Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Japánosan mondva kawai. ;]

Úgy emlékszem hogy a húsevő növények büdösek, vagy tévedek?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) Kolondrum válasza Klaus Duran (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ezek nem büdösek. :DD Nincs szaguk, illatuk.

(#3) kemotox válasza Klaus Duran (#1) üzenetére


kemotox
addikt

Ha büdöset esznek. És nem esznek utána Tic Tac-ot.

Amúgy nagyon szépek. Mennyire macerás egy ilyet tartani? Már egy ideje gondolkodom rajta, hogy kéne valami növényt tartanom. Valami paprikára gondoltam, mert azt meg lehet enni, vagy kaktusz jöhet még szóba, mert azt ritkán kell locsolni :D

(#4) Kolondrum válasza kemotox (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem mindegyik saját kép (ami kephostos az az enyém), mert még picik és hiányosan vagy egyáltalán nem hordozzák a fajta jegyeit. Majd jövőre.

A tapasztalat azt mutatja sokaknak macera lenne tartani. Pl alap dolog, hogy nem csapvízzel kell locsolni és soha nem lehet száraz a tőzeg, azaz az a talaj amiben ez éldegél, de ott van a rengeteg nap ami nem = a tűző nappal, de ha ez még megy akkor a teleltetés okozhat még gondot. Kihagyható, de ára van.

Könnyen kidöglik. :DD A fenti fajták a standard fajtán kívül elég drága játékok. A simát már szaporítom, annyi van mint a parlagfű. A többi még várat magára. Trex még pici, de már nevelem a csemetéket. Az ablakpárkányon csücsül vagy 10 rongy.

[ Szerkesztve ]

(#5) Klaus Duran válasza Kolondrum (#2) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Értem. Csak valahol olvastam/hallottam hogy jellegzetes rothadó hús illatuk van a húsevő növényeknek. ;]
De lehet hogy másik fajtára vonatkozik a leírás.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#6) vadkörte válasza Klaus Duran (#5) üzenetére


vadkörte
addikt

Nem feltétlenül. Rothadó hús szagot a legyeket porzásra használó növények szoktak árasztani. (pl. titánbuzogány De a tarka rendjelvirágnak is ilyen a szaga. (elég orrfacsaró, de virág maga kifejezetten szép)) A húsevők inkább édeskés nedvet termelnek.

Üdv. V. Körte

(#7) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ennél a csalogató a csapók piros színe, de gondolom inkább illata. Amit sok napfénnyel érhetünk el.

(#8) Kolondrum


Kolondrum
félisten

T-rex és Forma Typical van eladó akit érdekel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.