Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Cím alapján azt hittem, arról lesz szó, hogy érdemes várni még többet a PC-s verzióra, mert még jobb lesz.

(#2) Robi86 válasza BiP (#1) üzenetére


Robi86
senior tag

Attól függetlenül, hogy nem erről szól a cikk, szinte biztos hogy mégtöbbet csúszik a pc-s verzio....így jártunk :(

(#3) konas


konas
senior tag

igen -igen arrol kene irni hogy mennyivel lessz jobb a pc-s verzio.Valami jo kis technikai szoveget.

(#4) gabe_


gabe_
őstag

Úgyis letöltitek majd a warezt, nem kell sírni... ;]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#5) BloodyEddie válasza Robi86 (#2) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Lesz egyáltalán? :U

(#6) Abu85 válasza BloodyEddie (#5) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Lesz ... csak egyelőre a DX9 kód van készen, ami gyakorlatilag a konzol szint (illetve picit alatta). A DX11-et már írják. Dióhéjban gyorsabb lesz jelentősen jobb grafikai minőség mellett. Plusz lesz AA és AF DX10.1 és afelett. Azért késik, mert nem akarnak szart kiadni, októberben csatlakozik egy csomó ATI-s programozó a projecthez, hogy biztos meglegyen decemberre.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#7) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Szerintem vagyunk ezzel páran, aki tudta már hetekkel ezelőtt is, hogy érdemes várni erre a játékra! :))

Sic Parvis Magna

(#8) butch3r válasza Abu85 (#6) üzenetére


butch3r
senior tag

köszi abu így már világos mért néz úgy ki a boxos ahogy , szép szép, de nem értettem én azt a hype-ot, na majd decemberben pc-n,dx11ben. :)

(#9) Ice!? válasza gabe_ (#4) üzenetére


Ice!?
őstag

Pssszt. :DDD

(#10) fess


fess
őstag

és akinek csak dx9-e lesz annak össze-vissza fog szaggatni?

(#11) keIdor válasza fess (#10) üzenetére


keIdor
titán

Természetesen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Jó lesz ez :DD - fejezhetném be kb. ennyivel..., és miért nem teszem...? - jó kérdés :DD

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#13) juliabrilke


juliabrilke
addikt

A PC-s verzió hány pontnál tart? Kicsit iparkodni kellene vele. :U

[ Szerkesztve ]

(#14) gulupeti


gulupeti
senior tag

Remélem ebben már normális lesz az irányítás is, mert az első részben kritikán aluli. :(((

(#15) Def26 válasza gulupeti (#14) üzenetére


Def26
félisten

Demó alapján nekem ugyanolyannak tűnt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16) pisti


pisti
őstag

Juhééjjj....

Épp csak a lényeget nem képesek rendbe tenni, de a grafika az csili-vili lesz...

(#17) adam320 válasza pisti (#16) üzenetére


adam320
senior tag

:DDD :K

(#18) Csabee. válasza gulupeti (#14) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Mi a bajod az irányítással? Nekem nagyon bejön, most játszom vele éppen, már 80%nál járok :) És már ki jön a 2-is.. Teljesen jóó!

Üdv: Csabee.

(#19) orbano válasza fess (#10) üzenetére


orbano
félisten

sőt, akinek csak directX 5, annak el sem indul! :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#20) Csabee. válasza orbano (#19) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ezért jó az xbox :DDD

Üdv: Csabee.

(#21) wolruf


wolruf
őstag

Kipróbáltam a demót, abszolút nem vágtam magam hanyatt tőle. Szerintem igen gyengeére sikeredett. A képek, videók jópofák voltak, a végeredmény (majdnem végeredmény) gyengus. Szerintem. Nem tetszik az irányítás, nem lett olyan szép a grafika mozgás közben, úgyhogy nálam nem nyert. Marad a Forza2 és remélem a 3 is :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#22) gulupeti válasza Csabee. (#18) üzenetére


gulupeti
senior tag

Az irányítással az a bajom, hogy nem lehet normálisan beállítani a játékban a Genius Maxfire G12u gamepadot, billentyűzettel pedig nem fogok játszani. Gondolom nem csak nekem van ilyenem, nem értem, hogy miért nem született megoldás a problémára. Más játékkal ilyen gond nincs. Az analóg kart, ha kis mértékben is elmozdítom, a kormányt koppig alácsapja és ennek eredményeképpen keresztbe áll az autó.
Amúgy minden másban tetszik a játék, de véleményem szerint a gyatra irányítás a játék élvezeti értékét nagyon is elrontotta. (Logitech gamepaddal lehet, hogy nincsenek ilyesféle problémák)

[ Szerkesztve ]

(#23) orbano válasza Csabee. (#20) üzenetére


orbano
félisten

az alanyi jogon jár? :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#24) Csabee. válasza gulupeti (#22) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Sokat kell szöszölni hogy a kormány jó legyen! Én azt tudom mondani hogy Xbox360on a joy-al kellemes és élvezetes irányítani az autókat Dirt-ben! Gondolom a kettőben is legalább ilyen jó lesz, ha nem jobb.

Üdv: Csabee.

(#25) BiP


BiP
nagyúr

Durva, hogy csak 2 nap múlva jelenik meg, de már fellelhető ...

(#26) Kevinmaster válasza gulupeti (#22) üzenetére


Kevinmaster
tag

Nincsenek :N Öröm vele játszani....

(#27) ithomas


ithomas
őstag

Hát a demo nekem se jött be...
Szinte kötelező vétel volt számomra idáig...de engem nem győzött meg.
Szép a grafika gyors a játékmenet..mégis hiányzik belőle valami...valami ami pl a GRIDben engem nagyon megfogott.

Kiváncsian várom az NFS Shiftet meg a Forza 3-at....

Real eyes realize real lies!

(#28) Csabee. válasza BiP (#25) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ez már régóta így van..

Üdv: Csabee.

(#29) BiP válasza Csabee. (#28) üzenetére


BiP
nagyúr

Persze, persze, de minden egyes alkalommal rácsodálkozom a dolgok ilyetén működésére.

[ Szerkesztve ]

(#30) Csabee. válasza BiP (#29) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Úgy hallottam sokkal kevesebb lesz bene az autó, közre játszik Colin halála is?:(

Üdv: Csabee.

(#31) BiP válasza Csabee. (#30) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem hiszem, hogy összefüggés van a 2 között.
(Vagy arra gondolsz, hogy nem minden csapat adott engedélyt az autójuk használatára, mert Colin már nincs köztünk, mégis az ő nevével fut a játék?)

(#32) BiP válasza BiP (#31) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja, itt mondják 1:55-től. Ki tudja, mi az oka. Úgy tűnik, ide is behozzák a tuningot. (sok autónál viszont túl sok meló megcsinálni.)

(#33) BalaNce87 válasza Abu85 (#6) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ezért minek csúszik, amikor DX11-es kártya nincsen még, és ez lesz első játék, meg csak Atisoknak lesz jó lényegében, persze akik vesznek ezért egy új kártyát azok megérdemlik, nekem jó lenne a konzolos grafika is mivel szebb grafikán úgyse nyomhatom.... Szerintem úgy ahogy van elvan ez sietve, a DX10 kb a nullával volt egyenlő, szerintem a 11 se lesz egy nagy durranás abből kifolyólag hogy ennyire erőltetik és ilyen hamar kiakarják dobni. Eddig a DX9 az ami fix, szóval biztos jobb lesz, mint a 9 de azért annyival nem hogy kiba...ak egy új videókártyára, ami lesz vagy 60-70ezer vagy több. Lényegében csinálnak egy db DX11-es játékot és elvárnák hogy ezért valaki új cuccost vegyen, kb tök értelmetlen, max előbb jöjjenek ki a DX11-es kártyák mindkét oldalról és utána sorjában a DX11-es játékékok.

[ Szerkesztve ]

(#34) Csabee. válasza BiP (#31) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Pontosan erre gondoltam! :)

Üdv: Csabee.

(#35) Tutykos


Tutykos
csendes tag

Eszméletlen jó játék :)

[ Szerkesztve ]

Mindig gondolkodj mit csinálsz!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.