Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Belső munkának kiváló lehetett.
Lezúzták a Pentagont is. A harmadik gép nem ért célba, lelőtték.
Talán a harmadik esetben volt belsős a gépen. Nagyon tudhatta melyik számot kell hívni.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2) total90


total90
veterán

Szerintem is belsős munka...
Egyébként 16 éve történt, hihetetlen... 15 éves voltam, de most olyan mint ha csak pár éve történt volna.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#3) Lauda


Lauda
félisten

Már bezártak pár ilyen topikot.

(#4) Gdi


Gdi
senior tag

Jet fuel cant melt steel beams

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#5) #90088192 válasza Gdi (#4) üzenetére


#90088192
törölt tag

Akkor kerdezem en a MIG21 es hajtomuvenek terelolapatjai az utanegetonel miert nem vaghatok el autogen heggesztovel? Ami siman viszi az acelt? Talan mert valami titanium szerusegbol vannak? Minek ? Lehetne akarmi mas, akar acel is szerkezetileg megfelelo lenne a celra.
Nem erdekel konkretan az ugy de a TECH oldala mint Tudomany mar igen
:O

(#6) Diokhan válasza Lauda (#3) üzenetére


Diokhan
addikt

Miért is kellene bezárni? Beszélgetés folyik, csak véleményekre vagyok kiváncsi, nem oknyomozok vagy ilyenek.

(#2) total90: Én elég tisztán emlékszem rá, 20 éves voltam, éppen szabadságon, TV-t néztem. Egyszer csak minden adás megszakítva és akárhova kapcsoltál, ez ment a TV-ben.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7) Lauda válasza Diokhan (#6) üzenetére


Lauda
félisten

Majd meglátod. :D

(#8) Rive


Rive
veterán

A közelmúlt eseményei tükrében azér' már fel kellene ismerni, hogy igazából semmi szükség 'belsős' munkát feltételezni - semmi olyan nem történt, amit egy felkészült, hosszabb távra tervező terrorista sejt megfelelő támogatással ne tudhatott volna megcsinálni az akkori viszonyok között.

Azóta az is látszik, hogy még a titkosszolgálatok tétlenségét se kell túlmagyarázni - a jelen biztonsági szigorítások mellett is képesek majd' ugyanannyira impotensnek lenni.

Korábban csak a józan ész szólt a klf összeesküvések ellen, mára már Occam bácsi is borotvál.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#9) Dluinet válasza Rive (#8) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Hogyan kezdődött a második világháború?
Ezek már régi trükkök, ha valaki nem agresszorként akar fellépni, hanem jogos önvédelemnek feltüntetni.

A géprablók poggyásza (hogy legyen bizonyíték) pont nem került fel a gépre.
Eltérítéshez, tudjuk nélkülözhetetlen az utazótáska, benne tervekkel a következő támadásra (ez öngyilkos merényletnél teljesen logikus), és igazi személyes iratokkal :DDD

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#10) kentucky válasza Rive (#8) üzenetére


kentucky
őstag

+1. Örülök, hogy más is képes reálisan látni a helyzetet.

(#11) Kisgépkezelő válasza Rive (#8) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Azért akkorát azóta se sikerült durrantaniuk szerencsére. Nyilván sokkal lazább biztonsági intézkedések mellett sikerült megszervezniük az akciót, de hogy azóta még csak hasonló sem történt az azt jelenti, hogy a biztonsági intézkedések működnek, illetve, hogy vélehtően a mai cselekmények mögött álló szervezetek sokkal tehetségtelenebb, tapasztalatlanabb emberekkel kénytelenek dolgozni, mert a régiek már kihaltak, az újakat pedig többnyire azelőtt levadásszák őket, hogy belejönnének a dologba.
A mostani európai cselekmények is sokkal primitívebbek. Egyikhez sem szükséges komoly szervezés, konspiráció, és anyagi háttér. Ez persze nem jelenti azt, hogy veszélytelenebbek lennének (sőt talán még veszélyesebbek is), mert ezeket talán még nehezebb megelőzni, a potenciális elkövetők hatalmas mennyisége, és az általuk használt eszközök egyszerűsége miatt. Gyakorlatilag bármelyik barnabőrű aki tud autót vezetni, vagy legalább egy kése van, potenciális elkövető, sőt mivel ezek az akciók kezdik megszülni a reakciót is, ezért már a helyi lakosság is felkerült a potenciális elkövetők listájára. Mondjuk Budapest lakossága talán legalább a "ramming" támadások ellen védett valamennyire, hála a 10-15 éve mindenhová kiszórt, és akkoriban még mindenki által utált Demszky karóknak.

[ Szerkesztve ]

(#12) Diokhan


Diokhan
addikt

20 éve... Emlékezzünk az áldozatokra. Nyugodjanak békében.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.