Hirdetés

2019. december 10., kedd

Gyorskeresés

(#1) hogabesz

hogabesz
(tag)

Ők miért játszhatnak vele, és én miért nem? :D

(#2) mpierre válasza hogabesz (#1) üzenetére

mpierre
(veterán)

"There is no spoon..."

Alles wasser oder was?? #### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok #### Mi4S

(#3) Dvix

Dvix
(aktív tag)

Ez rohadt uncsinak néz ki... :U

(#4) Slack

Slack
(tag)

Tényleg így fog kinézni a játék? Őszintén szólva a grafika terán nem sok előrelépést látok a Diablo 3 -hoz képest. (Ami már ~7 éves.)

(#5) dreampage

dreampage
(HÁZIGAZDA)

Megdöbbentő. Egy nagy szörny, akit körbevesznek a játékosok, és támadják ész nélkül, amíg le nem megy az életerő-csíkja. Sosem gondoltam volna, hogy így zajlik egy world boss fight. :P

A játéknak soha nincs vége.

(#6) Feverke válasza Slack (#4) üzenetére

Feverke
(tag)

[link] :U

"And eternity, my friend, is a long fucking time."

(#7) AxBattler

AxBattler
(nagyúr)

Csalódás ez a gameplay. A végén csak állnak, és bambulnak, mint borjú az újkapura, senki nem repül rá a loot-ra. Lámák.

;]

Cable management is for the weak!

(#8) Hunpriest

Hunpriest
(aktív tag)

Ennek szerintem nem sok köze lesz a véglegeshez, ha az "not even Blizzard soon" jön. Most csak összegányoltak valami működő dolgot a Blizzconra, csakhogy ne legyen népharag...

(#9) Badlof2k válasza Dvix (#3) üzenetére

Badlof2k
(senior tag)

Egen, hogy mereszel nem Dark Souls, Nioh, Nier, alapu boss fightot csinalni a csúnya blizzard .. :U

(#10) mpierre válasza AxBattler (#7) üzenetére

mpierre
(veterán)

Közös loot-nál lenne tülekedés és klikkháború, mint a D2-ben.

;]

Alles wasser oder was?? #### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok #### Mi4S

(#11) lofagi válasza Slack (#4) üzenetére

lofagi
(addikt)

Az igazság az,hogy nem azért nem látod a különbséget, mert nincs, hanem ott jön ki leginkább a különbség, amikor rá van közelítve a karakterekre. Mivel az esetek többségében úgy is ez a féltávolból való nézés megy, így a részletek annyira nem mérvadóak. De azért elég durván más a grafika, ahogy azt már Feverke is belinkelte. Van itt változás rendesen.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0f4gi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12) AxBattler válasza mpierre (#10) üzenetére

AxBattler
(nagyúr)

Azaz. :D

Cable management is for the weak!

(#13) Dvix válasza Badlof2k (#9) üzenetére

Dvix
(aktív tag)

Ugye?! :C :))

[ Szerkesztve ]

(#14) wattafaka

wattafaka
(aktív tag)

Eddig még azért kevéske.

(#15) yericho800

yericho800
(tag)

nekem bejön amit idáig láttam.
sajna ez a arpg lapos pocsolyáját már fel zavarhatnà már vmi.. :U főleg a cgi trailer lilithel! :K

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.