Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A PS3 kiadás is így bukott le, szóval szerintem jön az X1-re is tuti.

Live-Die-Respawn

(#2) Kasya válasza oriic (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tuti tervezik arra is kiadni. Elegge elakarjak terjeszteni.

(#3) ldave válasza oriic (#1) üzenetére


ldave
félisten

Fura is, hogy eddig mindenhol csak a PS4 változatról beszéltek.

A Slime draws near! Command?

(#4) oriic válasza ldave (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, és most már az Xbox Live rendszert sem lehet felhozni negítívumnak, lévén PS3-4nél is megoldották a hasonló dolgot.

Live-Die-Respawn

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nemrég egy Diablo 3-al foglalkozo Vlog alkalmával a kedves készítő, hardcore gamernek titulálta magát. Majd leült konzol elé tesztelni a D3-at. Mert egy Hardcore gamer konzolon Diablózik ugye, ez alap ;] ;]

Nem is tudom én mi lehetek mikor a megjelenéskor Inferno-n a DH-el Így kite-oltam és szenvedtem napokig :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) ldave válasza .LnB (#5) üzenetére


ldave
félisten

Mi köze van a hárdkórságnak ahhoz, hogy valaki konzolon tolja-e Dio3-at? Vagy ez most egy masterrace hozzászólás volt?

A Slime draws near! Command?

(#7) [CsuCsu] válasza .LnB (#5) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Konzolon már hardcore-nak számít, ha egy tárgyon kettőnél több féle stat is lehet. Kíváncsi is vagyok, hogy mennyire bohóc módon öltözteti a karakterét az átlagos D3-as konzolon.

Szerk: Na jó, ez a megállapítás manapság már PC-n is igaz :/

[ Szerkesztve ]

(#8) .LnB válasza ldave (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Változik a világ. Nehezen tudok jellegzetesebb PC játékot mondani a Diablo szériánál. Erre ma már ott tartunk, hogy a magukat Hardcore gamereknek tituláló emberek is konzolon tolják. És a Vlog felében arról ecsetel, hogy az ő életét mennyire meghatározta a Diablo 2 még régen.
Ugyan már. Igen szerintem a hardcore gamer még mindig PC-n játszik (kivéve azzal nem, ami nem jelenik meg rá :) )

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) Mister_X válasza ldave (#6) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mi más... Végül is csak jobb lett a konzolos verzió, semmi különös.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10) .LnB válasza Mister_X (#9) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jobb lett, azzal a fantasztikus "gugolós/gurulós" animáciaval? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) kona005 válasza .LnB (#8) üzenetére


kona005
senior tag

Diablo 1 is volt Playstation 1 re.
En is konzolon nyomom szerintem teljesen korrekt az iranyitas is jo, semmi hatranyt nem erzek a PC vel szembem max annyit hogy nem tudok rajolni hogy nekem 13457886443 FPS el megy.

[ Szerkesztve ]

(#12) ldave válasza .LnB (#10) üzenetére


ldave
félisten

Nekem megvan a játék PC-re és PS3-ra is, jópofa dolog a gurulás, de a játékmeneten szinte semmit nem változtat, inkább csak azért került bele a játékba, hogy a jobb analóg kar is csináljon valamit.

A Slime draws near! Command?

(#13) Glenda válasza .LnB (#8) üzenetére


Glenda
addikt

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#14) .LnB válasza Glenda (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szóval sem mondtam, hogy csak PC-n jelent meg.

(#11) kona005: Mikor kijött a játék sokkal nehezebb volt, megnéztem volna, hogy akkor hogy boldogulsz Inferno szinten egy konzolon.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) #51736960


#51736960
törölt tag

a d3 mindig is konzolra kívánkozott, amikor kijött, és láttam, hogy mennyire egyszerű lett a d2-höz képest, már akkor éreztem, hogy a konzol lesz a fő célcsoport.
ez lehet jó vagy rossz, pc-s szemmel elég nagy csalódás, de így döntött a blizzard, ez van... (a d4-et viszont tuti nem fogom előrendelni látatlanban, az tuti.)

(#16) oriic válasza #51736960 (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk a D2 sem volt az a hűha de bonyolult játék. :D

Live-Die-Respawn

(#17) ldave válasza oriic (#16) üzenetére


ldave
félisten

Az idő mindent megszépít, meg amúgy is régen minden jobb volt, de főleg nehezebb és bonyolultabb és emiatt jobb.

A Slime draws near! Command?

(#18) .LnB válasza oriic (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De volt "mélysége". Mai játékokról ez ritkán mondható el.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) doddy


doddy
tag

csak nekem szúr szemet az ára? :Y Ez ilyen megszokott ár? kb 23e Ft :OOOOO

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#20) kona005 válasza .LnB (#14) üzenetére


kona005
senior tag

Nem értem az összefüggést, csak PC-n lehet jó egy játék irányítása és mi van ha én jobban szeretem a kontrollert és nekem úgy könnyebb. Az irányítás szapulása megy állandóan PC-sek részéről, nekem jobban fekszik kontroller. Ez meg egyéni probléma, de én ugyan olyan teljes értékű játékosnak érzem magam.

[ Szerkesztve ]

(#21) Diopapa válasza ldave (#17) üzenetére


Diopapa
addikt

Mondjuk Chris Roberts lassan iparágat épít erre. :) Szerinte a mai playerek bénák, mert a játékok miatt nem szorulnak rá, hogy ügyesebbek legyenek, semmi kihívás. Persze lehet, hogy csak PR, de én is így érzem. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#22) Oddløg válasza .LnB (#8) üzenetére


Oddløg
csendes tag

"Nehezen tudok jellegzetesebb PC játékot mondani a Diablo szériánál"

Pedig egy Diablo sehol sincs egy Starcraft vagy az AoE korszakalkotóságához képest, mondom ezt régi nagy Diablo II játékosként.

(#23) ldave válasza Diopapa (#21) üzenetére


ldave
félisten

Mondjuk ezt nem is nagyon értem, a Wing Commander játékok nem voltak rosszak, de azért igazán jónak se nevezném őket. Szerintem ő most egy szép ígéretet árul az arra érzékenyeknek, aztán majd meglátjuk mi jön össze belőle.

A Slime draws near! Command?

(#24) Mister_X válasza .LnB (#18) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mélysége? LoL. Mélyen kellett imádkozni értelmes dropokért (nem mintha most nem kellene) és mélyen kellett csökkentenünk az igerküszöbünket a grindparadise miatt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#25) Diopapa válasza ldave (#23) üzenetére


Diopapa
addikt

Ott volt még a Priveteer (nekem all time best), a Freelancer (mai napig modolják) stb.. De egyébként igen, álmokat árul rászorulóknak (pl nekem). :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#26) ldave válasza Diopapa (#25) üzenetére


ldave
félisten

Nemtom, szerintem az Elite: Dangerous jobb játék lesz :)

A Slime draws near! Command?

(#27) Diopapa válasza ldave (#26) üzenetére


Diopapa
addikt

Attól függ mire vágyik :) Az Elite is jó lesz remélem, de én pl pöcsös korom óta vágyok egy olyan scifi témájú multi játékra, ahol egy hajót többen irányíthatunk coopban. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#28) .LnB válasza kona005 (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Itt csak te beszélsz az irányításról.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29) Lei559


Lei559
tag

Gondoljatok csak bele.. anno sokkal drágább lett volna úgy a "konzolos diablo" project , h 360ra és ps3ra is megírják.. főleg úgy h fogalmuk sem volt arról a dologról , h mit szól majd a konzolosok többsége.
Megalkották - rohadt nagy siker lett.

Most ha már mecsinálják ps4-re úgy , h tuti siker a játék és X1re már aligha lenne bonyolultabb kidobni akkor miért ne tenné meg..? :D

Egyébként rengeteget játszottam mind a 3 diablo résszel. PSXen imádtam.. de mondjuk azt , h akkor még annyira kicsit voltam h kb mindennel így voltam amiben csontváz vagy zombi volt.. :B

Majd rengeteget játszottam a D2vel és a D3al is PCn. Most a PS verzióval nyomom.. ééés szerintem rohadt jó lett. Teljesen HandS feelinge van nálam. Persze nem is vagyok már az a nagy"HC" player a heti 8-10 óra játékidővel.

Na de a lényeg , h hiába tagadja a blizz.. teljesen logikátlan lenne ha kihagyná az Xbone-t. Bár kíváncsi lennék , h milyen lenne azzal a joyal.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30) leslieke válasza .LnB (#8) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A D3 irányítása nagyon jó lett konzolra. Érdemes kipróbálni. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#31) kona005 válasza .LnB (#28) üzenetére


kona005
senior tag

Akkor hülyeséget beszélsz, mitől màstól lenne nehezebb a jàték az ugyan az. Vagy mitől nehezebb akkor?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.