Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mtibi00


mtibi00
tag

Nagyon menő lessz :Y
Mikor fog megjelenni?

Chelsea Football Club

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

:C :csak ennyit tudok reagálni...

(kipróbáltam a Dirt1-et. Hát bekell látnom, nem egy CM 4.0. (főleg nem NFS). Demár azzal is gondom volt, a maga idején:U Van mit bepótolnom Dirt2-ig...)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) Nunder


Nunder
őstag

Elképesztő, hogy mennyire jól összerakták ezt a játékot. Nekem eddig nagyon tetszik, számomra veri az eddigi összes rallye játékot. Legjobban a motorhangok és a környezet kidolgozása tetszik. Kár, hogy ennek is erőmű kell majd, szívesen játszanék vele.

Nem tudom ki hogy van vele, de aki most vezet az lényegesen jobb mint az előzők :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) mephi666 válasza Nunder (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

hangokat nem hallottam, mert itt nincs hangfal, de ez nagyon ottvan... majd élőben leszek rá kíváncsi, hogy optimalizálás/irányítás milyen :) a keréknyomok elég durván meglátszódnak meg minden a helyén van... remélem a dirt1 óta tanultak optimalizálást is a készítők...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) konas


konas
senior tag

Meg tobb textura.meg jobb hangok, es Dx 11,kell ennel tobb?

(#6) Skizz


Skizz
addikt

azok már keréknyomok... :R

(#7) Chrys_ válasza Skizz (#6) üzenetére


Chrys_
addikt

Éppen azt lestem én is... szerintem a gumimintázat már kicsit erős. A slip miatt nem sok mindennek kellene látszania, csak a folytonos csíknak.

(#8) Skizz válasza Chrys_ (#7) üzenetére


Skizz
addikt

nézzük majd meg teljes képernyőn.

(#9) fagy53


fagy53
nagyúr

Azt, hogy a grafikája mennyivel jobb az előzőnél, vagy jobb-e GRiD-nél nehéz megitélni ebből a videóból, de a verseny helyszíne sokkal vonzóbb az biztos!
Ha valaki megnézi, az előzőnél is voltak guminyomok, porfelhő is, de sivárabb volt a környezet, alig volt árnyék ezeken a forró pályákon és a feljesztők a túlzott HDR alkalmazásával szerették volna érzékeltetni ezt a túlhevült terepet. Most nem estek ebbe a hibába, vagy napszemüveget adtak a versenyzőnek. :DDD Karakteresebbnek tűnik minden, remélhetőleg a játékban is így lesz. A gépigény vélhetően a GRiD-hez hasonló lesz, mert azt kitűnően sikerült optimalizálni a DiRT 1-hez képest.

(#10) Nunder válasza mephi666 (#4) üzenetére


Nunder
őstag

Ha olyan helyen leszel, ahol hangokat is tudsz hallani, akkor mindenképpen tekerd fel a hangerőt. Én rég nem hallottam ilyen valósághű hangzást autós játékban. De még a hangoknál is jobbak a keréknyomok. Ahogy azokat megrajzolja a motor... Csodaszép.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#11) Cyberb0b


Cyberb0b
tag

Végre valami :R

♦♣♠ A nő olyan, mint egy költői hasonlat. Ha szép, akkor az sem baj, ha nincs semmi értelme.. ;) I am 33% Geek ♦♣♠

(#12) Gomez86


Gomez86
őstag

Ez a baja cucc nem a szívem csücske, node sebaj! Attól még jöhet!

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#13) szpal17


szpal17
őstag

Nagyon várom..nem néz ki rosszul.. :C

(#14) LaMotta


LaMotta
aktív tag

Nekem az tetszik, hogy rendesen wide-ban van az egész és amikor belső nézetben vagyunk, végre normálisan kilátni jobbra s balra is, jobban lehet számítani valamire :).

(#15) Xirtam


Xirtam
veterán

Odab@sz! :P :P

(#16) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Srácok, ez már a DX11-es PC-s verzióbol készült videó? :B
Ha igen.. én NEM!!! vagyok hasra esve tőle.. még mielőtt megköveznétek, nagyon odab*sz a grafikája, le a kalappal előtte, DE! Nézzétek meg az elődöt.... azért az sem csúnya.. mai napig nem az... és az még csak DX9-es volt... azaz ez már 2, sőt ha a 10.1-et is nézzük, 3 generációval újabb Directx-et használ, de ahhoz képest viszont nincs sok előrelépés...

(#17) mephi666 válasza bacsis (#16) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is pattogtam már párszor, mert már dx10-11 között mozgunk... ősszel jött ki a dx9es fallout3 és okádék minőségűek voltak csomó helyen a textúrák... pl falakon... holott a dx7-es ut-ben bekapcsolt detail textures opcióval a tömörített textúrák brutális jól néztek ki (és már egy voodoo1(/2)+p200mmx+64mb sdram konfigon hasított) kb 8évvel régebbi 1cd-s játék és überf@sza textúrák voltak benne... :( csomó téren én inkább visszafejlődést vettem észre a dx verziószámának emelkedése mellett... de az opengl-re épülő rage-ben nagyon bízok :)) remélem olyan mérföldkő lesz az a motor, mint anno a tech3 :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) konas


konas
senior tag

Eljen a Dirt 2 :R :R :R
Biztos a legjobb minoseg azaz DX11.De nem lehet csak majd ha kint lessz levonni a vegsot asszem.

(#19) bacsis válasza mephi666 (#17) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

a DX9-ből brutál sokat kihoztak :R ezt kellene azaz kellett volna a DX10ből is.. na mindegy.. itt van hamarosan a DX11.. bízzunk... hátha ez mostmár tényleg ott lesz a szeren :R

(#20) mephi666 válasza bacsis (#19) üzenetére


mephi666
nagyúr

igen... a dx9-ben voltak még azért feature-ok, de onnantól kezdve szerintem max csak kozmetikázás meg hantázás megy...

a kedvenc képem a fs x-ből, amikor reklámozták a dx10-et... :)) (linkeltem már pár helyre... közel nincs ekkora különbség... 4870-el dx10ben kb úgy nézett ki, mint dx9-ben)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21) - = Zk = - válasza mephi666 (#20) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ezt a két képet én a GS-ben láttam. :C
Már elis felejtettem... :))
Valszeg, mert sehol nem láttam ilyen grafikát DX10 alant...:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#22) bacsis válasza mephi666 (#20) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

a pc-worldben olvastam talán 2007 őszi számában, hogy ez mármint a dx10es kép, az egy festett festmény :DD
igaziból ahol nagyon szembetűnő és klasszisokkal jobb a DX10 látványvilága sz szeritnem a Call of Juarez-nél látszik... Bár nem mintha a DX9 nem tudta volna ugyanazoakt az effekteket, de tény hogy DX10-ben szebb :DD
ezen a képen is DX9-nél nincs felhő az égen, DX10-nél meg van.. nehogymá' DX9be ne legheseen felhőt "rajzolni" az égre :))

[ Szerkesztve ]

(#23) JColee válasza bacsis (#19) üzenetére


JColee
őstag

a paratlan dxek mindig f@szak :)

(#24) bacsis válasza JColee (#23) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

a próféta szóljon belőled :R

(#25) - = Zk = - válasza bacsis (#24) üzenetére


- = Zk = -
félisten

..inkább legyen igaza! :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#26) fagy53 válasza bacsis (#22) üzenetére


fagy53
nagyúr

Azt hiszem a COJ 2 DX9-es bizonyított! Kellemes gépigénnyel is lehet jó minőségű grafikát megjeleníteni. :K

(#27) bacsis válasza fagy53 (#26) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igen, tényleg "elfogadható" a COJ2 graffja, de a crysis DX9-ben is csúnyán ráver grafikai minőségben szerencsétlen Call of juarez-re, De még a Far Cry2 is :U
Ezzel csak arra szeretnék célozni hogy DX9-ben vanszebb játék a COJ2-nél az megint másdolog hogy milyen gépigénnyel ;]
a játékélményt színtén ne vegyük figyelembe ;]
egy szó mint száz, ha kiaknázzák mindazt a DX10-ben mint amennyit kihoztak a DX9ből, akkor kapunk, vagyinkább úgy mondanám,kapnánk hihetetlen grafikájú játékokat relatíve kis gépigénnyel társítva :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.