Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Skynet258


Skynet258
veterán

Hát igen, manapság már nincs igazi szükség ilyen kiegészítőkre, de régi gépekhez valóban hasznos lehet. És az ára sem vészes. :)

https://geekpulse.hu

(#2) gfefe


gfefe
őstag

hol lehet ilyet venni :D nekem pont jó lenne 1....

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#3) Male válasza Skynet258 (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Csak a régi gépben nincs hová kötni az e-SATA-t például. (vagy éppen a FireWire-t.)

Azért 30 Euro nem is kevés... táp nélkül majdnem ennyiért már normális házat kap, aminek ezek mind megvannak az elején...

Na mindegy, azért biztos van akinek jól jön.

Assmann... valaki ezt gyenge angolsággal érdekesen le tudja fordítani ;]

(#4) erdoke válasza Male (#3) üzenetére


erdoke
titán

Én jó angolsággal is félreérthetően ejtem. ;):))

A legjobb aláírás a héten

(#5) Franklin


Franklin
addikt

Kár, hogy usb-ből csak egy van rajta, pedig az a leggyakrabban használt csatlakozó manapság.

Amúgy hasznos kis jószág és az ára sem vészes.

(#6) Male válasza erdoke (#4) üzenetére


Male
nagyúr

:D

Nem tudom ki találta ki ezt a nevet, de azthiszem nem gondolta teljesen végig :)

(#7) Kriza


Kriza
őstag

Az alcím egy kicsit sántít. Idősebb házak esetén... jobb lenne szerintem.
A TV out előlapi kivezetésének értelmét erősen megkérdőjelezném. Nem sok értelme van elöl, ráadásul igen ritka lehet a belső TV-out csatlakozós kártya. Meg hát ez a gyártói név... :W
Egyébként nekem nagyon hasonló van, 3,5-ös méretben, e-SATA, firewire meg TV-out nélkül. Nem került az egész 2000HUF-ba. :DDD

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#8) szab.tam válasza Male (#6) üzenetére


szab.tam
nagyúr

szvsz egy japán repülőgép pilóta, a repülésirányítók réme volt. (ace-man-re gondolt...)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#9) shtml válasza szab.tam (#8) üzenetére


shtml
őstag

Ass = ász
Mann = ember

Persze németül. Ua., mint az aceman angolul. Ami angolul ass, az németül Arsch.

[ Szerkesztve ]

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#10) DuplaZso


DuplaZso
aktív tag

Régi gépbe, persze ! Elvégre azokban sűrű az e-SATA, úgyhogy abból 2 is kell, de USB-ből elég 1 is. Átgondolt konstrukció...
Viszont ha nem nagyon lenne több 2 rugónál, el is gondolkodnék rajta.

(#11) Male válasza szab.tam (#8) üzenetére


Male
nagyúr

Ettől még egy termék névadásánál kéne erre is gondolni... főleg ha más országokban is árulják.

(Ezt egyébként tényleg nem tudtam.)

(#12) orbano


orbano
félisten

azért a típusjel sem gyenge.. jegyezd meg míg elérsz a boltba :D egyébként jó kis kütyü ez...

A vér nem válik VAZZE!™

(#13) szab.tam válasza shtml (#9) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ha te azt tudnád, hogy milyen magasröptű akart lenni a poénom. a végén meg úgy tűnt, mintha meg akarnám simán magyarázni. ez kicsit túlbonyolítottam....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#14) shtml válasza Male (#11) üzenetére


shtml
őstag

Gondolnak is, ezért vezették be a Digitus nevet. Pl. a jelen termék dobozán (és magán a kütyün is) csak a Digitus név szerepel - na jó, talán egész kicsivel az Assmann is, de azt nem látni.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#15) shtml válasza szab.tam (#13) üzenetére


shtml
őstag

Arra gondolsz, hogy 20 vagy hány győzelem után hívták őket ásznak?

Duplazso:
Elvégre azokban sűrű az e-SATA, úgyhogy abból 2 is kell, de USB-ből elég 1 is. Átgondolt konstrukció...

Az eSATA nem, inkább csak a sima SATA - de talán épp ezért van a kütyün eSATA csatlakozó, nem lehet?

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#16) tomzi1


tomzi1
tag

Ennél mindegy egyes csatlakozót belülről kell kivezetni? Tehát pl ahol belül nincs e-sata ott ezzel a kütyüvel sem lesz a gépen? :B Ennek így nem sok értelme van akkor... :U

(#17) shtml válasza tomzi1 (#16) üzenetére


shtml
őstag

Ne kérdezz már butákat, miért ne lenne? A kissé alacsonyabb jelszintek miatt csak max. 1 méteres lehet a kábel, de lesz eSATA csatlakozód, ha rákötöd az alaplapi sima SATA csatlakozóra.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#18) shtml válasza shtml (#17) üzenetére


shtml
őstag

Az eSATA annyiban tér el a sima SATA-tól, hogy hosszabb kábel miatt kissé magasabbak a jelszintek, mások a csatlakozók (stabilabbak és strapabíróbbak) és az eSATA kábel árnyékolt. De elektromosan ugyanazok a jelek mennek.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#19) #65675776 válasza shtml (#15) üzenetére


#65675776
törölt tag

A világon általánosan 5 légigyőzelem után. A németeknél a II. vh-ban nem létezett az ász titulus, ők 10 légigyőzelem után az Experte elnevezést használták.

Nekem spec kártyaolvasó még véletlenül se kellene. eSATA, USB, IEEE1394 illetve audio inkább És mindez szépen elférne 3,5"-es panelen is... És akkor talán nem kellene feleslegesen fizetnem 3-4-5k-t. Úgyhogy egyáltalán nem veszek ilyesmit.

DuplaZso: USB-re köthetsz hub-ot, eSATA-ra nem.

(#20) tomzi1 válasza shtml (#17) üzenetére


tomzi1
tag

ahha értem köszi a felhomályosítást. viszont ha nekem tényleg régi gépem van akkor sata sem lesz benne..

(#21) simonzé


simonzé
addikt

Érdekes, ez a hihetetlenül forradalmisztikus újdonság. Nekem FDD-helyen van egy ilyen cucc vagy két éve már. A létjogosultsága kérdéses, egyszer úgy alakult, hogy volt benne egy CF és egy SD kártya, egy Pendrive és rá kellett dugnom a videokamerát is. Pont úgy nézett ki mint amit lehánytak. A hátánál még el is fogadom, de a gép arcán baromi ronda volt. Azóta csak a kártyaolvasó funkciót használom, a többit a gép hátából az asztal lapja alá rögzített kábelekkel oldottam meg.
Ja, az én öreg kütyüm most 1650 píz, ami alig 7 EUR szemben ezzel a 30Euros csodával.

I don't fit in. I fit out.

(#22) orbano válasza #65675776 (#19) üzenetére


orbano
félisten

akkor te fogod és veszel egy olyat :) nem neked gyártották. én sem veszek tévét, mert elzsibbad rajta a fejem ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#23) orbano válasza simonzé (#21) üzenetére


orbano
félisten

Nekem pl htpc-m van, a ház pedig az erősítő tetején, bent egy polcon. elég nehézkesen féri hozzá a hátuljához. Az előlapi 3,5 és 5,25-ös helyek pedig ajtó mögött vannak. Ha bármit rá akarok kötni a gépre, baromi kényelmes, hogy van elől fw, usb és Cf olvasó (ez nekem, mint sokat fotózó embernek jól jön, kb naponta használom, az usbt csak azért ritkán, mert a monitoron is van 3 aljzat).
fejhallgatót is inkább elöl dugok be (bár én erre az erősítőt használom), mert messzebb elér a kábel :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#24) simonzé válasza orbano (#23) üzenetére


simonzé
addikt

Szóval baromi praktikus, de bűnronda ha lógnak belőle a cuccok. Na pont ezt mondom.

I don't fit in. I fit out.

(#25) #65675776 válasza orbano (#22) üzenetére


#65675776
törölt tag

Na ezaz! Olyat nem lehet kapni, még csak nem is találtam.

(#26) DuplaZso válasza #65675776 (#19) üzenetére


DuplaZso
aktív tag

USB-hubot eleve nem előre, hanem hátra dugok be, ha van. Gagyi házakon is 2 van elől, melyeket párszor ki is használ az ember. De egyszerre csak rövid időre, tehát igazán nem is rondítják a masina elejét a szét/kilógó készségek.
Akkor is kevés az az egy, na ! :)

(#27) bsh


bsh
őstag

úúú, ekkora uborkaszezon van, hogy már ez is hír?!
ebben semmi újdonság nincs és ráadásul mocskos drága is :)

(#28) REDeath


REDeath
őstag

egy baj van az iylen csatlakozókkal szerintem, hogy ha nem ajtós háza van valakinek akkor ronda.

[ Szerkesztve ]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.