Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) copin


copin
őstag

Puccparádé. Az a poén hogy ha a nyersanyagot nézzük akkor azok a bizsuk semmit se érnek. Elég komoly profit lehet ezen a sz@ron. Nem?
Fizess a márkáért keményen! :C

(#2) AMD Power


AMD Power
titán

A könyökömön jön már ki ez a sok puccos telefon.

(#3) joey04


joey04
titán

Már annyira unalmasak ezek a divatos szarok... :U
a telefon használati tárgy, nem egy rohadt ékszer.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) attisx


attisx
addikt

Tök jó az a 8210-es... ;] :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#5) kornél1


kornél1
aktív tag

ez az! még több iylet :O néhanéha ha bevillan 1-1 prada meg hasonlo, ok.. de eeeez? meg ennyi? jah és nem irigy vagyok :C

(#6) Enjoy


Enjoy
addikt

Nokia ft. Kenzo társulásnak volt értelme, mert valóban maradandót készítettek.
8210-ből nagyon sok fogyott...
Remélem, a közeljövőben is lesz e két gyártónak közös terméke - persze nem ilyen színes cukorral díszített darab, mint a cikkben látható

► més que un club ◄

(#7) Stiky válasza attisx (#4) üzenetére


Stiky
senior tag

És ahogy elnézem ezeknek a divattelefonoknak a specifikációit, lehet többet is ér a régi Nokia :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#8) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Tud majd fényképezni meg rádiót, de azért csillog ;]

Z Fold 4

(#9) Den válasza copin (#1) üzenetére


Den
veterán

ha a nyersanyagot nézzük, a mona lisa egy darab ócska vászon, meg néhány gramm száraz festék...

és mit gondolsz mekkora haszon lehet azon az 50ezer forintos tömegtelón, ami áll két fröcsöntött műanyag darabból amit egyautomata okád ki magából darabonként 2 forintos költséggel óránként töb ezret, amit aztán a kis kínai pattint össze, napi 16 órában havi 100 dollárért. belül meg van egy 50 cent értékű nyák egy 5 dolláros csipszettel, meg egy 3 dolláros kijelzővel.

[ Szerkesztve ]

www.simson4t.hu

(#10) tween válasza Den (#9) üzenetére


tween
őstag

:DDD ezen besz@rtam :DDD

(#11) orbano válasza joey04 (#3) üzenetére


orbano
félisten

Miért kell valaminek ékszernek lennie ahhoz, hogy jól nézhessen ki? Vagy te ruhából is csak rondát veszel, mert nem ékszer? Ha esik az eső gumicsizmában jársz? :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#12) orbano válasza Den (#9) üzenetére


orbano
félisten

nagyon kevés, mert nincs rajtuk szaroszki :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#13) copin válasza Den (#9) üzenetére


copin
őstag

Jah, csak a festmény eszmei értéke nagy, közben a kristály (üveg) meg a nyamvadt svájci márka ami minden csak nem értékes anyagokkal dolgozik és odaadja méregdrágán a csóró sznoboknak, akiknek nem tellett gyémántra vagy bármi ÉRTÉKES (tudod mi az?) kőre. Találhattál volna jobb hasonlatot is vaze. :P

[ Szerkesztve ]

(#14) Egzee válasza copin (#13) üzenetére


Egzee
őstag

A Swarovsky egy olyan cég, aki nem arról híres, hogy gyémánttal dolgozik, hanem arról, hogy kristályokból mesteri alkotásokat csinálnak... Ezek csak reklámok nekik...

(#15) joey04 válasza orbano (#11) üzenetére


joey04
titán

Mát rohadt unalmas ez a sok csicsás hulladék amit telefonnak neveznek.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) eziskamu válasza joey04 (#15) üzenetére


eziskamu
addikt

Ja, inkább használnának kopás és ütésállóbb alapanyagokat.

(#17) orbano válasza joey04 (#15) üzenetére


orbano
félisten

ezt úgy mondod, mint ha a nem csicsásak jobb minőségűek lennének :D az meg hogy neked unalmas... keveseknek lehet mérvadó, a telefongyártóknak pláne :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#18) orbano válasza copin (#13) üzenetére


orbano
félisten

elég rossz irányból közelítetted meg a hasonlatot, úgy is mondhatni, hogy semmit sem értettél meg...

a csóróságnak/gazdagságnak meg mi köze a sznobsághoz?

A vér nem válik VAZZE!™

(#19) joey04 válasza orbano (#17) üzenetére


joey04
titán

nem csak nekem unalmas, ahogy olvasom. :U
de ha igen: leírtam a véleményem és ezt tartom.nem kötelező egyetérteni

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) copin válasza orbano (#18) üzenetére


copin
őstag

Már vártam ezt a szót hogy sznob. Amúgy, ki nem ért kit? Tudod, ha egy porsche teló több százezer, miközben csak egy ócska sagem, akkor azt kell mondjam ez szabadrablás, persze aki ilyet vesz annak úgyis mindegy. :C

[ Szerkesztve ]

(#21) Szabi1987


Szabi1987
aktív tag

8210iiz a nokia jó, gyöngyök bogyók nélül is..

Golden Brown - The Stranglers

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.