Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TomiLi


TomiLi
addikt

"Nyersen" nekem jobban tetszik a ház, mint a végleges... :B

Bogyóka

(#2) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Erre a peephole cuccra kellene egy rögzítés funkció és minden lakótelepi öreglány nyugodtan le mehetne a nyugdíjas klubba nem maradna le a szomszédok újabb remtetterol.
:DD

[ Szerkesztve ]

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#3) mr. bryan válasza Egonyolc (#2) üzenetére


mr. bryan
tag

Én másra gondoltam. ;]

(#4) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Cosmos 2 (gyári) alkatrészeket lehet valahol külön venni?

(#5) dragonfx


dragonfx
veterán

ez a red bull ház odabax :Y :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6) nap


nap
addikt

Persze, lehet nyávogni, hogy a 4K-s tvk se terjedtek el, de ha nincs rá tartalom, nem is fognak.
Lapos tv-k is azután kezdtek el nagyobb iramban terjedni, hogy elérhetővé váltak a hd tartalmak, és beszüntették a crt-k forgalmazását.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#7) Killer01


Killer01
őstag

fel van cserélve a két link: "Elkészült a Corning optikai átvitelt alkalmazó USB kábele;
ASRock alaplapok microATX és Mini-ITX méretben, Intel Bay Trail-D platformmal."

(#8) Knight666


Knight666
aktív tag

A moddolt ház festése nagyon gagyi lett.
Az ajtó kukkoló izé meg vajon kijavítja szoftveresen a hordótorzítást a nagyított képen?

(#9) dfdfdf


dfdfdf
őstag

unalmas ez a cosmos már nem kicsit

(#10) Lupin.


Lupin.
tag

Milyen szép és rendezett a belső... Ja, hogy nincs bekábelezve... Biztos sikerült megoldania a vezeték nélküli áramellátást :)

(#11) szarnyalosas válasza Lupin. (#10) üzenetére


szarnyalosas
tag

Ez nekem is lejött a képekből! kíváncsi lettem volna hogy rendezi el!

(#12) jones965


jones965
Modder

Kár, hogy a nagyszerű munkát számomra kissé visszaveti a vízhűtés kivitelezése. Ide már esztétikusan elkészített merev falú csövezés illett volna.

(#13) dragonfx válasza jones965 (#12) üzenetére


dragonfx
veterán

szerintme profi igy is.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#14) blaca83


blaca83
őstag

A "széltöltő" és a "digitális kukucska" nagyon tetszett! :K

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#15) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

Nem értem, hogy miért nem ilyen töltőket adnak alapból a laptopokhoz? Ha nem is az összeshez, de szerintem egy bizonyos ár felett már simán lehetne alapból ilyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.