Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sagesz93


sagesz93
addikt

Jó hogy vártak a dx11-ig, szerintem aláz a grafika :D
Jól néz ki ez a subaru is, igaz hogy régen nagyon csúnyának tartottam :D :K

[ Szerkesztve ]

(#2) Markoka1993


Markoka1993
tag

Tényleg jól néz ki :) DE én leragadtam az árkádos autós játékoknál :D

live gt: Markoka1993

(#3) Napfénysüti

Ken Block véleményére adok is. Nagyon tud a faszi. :R Ha még nem láttátok hogy vezet Youtubon keressetek rá.

Més que un club!

(#4) Nunder


Nunder
őstag

Egy profi versenyzővel promótálják a játékot, és nem adnak a kezébe kormányt? :Y Nem normálisak ezek.

De a játék még mindig ledöbbent. Ezek a keréknyomok... Gyönyörű.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#5) .Oldman. válasza Nunder (#4) üzenetére


.Oldman.
tag

Én is hiányoltam a pedálos-kormányos kalitkát.
De hat nincs szerődött gyártó akkor nincs ingyenreklám...

..marad a pad..

(#6) savior


savior
őstag

milyen dobbenetes, hogy tetszik neki a jatek. merte volna azt mondani hogy szar, nem kapott volna egy fillert sem.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#7) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

A grafika nagyon állat :Y :C

sweetlou6.wordpress.com

(#8) fagy53


fagy53
nagyúr

Mennyire más a két dolog! Hátsó nézetes, konzolos irányítás kockázat nélkül és belső nézetes, kormányos vezetés akár életveszéllyel, ezért aztán semmit nem jelent, hogy egy profi rally-s hogyan megy a virtuális autóval.
Most legalább össze lehetett hasonlítani a valósággal a DiRT2-öt, ha csak pillanatokra is, és nagyon ott van! :C

(#9) FefeeX válasza fagy53 (#8) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát jah, egyrészt köze nincs a játéknak a valósághoz (controller :DDD :DDD ), másrészt azért elég buta dolog volt mellévágni az életből videókat, mert szép-szép, a kisgyerekek lehet azt hiszik majd, hogy az is a játékból van, de pont hogy a jobb szeműeknél nagyon is kihozza, mennyire mesterséges a játék...
Azért én várom, csak a marketingje nem tetszik...

(#10) No-kia


No-kia
őstag

lehetne egy kicsit több por :B nem tom ez a zölt átvezető rész a menüe, de egy kicsit a pro streetre hajaz, jónak ígérkezik, az első része az egyik kedvenc játékom

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11) Lewzke válasza FefeeX (#9) üzenetére


Lewzke
őstag

Pontosan , gondolom nem ezen fog elszórakozni Ken Block . Szimulátornak ott az RBR és már csak egy kalitka kell hozzá.

(#12) DriderG


DriderG
tag

Erre gondoltok? Exclusive Ken Block Trailer
Itt ugyan van kormány a kezében, de szerintem az első szempont most a konzolos verziót eladni, azoknak magyarázni, milyen jó is lesz, akik a gamepad-hoz szoktak. (szeptemberben jön PS3-ra, X360-ra és Wii-re, decemberben pedig PC-re a DX11 miatt) DX11-es képek még nem készültek a játékról, tehát ezek nagy valószínűséggel az X360-as verzióból vannak. Kérdés persze az, hogy miben lesz másabb a DX11-es verzió, mivel a DX11 képességeit az ATi, ezáltal az X360-ban üzemelő Xenos GPU teljesítményének megfelelően alakítják. (a Tesszalációs egység és a Geometriai árnyalók tekintetében is)

(#13) Ari18


Ari18
őstag

Nagyon szép a grafika és ez még csak a xboxos verzó dx11-nélkül. :Y

(#14) DriderG


DriderG
tag

A grafikai fejlődés a kevesebb porban, a sűrűbb út menti objektumokban, illetve a "sun glare" és a napsütés sokszínűségében kimerül. A zöld szövegek és a party-racing feeling pedig rátesz egy lapáttal a nagy arcade játékmenetre, hiába is van ott Ken Block, meg a very-very realistic szöveg. A ProStreet-ben is ez volt a leggusztustalanabb számomra: már-már a rúdon táncoló japán k@@@ákkal tűzdelt menük, a betépett nézők, a beszívott kommentár stb... Hiába lett jól vezethető és szép az autó, ezek már elvették a kedvem az egésztől. Azt éreztem, hogy egy pedofil japán bunkó vagyok aki az édi-bédi autójával veszi le a tizenéveseket a talpukról... Már csak Hello Kitty hiányzott.

[ Szerkesztve ]

(#15) Enton


Enton
addikt

A jelenlegi videóknak amiket kidobálnak a netre Codemastersék, azoknak az ég egy adta világ semmi közük nincs még a Dx11-hez.
Elég csak belegondolni.
Ezt a látványt már az első ingame-videóban produkálta a Dirt2.
Megjelenés előtt másfél hónappal bejelentik hogy ejnye-bejnye PC-sek várjatok, kaptok Dx11-et, csak várni kell rá plusz 4 hónapot.
Honnan is vehetné valaki hogy, ebben a videóban már lenne Dx11 fícsör amikor az Xbox360 és PS3 társa képtelen ezen plusz látvány megjelenítésére(ami még kész sincs), plusz itt a videóban is egy Xbox360-on fut a vélemény-nyilvánítás, Ken Block barátunk részéről.
Áhh de mindegy is én is azt hiszem amit akarok. Nem akartam elrontani senki fantazmagóriáját. :N

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#16) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet, de azt ne feledjük, hogy ha DX11-es is, akkor HD4K-s kártyával működhet a DX11, bár azzal sem 100%-osan.

Kíváncsi vagyok, hogy a Codemasters után ki fogja még merni elrúgni a DX11-es labdát. :D

Véleményem szubjektív...

(#17) kaik_holi


kaik_holi
tag

VVVVVÁÁÁÁÁÁÁÁ :Y :Y :Y :Y

DIRT 2 nagyon várom már...ez a Ken Block valami eszméletlen pali...miket tud művelni azzal a Subaruval.... :C :C
Nagyon hatalmas, várjuk a gamet szeretettel... :K :K

....mAximum mInimal....

(#18) hackeeeee válasza kaik_holi (#17) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

[link] :DDD :Y

Aki esetleg még nem látta volna... :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#19) athomi válasza sagesz93 (#1) üzenetére


athomi
veterán

ez a konzolverzió :)

(#3) Napfénysüti:
Biztos magától mondta ezt a sok szépet és nem azért, mert pénzt kapott. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) fpeter07 válasza hackeeeee (#18) üzenetére


fpeter07
veterán

ilyet én is tudnék :Dde először megkéne tanulni vezetni :DDD

(#21) hackeeeee válasza fpeter07 (#20) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

;] Mondjuk sztem sokan így vannak ezzel... :D Sztem Ő is így kezdte. :D

Véleményem szubjektív...

(#22) sagesz93 válasza athomi (#19) üzenetére


sagesz93
addikt

Ez igaz, de attól függetlenül ütni fog a graf, főleg dx11 alatt. :)

(#23) Napfénysüti válasza athomi (#19) üzenetére

Mondjuk valószínű, de a vezetési tanácsait biztos megfogadnám. :DD

Més que un club!

(#24) Nunder válasza .Oldman. (#5) üzenetére


Nunder
őstag

Akkor takarják ki a márkát vagy valami. Szerintem úgy lett volna ütős. És mikor a Forzát mutatták be? Akkor az a 3 kijelzős rig az mi volt? Szerintem ezt csak simán elszúrták.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#25) Gomez86 válasza sagesz93 (#1) üzenetére


Gomez86
őstag

Mivel xboxon játsszák így nem nagyon jön át a dx 11 ;)

De ettől még tényleg szép! Nekem is bejön

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#26) Tifosi87


Tifosi87
csendes tag

Ha lesz olyan jó, mint az első, akkor ezt is megveszem.

(#27) mattpaksi válasza savior (#6) üzenetére


mattpaksi
tag

ez nekem kell, nagyon odabax, végre egy igazi rally :C

A ROCK örök és elpusztíthatatlan!!!

(#28) kaik_holi válasza hackeeeee (#18) üzenetére


kaik_holi
tag

Na meg a másik.... link
:Y :Y :Y :Y :Y

....mAximum mInimal....

(#29) kaik_holi


kaik_holi
tag

link2

....mAximum mInimal....

(#30) Cs(|)be


Cs(|)be
tag

Na így van értelme ezzel játszani:
DiRT2+Force Dynamics

:Y

Egyébként meg élőben jobb terelni egy Impreza Sti-t, szerencsére tapasztalatból mondom :D

[ Szerkesztve ]

(#31) boeing válasza Cs(|)be (#30) üzenetére


boeing
senior tag

Ilyen nekem is kell :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.