Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Első lökös műanyag felújítás. Nem tett neki rosszat, még a megfelelő anyagot kell eltalálni. -> Erről írhatnál kicsit bővebben.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#2) Diabolis válasza flymi (#1) üzenetére


Diabolis
tag

Első körben a felső fekete díszelem lett felújítva, gitt, alapozó, alvázvédő kombóval (a sérülés mélységétől függően).
De mivel ez valami spéci anyagból készült lökhárító, szinte minden lepotyog róla. Most fórumbújás van, hogyan tudnám a hiányokat pótolni. Cserélni sajna nem lehet.
Magának a lökösnek a sérüléseit már szakemberre tervezem bízni, de amit lehet azt kézzel csinálgatok. Bár most pont nem, kicsit cudar az időjárás.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#3) flymi válasza Diabolis (#2) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nekem sima műanyag díszlécek (nem fényezett) vannak a kocsin (ajtóknál, kilincsek, csomagtér nyitó, tükörburkolat). Nem a csúcs felszereltség, ezért ilyen. De a nap már kiszívta 16 év alatt, megfakult. Fel kéne újítanom. De nem igazán tudom elég lenne-e rá egy réteg alapozó + pár réteg flakonos festék.
Csak ezért kérdeztem.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#4) Diabolis válasza flymi (#3) üzenetére


Diabolis
tag

GAstra csoportban merül fel ez a probléma. Hőlégfúvót szoktak ajánlani. De van aki a cipőboxra esküszik.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.