Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) snecy20


snecy20
veterán

"viszont a fejlesztésnél még ma is a DirectX 11 kapja a fókuszt,"

Pedig hány éve is van már velünk a DX11? Lassan 10?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2) Csapoati válasza snecy20 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bizony, idén lesz 10 éves. Talán a Dirt 2 volt az első DX11-es cím.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) KillerKollar válasza snecy20 (#1) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Az a baj, hogy azoknál a játékoknál is rosszabb a teljesítmény mint DX11 alatt amik támogatják. A Battlefield V volt szerintem az első cím ami jobban fut nálam DX12 alatt mint DX11 alatt. Viszont az előző Battlefieldek amik támogatták a DX12-őt rendre rosszabbul futottak alatta mint 11 alatt, meg például a Resident Evil 2 remakkel is így volt.

(#4) Yutani


Yutani
nagyúr

Nagyon kíváncsi leszek, fHD-n hogy fog futni Polarison, azon belül is RX 570-en, meg az árban körülötte lévő házon belüli, valamint konkurens kártyákon.

#tarcsad

(#5) MASSlag


MASSlag
tag

Mos hogy jönnek a cloud szolgáltatások (Stadia stb.), mobilon is várhatóan Vulcan lesz, és a fejlesztőeszközök is egyre jobbak, van még értelme DirectX-re fejleszteni Vulcan ellenében?

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

(#6) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Nézve a trailert arra jöttem rá, hogy de kiöregedtem már ebből... pedig a 2-vel még egész jól el voltam. RIP felnőttkorba csúszott gyerekkor :O

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#7) Predatorr


Predatorr
őstag

Csak legyen dx11 mód a zökkenőmentes élményért.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#8) Daelion válasza Dark Archon (#6) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem még nem sikerült így 30 évesen,imádom ezt a játékot. :D

BL1-be raktam a legtöbb időt még a maga idejében,többi rész is ment de kevesebbet.

2-t meg most raktam fel újra a Steamen mert ingyenes DLC van ugye meg kicsit fel akarom frissíteni az emlékeket BL 3 előtt. :)

Erre a beharangozott AMD optimalizálásra meg kíváncsi leszek ha már Ryzen+AMD karis rendszerem van,Unreal 4 azért tud elég GPU igényes lenni.

(#3) KillerKollar

Nálam a Shadow of the Tomb Raider is jobban ment DX 12 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#9) Duck663 válasza Daelion (#8) üzenetére


Duck663
őstag

"Erre a beharangozott AMD optimalizálásra meg kíváncsi leszek ha már Ryzen+AMD karis rendszerem van,Unreal 4 azért tud elég GPU igényes lenni."

Szerintem ugyanaz lesz, mint a Bioshock Infinite esetében. Bár az nem Gearboxos játék.

(#3) KillerKollar: A Division 2-re is azt mondják, hogy jobban megy, én csak DX11 alatt futtattam, nem tudom saját tapasztalatokkal alátámasztani.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#10) FLATRONW válasza Daelion (#8) üzenetére


FLATRONW
őstag

Már a Rise of the tomb raider is jobban futott DX12 alatt. Az átlag egy kicsit alacsonyabb volt, de a minimumok már sokkal jobbak voltak. Sokkal kiegyensúlyozottabb volt az egész játék.

(#11) orion1025 válasza Dark Archon (#6) üzenetére


orion1025
őstag

Én is így érzem. Tele vagyok konzolokkal meg PéCékkel, de egyikre sincs időm meg ingerenciám...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#12) CamelX válasza Daelion (#8) üzenetére


CamelX
csendes tag

Dettó, egyetlen játék amit feleségem és én is előrendelünk és 100+ órát beleteszünk :D

(#13) #16939776


#16939776
törölt tag

Tól-Ig mégis mire lehet számítani?
BL2-nél max.~250FPS amit a motor ki tud köhögni magából @FHD, átlag 180.
A nagyon min. az 100FPS. Amit látszólag CPU limit ad, mert függ az órajeltől.
Az Avg. és Max. látszólag nem skálázódik a CPU órajellel.
Mivel nem használja ki, a VGA +teljesítményétől csak a render-idő hossza csökken.

[ Szerkesztve ]

(#14) Daelion válasza #16939776 (#13) üzenetére


Daelion
őstag

Igen a BL 2 durván CPU limites,1-2 szálat/magot használ rendesen max.
Nekem is befogja az FPS-t 1600x alatt miközbe a GPU alig megy,pláne ahol messzire lehet látni és sok minden van a képernyőn ott felmegy 90+%-ra 1 proci mag/szál és esik az FPS rendesen.

Pre-Sequel se egy csoda de ott nem ennyire vészes amennyire megfigyeltem.

(#12) CamelX

Nagyon helyes,nincs is annál jobb dolog. :K

[ Szerkesztve ]

(#15) negyedes válasza CamelX (#12) üzenetére


negyedes
addikt

Latom masnal is ez a felallas. :C

sajnalom hogy kikoptak az igazi splitscreen/couch co-op jatekok. :(

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#16) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ettől függetlenül elég hányinger a grafikája...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.