Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A legnagyobb gond az árával van.

(#2) Viktor S


Viktor S
csendes tag

Nem három év jótállással kéne ezt forgalmazni az ára alapján?

(#3) blountex


blountex
senior tag

Csak 20 év kellett ahhoz, hogy újítson a Logitech, ha már a szíjasra nem harapott rá.
Most már mind a három nagy ismert gyártó (Fanatec, Thrustmaster, Logitech) DD lett, ki előbb, ki később.
Igen az árazással van baj, de egyelőre nem lesz olcsóbb a DD, szóval bizonyos tekintetben rétegtermék (legalábbis az itthoni fizetésekhez képest).
Pedál jónak néz ki.

(#4) 3L1T3 válasza blountex (#3) üzenetére


3L1T3
addikt

A másik kettő gyártó nem is szenvedett évekig mint a Logi. Konkrétan a halálból jöttek vissza.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#5) Synthwave válasza Viktor S (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Inkább 7-10 szerintem, bár tudom, hogy ennél van még jóval feljebb.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#6) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

A képen látható "melegítős" kesztyű nem jár mellé? Fontos lenne pedig, hogy kormányzás közben ugyan úgy izzadjon benne a kezünk, mint az igazi verseny sofőröknek, az is "szimuláció" része. :D

(#7) 3L1T3 válasza SunMount3r (#6) üzenetére


3L1T3
addikt

DD kormányoknál erősen ajánlott a kesztyű. Olyan erőt képesek kifejteni, hogy ha izzad a tenyered simán kicsúszik a kormány a markodból .

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#8) koxx válasza Viktor S (#2) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De igen, kötelező a 3 év jótállás 250e ft felett.

(#9) Gabesz84


Gabesz84
őstag

Nekem nem egyértelmű, hogy az xbox/ps verzió csak logókban más, vagy az xboxos nem megy ps-el?

(#10) ricsip


ricsip
addikt

először azt hittem, h. baszod lesz talán 200 ezer, egy komplett konzol árát kipengeted h. tudjál csüffögni az ótóversenyre. Aztán látom 470 ezer! És ebben még pedál sincs! Pedállal meg 640 ezer.... magasságos szűzmária.. :Y

-

(#11) ForRedGlory válasza Gabesz84 (#9) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A PS megy mindennel, feltéve ha veszel hozzá Xbox kormányt.

(#12) Bleccs


Bleccs
csendes tag

Ennyiért már autót is kapni... Veszel egy Swiftet, kiviszed a Kakucs Ringre csapatni és olyan élményben volt részed amilyen sose lesz ilyen játékszerekkel. :DD

(#13) fatal` válasza ForRedGlory (#11) üzenetére


fatal`
titán

Ez csak a Fanatecnél van így, mert náluk az Xbox chip a perecben van.

(#14) ForRedGlory válasza fatal` (#13) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mi nem? Olvass utána vagy esetleg nézegess róla videókat: [link]

Playstation base + Xbox kormány mellett mindennel kompatibilis szettet kapsz…

[ Szerkesztve ]

(#15) Tatis válasza Bleccs (#12) üzenetére


Tatis
csendes tag

Bakker nekem is pont ugyanez jutott az eszembe! :) Annyi, hogy én a Kakucs helyett valami földes utas "részingre" gondoltam! :D

(#16) Ciccuka


Ciccuka
veterán

630 e :Y
Drága lesz de nagyon. :(
Még a harmadáért is sok lenne.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#17) ralfee106


ralfee106
tag

sztakrva 465e Ft....

Suzuki swift 1.3 GC 90 paci, 500k huf

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/suzuki/swift/suzuki_swift_1.3_gc-18707047#sid=7c08c9d8-c47a-4870-a465-58c2634d75d6

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#18) Ciccuka válasza ralfee106 (#17) üzenetére


Ciccuka
veterán

Milyen 465 :F 630 lesz az

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#19) Ciccuka válasza blountex (#3) üzenetére


Ciccuka
veterán

Driver támogatottsággal komoly gondok vannak Logitech-nél. Elég mostohán kezelik korábbi drága termékeiket (legyen az egér, kormány vagy gamepad). :W
Eszközeik képesek tönkremenni (szekrényben) állásukban. Support nagy pedig nulla (egy email-t nem lehet írni nekik).
Hatalmasat csalódtam bennük

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#20) 3L1T3 válasza ralfee106 (#17) üzenetére


3L1T3
addikt

Mért akarjuk hasonlítani az almát a körtéhez amikor tök más a kettő? :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#21) ForRedGlory válasza 3L1T3 (#20) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Gondolom abba nem kell benzin, magától megy. :DDD

(#22) jeni válasza ForRedGlory (#1) üzenetére


jeni
félisten

Egyet nem értek. Ebben a válságos világban,mögöttünk a csatározás a két állam közt. Ennek ellenére kijönnek egy fél millás cuccal. Mi a garancia,hogy erre ráharapnak az emberek és vásárolni fogják? Egy ilyen értékű cucchoz a körítésnek is olyan ketagóriájunak kell lenni mint maga a Logi DD kormány. Arra kíváncsi vagyok ennek mi a legyártási költsége?

(#23) E.Kaufmann válasza ForRedGlory (#1) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Vegyél a felőből egy bontószökevény Swiftet és csapassál a határban :)

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#24) direwolf


direwolf
őstag

Mit kell az áron pörögni? Nem nektek (nekem sem) készült. Ennyi, lehet továbblépni. Mondjuk a fanatec honlapjára, és le lehet nyugodni (vagy még jobban felizgulni) ;] :P

@E.Kaufmann: ja, és haljon is meg az első kanyar után. Jó tanács... :U

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#25) fatal` válasza ForRedGlory (#14) üzenetére


fatal`
titán

Persze csak a perecet nem árulják külön, így ez teljesen érdektelen.

Fanatecnél tudod úgy összeválogatni, hogy mindennel kompatibilis legyen.

[ Szerkesztve ]

(#26) csizo13 válasza 3L1T3 (#20) üzenetére


csizo13
tag

Ár és vezetési élmény alapján, mint hasonlítási szempont.
Bármit lehet bármivel összehasonlítani, egy vagy több szoros, vagy laza kapcsolódási pont szerint.
Minimális intelligencia kell hozzá, mert ha nincs, akkor hamar lezárják az almát-körtével szöveggel.

(#27) Synthwave válasza csizo13 (#26) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Össze lehet, csak van-e értelme? Mert ha nem sok, akkor marad a körte.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28) 3L1T3 válasza csizo13 (#26) üzenetére


3L1T3
addikt

Az intelligencia kérdése ott megbukik, hogy intelligencia kell ahhoz is, hogy összehasonlítsak egy suzukit egy kormány perifériával ami arra született, hogy szoftverekkel szórakozzon, esetleg pályát gyakoroljon egy user.

Majdnem sikerült megvillantani mi is az intelligencia a kötekedéssel.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#29) Ciccuka válasza E.Kaufmann (#23) üzenetére


Ciccuka
veterán

Bomba ötlet :D

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#30) zebra_hun válasza direwolf (#24) üzenetére


zebra_hun
addikt

Ha túléli, egy örök emlék marad :DD

(#31) blountex válasza 3L1T3 (#4) üzenetére


blountex
senior tag

Thrustmaster is jóval hamarabb átálhatott volna DD-re, de legalább ők szíjast elég régóta viszik.
Az árazást nem is néztem, csak itt a kommentekben lettem figyelmes, hogy 640e. ezzel gyakorlatilag maguk alatt vágják a fát, egy Fana szett még V3 pedállal + BPK + CSL DD boost kittel olcsóbban jött ki infláció előtt, mint amit ők most árulnak.

Kesztyű szerintem nem kell hozzá, sose használtam se a logi kormánynál G25, se RS perecen. FFB pedig lehet állítani 100% amúgy is túl erős. 75 az ideális

(#32) E.Kaufmann válasza direwolf (#24) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Ha túl béna, akkor ne üljön kocsiba. Én régi swifttel pördültem már meg főúton saját hülyeségből, de nem lett se nekem, sem az autónak, sőt még a kamionnak sem ;] semmi baja, szerintem nagyot nézett a kamionos, hogy ki ez a magát Vin Dieselnek képzelő pöcs, aki így áll be elé driftelve a piros lámpánál :DDD Eredetileg nem úgy terveztem :DDD és még csak nem is arra mentem volna :DDD

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#33) direwolf válasza zebra_hun (#30) üzenetére


direwolf
őstag

Meg még reméljük a többiek is, akikkel út közben összeakad. :)
De ne komolytalankodjunk ezzel, nem kevés video van a közúti ámokfutókról. :(
Egy ilyen szett (vagy pénztárca szerint akár egy használt G27 60ezerér...) pont arra jó, hogy büntetlenül elökörködjön az ember, és ha már kibaxták minden online versenyről, és feléri ésszel mekkora taplóság még virtuálisan is másokat "veszélyeztetni" akkor talán elgondolkodik, hogy a való életben is maximális figyelemmel, józanul és egymást tisztelve kell autózni.
Talán ezek után érdemes a valós versenyzés felé kacsintgatni. :R

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#34) ®abstract® válasza Ciccuka (#18) üzenetére


®abstract®
őstag

ez a logitech szett drágább,mint a fanatec! :Y [link]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#35) Ciccuka válasza ®abstract® (#34) üzenetére


Ciccuka
veterán

15 éve sokalltam a 100000+-et a Fanatec rendszerre.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#36) ®abstract® válasza Ciccuka (#35) üzenetére


®abstract®
őstag

elhiszem :K ezek nagyon sokba kerülnek,de biztos megvan a piacuk.
nekem csak ilyen van [link] de én elegedett vagyok :) 6 db autos jatekom van hozza.

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#37) blountex válasza ®abstract® (#34) üzenetére


blountex
senior tag

Az igen, mind elfogyott? :Y
Jól pörög a biznisz.
Már csak egy QR 2-re várok

(#38) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Tetszetős cucc, ha újra rákattannék a szimulátorozásra, akkor lehet be is fektetnék egy ilyenre. Az árán meg felesleges pörögni, abszolút réteg termék, de ha már itt járunk, akkor egy iphone 600k, egy új 4090 1 misi, vagy felette lesz, egy i7-12700k 210k, minden mocskos drága lett és egyik se ér ennyit.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#39) Outsiderman


Outsiderman
tag

A Logitech végre érezte, hogy erősen lemaradtak és örülök, hogy már nekik is van DD kormányuk. DE ez? Van egy jó kormánykerék, ami nekem tetszik, de ez a ház és a pedálszett nem sikerült valami minőségire. Ezen az árszinten ennyi műanyag nem fér be. A sima USB portok, meg mintha csak ez lett volna raktáron!?. Nagyon gáz. :W Ez így nem igazán versenyképes és 300.000Ft-nál többet nem ér, pedállal együtt sem. A másik fájó dolog, hogy a G923 100-130k között megvan és a következő lépcső 600k. :(

(#40) Synthwave válasza Outsiderman (#39) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nézd meg ezt a tesztet elég alaposnak tűnik, bár nem értek hozzá. Aszongya', hogy ugyan sok a műanyag, mégis minőségi benyomást kelt.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41) direwolf válasza Outsiderman (#39) üzenetére


direwolf
őstag

A fene se tudja... a Fanatecnél a szanaszét customizálásra mentek, ami egy jó irány perfekcionizmus felé, de elég ipari benyomást keltenek. Nappaliba be nem tenném. Logi meg hoz egy nagyon szép cuccot, de ez van, ezt kell szeretni. Ahogy CptAdamica is írta, az Apple cuccokhoz lehet hasonlítani. Méregdrágán tetszetős középszer, de perfektül működnek.

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#42) Synthwave válasza direwolf (#41) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Nappaliba be nem tenném."

Én hármat is. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#43) direwolf válasza Synthwave (#42) üzenetére


direwolf
őstag

Na jó, túloztam :DDD

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#44) copass


copass
veterán

én ezt fogadnám el. 6misi! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#45) Synthwave válasza copass (#44) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Brutál, de csak F1-hez.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#46) arty


arty
veterán

inkább kivárnék egy olcsó fana szettet

(miket beszélek???? olcsó fana szett?? logitech, te idióta!!!!!)

:D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#47) proci985 válasza blountex (#37) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ja, gyakorlatilag az olcsobb DD rendszereket ket eve nem lehet kapni. 5NMes DDvel szemeztem egy idoben es neha szuroprobaszeruen ranezek, de egyetlen egyszer nem lattam akarcsak rendelhetoen. 8NM DD Pro 600 euroert szokott lenni, de az nem 350NM, mint a CSL amit valtott. Podium DD2 altalaban van raktaron, de az 1500 eur es csak wheelbase.

---

Outsiderman: muanyag annyira nem problema, nalam a 10. evet tapossa egy Fanatec Porsche Wheel, igaz a base+kormany korul minden upgradelve lett az evek folyaman.

egyebkent lenne koztes pont, 140 eur bmw wheel, 350 eur DD 5NM, 200eur CSL LC kb 700 euro, meg erre meg kell kb 150 euroert egy wheel stand es ennyibol kijon egy kifejezetten jo es idotallo setup, amit meg lehet upgradelni. TTnek van talan picit olcsobban is megoldasa.

sajnos ahogy nezem ez a Logitech eleg kompetetiven lett arazva

utobbi evekben mondjuk kollektiven elmentek a gyartok a szimulatorok fele. ami reszben jo, mert sok olyan megoldas standard amit 15 eve csak ganyolassal lehetett elerni, viszont masik oldalrol ez az arakon is sajnos latszik. a beleposzint kb eltunt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#48) blountex válasza proci985 (#47) üzenetére


blountex
senior tag

Ezzel nem értek egyet, mert egészen sokáig lehetett CSL DD kapni (év elején is volt), sőt utána pedig GT DD Pro is elérhető lett valamivel drágábban.
Pódium DD1 és DD2 azért más kategória, azok csak Pcre valók, ott jön ki a különbség.

DD-vel persze, hogy eltűnt a belépő kategória, senki nem fogja 100-200e árulni kompletten.
Arra ott van a szíjas megoldás.
Fogaskerekest pedig el kell felejteni

[ Szerkesztve ]

(#49) proci985 válasza blountex (#48) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

hat nem tudom, en akarhanyszor neztem egyszer sem volt rendelheto az 5nm varians. 8nm neha feltunik, pro altalaban van raktaron.

700 euro korul ugy kijonne, az a ket evvel ezelotti forintszinten meg kb 200 kornyeke lett volna.

fogaskerek lassan kopik ki, talan a G923 az utolso ami elvileg meg az. strapabiras szempontbol mondjuk nem lenne rossz, csak a hangja, meg a precizitasa.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#50) fatal` válasza blountex (#48) üzenetére


fatal`
titán

5nm nem igazán volt kapható, csak a DD Pro bundlek és azok is rövid ideig. A 8-as rendelhető volt május közepéig kb., azóta viszont csak a DD Pro van készleten.

Igazából senki nem tudja miért, lehet, hogy új revízió lesz. Az 5nm-est szerintem megszűntetik.

De ott van alternatívának a Moza cuccai.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.