gépem sztem :)

(#36) kaik21


kaik21
tag

ezt most nagyon összehozták a srácok,az effektek nagyon ottvannak

Feel me, Lick me, Love me....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.