Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pukkancs


Pukkancs
tag

Az a bevágás amelyikben a zöld Subaruval mennek az tök olyan mint cmr2-ben.

(#2) HyP3b0y válasza Pukkancs (#1) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Hát nem tudom mitől asszociálsz a cmr2re pedig én kifejezetten sokat játszottam a 2vel, de nem emlékeztet semmilyen formában rá.

Különben a legvégén jópofa, hogy rongálható a környezet:DDD Akropolisz rally-n darabokra zúzok mindent ;]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#3) Enton


Enton
addikt

A legütősebb ebben a videóban a zöld kis koponya.
Valaki nem tudja milyen zene megy ez alatt?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Na ez elég jó lesz! Remélem a gépigény közelebb lesz a gridhez mint a dirt 1-hez...

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#5) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Fel van adva a lecke a többieknek...
Valami ilyesmit kellene csinálni utcai versenyzősben is :)

(#6) sagesz93 válasza Enton (#3) üzenetére


sagesz93
addikt

Jaja a koponya bejön nekem is :D
ThaBoss: Reméljük a grid2 is ilyen jó lesz. Az 1 nekem nagyon bejött.

(#7) sakal83


sakal83
addikt

Hát én szeretem a CMR-t, de a videókat elnézve, nagyon-nagyon arcade lesz ez a rész :(

(#8) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Zsoccc-ot annyira mondjuk nem értem, hogy ő miért unja ezt az "autós-banánt"...,

Én azért annyira nem esek kétségbe, hogy végre el leszünk látva "egy pár autós címmel", bár biztosan vannak olyanok akik azt mondanák, hogy ezek helyett is jöhetne valami FPS ~ céllövölde. Egy szó mint száz, szívesen fogadom az új autós jövevényeket, bár lehetnek velük szemben fenntartásaim, de azért valószínűleg a hozzájuk fűzött játékélményt mindegyik hozni fogja.., sőt reméljük a legjobbakat, hogy túl is szárnyalják mindannyiunk elvárásait is...

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#9) Adams007


Adams007
tag

Hát a videók alapján tényleg nagyon ütős játék lesz. Remélem a gépigénnyel nem szállnak el, és jól lesz optimalizálva :)

(#10) konas


konas
senior tag

Jo volt ezekbol a videokbol sosem eleg..
A multi reszre lennek mar kivancsi..
Meg remelem lessz benne Akropolisz rally is rendesen,ne csak ez a crossover,rally cross..

[ Szerkesztve ]

(#11) sanadreas


sanadreas
csendes tag

én játszottam vele xboxon nagyon jó játék nagyon jol ki van dolgozva minden

(#12) k.soma válasza HyP3b0y (#2) üzenetére


k.soma
senior tag

Ez tényleg jó:) Egész reális játék lesz:) Nem tudom még hogy mit lehet kifogásolni rajta. Majd ha kipróbáltuk.

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#13) twollah


twollah
nagyúr

A demo mar kijohetne...

(#14) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Én bepróbáltam demoját és nem volt rossz, a grafika szép, de videókban szebbnek tűnt nekem, a fények szépen ki vannak dolgozva de nem szebb a gridnél, valószínűleg azért mert ugyanarra épül ez is.

(#15) keIdor


keIdor
titán

Engem nem érdekel a DX11 (már a PC se annyira) nem sokára jön Boxra ott majd szépen kitolom és jöhet a Forza 3! :K Persze majd PC-n is megnézem Decemberben, de eszem ágában sincs arra várni. :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.