Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

jo kis vas, bar nekem omega lett a becsipodesem. sokat kerestem, mar mar majdnem atpartoltam a vectra-ra de vonzott a hatso kerek hajtas
2.6 v6 mar megvan, csak papirozni kell...
a tiedben is megtalalhato a rosszhiru olajhuto? elkerulnem hogy atlyukadjon...

[ Szerkesztve ]

V6

(#2) Diabolis válasza M0ng00se (#1) üzenetére


Diabolis
tag

Az enyémnél sikerült felrakniuk a blokk tetejére a két hengerfej közé. Baromi sokat hűt :D :D Már nézegettük, hogy mennyiért lehetne jobb helyre tenni, de nem most költünk rá.
Valamelyik előző részben kép is van.
Az omega egyébként baromi szép, de az a plusz két liter már zavarna. Egyébként van jó szerelőm ha érdekel :D A temérdek v6 közül az egyik pont egy omega.

[ Szerkesztve ]

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#3) M0ng00se válasza Diabolis (#2) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

szerelőkből hadilábon állok, úgyhogy ha aktuális lesz, írni fogok, köszi előre is :B

V6

(#4) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Pont a napokban jutott eszembe hogy egy ideje nem láttam új beszámolót a paripáról. Örülök hogy haladsz vele.
A kedves által említett fogyasztás a 3.2-vel kapcsolatban szvsz rémhír csupán. 8-12 közt bármire képes (pálya-város), jellemzően 8,3 a fogyi egy Tolna megye - BP szakaszon és abban van minden.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#5) Diabolis válasza Petyyyyy (#4) üzenetére


Diabolis
tag

Az említett kedves ismeri a gázpedálhoz való viszonyomat. És a sajátját is. :D
Tegnap ő ment vele hosszabb távot. Hazáért, megkérdeztem : Na, eladjuk?
Válasz : Neeemm!!!

Tolna megye? Nem talán ugyanaz a szerelőd mint az enyém? :D Faluvége, két vizsla, az ember pedig egy igazi állat? :D

[ Szerkesztve ]

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#6) Petyyyyy válasza Diabolis (#5) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ez egy fontos háttérinfo. :D

Nem, nálam fordítva van. A faluvégen én lakom, a szerelőm meg Budán van.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.