Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

Jöjjönnn máááááááááárr!!!!44négy :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) Youri


Youri
veterán

Kell nekem!!!!

RTX ON

(#3) cszn válasza Saccco (#1) üzenetére


cszn
őstag

pluszegy 4négy!!!négy44444444négy! :DDD

(#4) oxox válasza Saccco (#1) üzenetére


oxox
addikt

remelem, hogy a hentelesnek is marad benne hely, mert kezd kicsit atasni a lo tuloldalara...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#5) Neovenator


Neovenator
senior tag

Még mindig rém gyermeteg az egész. Úgy tűnik, már az is marad.

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#6) Saccco válasza oxox (#4) üzenetére


Saccco
nagyúr

Remélhetőleg. Ettől eltekintve is egyre jobban tetszik. :)

(#3) cszn:
:DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#7) kapeti07


kapeti07
senior tag

Ennél a játéknál talán csak a BF3-at várom jobban. Érdekes, hogy egy ideig nem is volt hír róla. Az viszont biztató, hogy még idén ki szeretnék adni.

Xbox: kapeti

(#8) Tikakukac


Tikakukac
titán

Súlyos függőségnek nézünk elébe. Nem lesz ez így jó :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#9) #56573440


#56573440
törölt tag

kell. most. nemérdekel hogy nincs kész. idevele:D főnök nem fog látni egy darabig ha kijön...

[ Szerkesztve ]

(#10) Xaels


Xaels
félisten

Eddig nem hozott annyira lázba ez a játék, de az igazat megvallva ezek az új információk egyre ígéretesebbek. Csak el fognak szállni az árral :W

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) #64791808


#64791808
törölt tag

Már vagy 3 éve várjuk a Diablot? Duke Nukem-szindróma...

(#13) Ptech


Ptech
őstag

Az egyetlen, ami miatt elgondolkodtam, hogy nem fogom megvenni az, hogy nem lesz benne nyílt PvP lehetőség, mint a 2-ben, hanem minden PvP instance-olva lesz a'la WoW aréna. Kicsit elszomorított.

(#14) megint én


megint én
őstag

Nem igaz, ez már nagyon kell. K.rvajónak ígérkezik. Amúgy az 576ban azt mondták amikor rendeltem, nekik szeptember van megjelenésre megadva. Nem hiszem h igaz lenne... :U

(#15) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Ez a rendszer állatira tetszik! :) Jöjjön mááááááááááár! :D

(#16) maxisama válasza #64791808 (#11) üzenetére


maxisama
tag

lol, te miről beszélsz? :D

(#17) Levin01


Levin01
őstag

Idén két játékra vagyok hajlandó pénzt kiadni: Diablo 3 és Battlefield 3 :C

(#18) marcus14


marcus14
tag

Nagyon jó lessz alig várom :C

"Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

(#19) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

WarCraft 4 mikor lesz? ;]

(#20) oxox válasza WonderCSabo (#19) üzenetére


oxox
addikt

majd az sc3 utan :D

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#21) r92king


r92king
tag

Lesz benne Templar? Remélem hasonlítani fog a Paladinra :D

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#22) #64791808 válasza maxisama (#16) üzenetére


#64791808
törölt tag

Akkor nem 3 hanem 2, de jó ideje hallgatom már, hogy D3 így, D3 úgy....

(#23) Kashim válasza Levin01 (#17) üzenetére


Kashim
őstag

Már csak az a bökkenő, hogy nagy valószínűséggel egyik sem fog idén megjelenni. :(

(#21) r92king
Sajnos csak cselédként, nem mint játszható karakter. Reméljük egy későbbi kiegészítőbe bekerül a paladin. Előbb persze az alapjáték jöjjön ki végre. :)

[ Szerkesztve ]

(#24) DuracL válasza #64791808 (#22) üzenetére


DuracL
tag

bezony má 2008 tavaszán ment a csepegtetés, nyáron meg a Worldwide Invitationalen jöttek az ingame videók

(#25) LBandi


LBandi
aktív tag

Én borulátó vagyok. Addig húzzák halasztják ezt a játékot, hogy lassan a DukeNukem Forever sorsára jut, azaz dobhatják a kukába az egészet mert nem üti meg a kor mércéjét. :(

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#26) Angel1981


Angel1981
veterán

Jól hangzanak ezek a dolgok!
Mindazonáltal ismervén a Blizzardot, én 10%-nál több esélyt nem adok arra, hogy idén megjelenik.

(#27) thesound


thesound
őstag

http://www.supergamer.hu/diablo-3-p-6693.html soha nem láttam még az oldalt, nem is ismerem, hogy megbízható-e de itt 2012.03.30 van írva :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#28) Blase19 válasza LBandi (#25) üzenetére


Blase19
tag

Biztos hogy nem jut a DukeNukem sorsára, én annó a starcraft 2 megjelenésére is 3 évig vártam, de csak megjelent végül. Jövő év első negyedévében meg fog jelenni, ki kell bírni.

(#29) Wolverine válasza #64791808 (#11) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzardnál ez standard fejlesztési időtartam. (WoW: 2001-es bejelentés, 2004-es megjelenés; Burning Crusade: 2005-ös bejelentés, 2007-es megjelenés; Starcraft 2: 2007-es bejelentés, 2010-es megjelenés; Wrath of the Lich King: 2006-os bejelentés, 2008-as megjelenés; Cataclysm: ez speciel kivétel, mert 2009-ben bejelentették és 2010 végén már meg is jelent)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#30) Thodeus válasza r92king (#21) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Azok ott csak csicskák. Nem játszhatóak.

(#31) Gergosz2


Gergosz2
veterán

kiadják még azt egyáltalán?

Már olyan régóta ígérgetik...

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#32) frame>24


frame>24
addikt

Mindig az jut erről eszembe, hogy milyen boldog időszak volt az egyetemi évek első fele, az volt a legnagyobb baj, hogy mikor menjünk magic find-olni, éshogy milyen build legyen.
Akkor vált durvábbá, mikor kicsaptam az első Ist rúnát egy plague mummy-ból. Aztán gyorsan felsokszoroztuk (character save), ment socketekbe, és utána dobta is a Sáska (Mephisto) a Immortal King's Stone Crushert, ami mace mastery-s barbárnak jól jött, meg ilyenek.

Aztán Jamella editorral szénné csíteltem az egészet, kreáltam olyan baltát, ami lvl 33 lower resistet, fist of heaven-t, meg fire wall-t nyomott minden ütésre (+100% crushing blow, 100% deadly strike) :)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#33) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

a végtelen túlbonyolításnak köszönhetően olyan brutál kombók fognak születni, hogy nem győzik majd patchelni :U

All Black...

(#34) Stalker-2572 válasza frame>24 (#32) üzenetére


Stalker-2572
addikt

cheatel mi az érdekes a jétékban? :DDD IK hammerből egy tucatot találtam :o
:R

All Black...

(#35) frame>24 válasza Stalker-2572 (#34) üzenetére


frame>24
addikt

hát ez az, utána már semmi nem volt érdekes :DDD , az volt jó, hogy addig az ismerősök közt senki nem tudott olyan, "minden-immunis" karaktert csinálni, aminek hell-en 1-2 ütés volt bármi :D

alapvetően ott szúrták el a 2. részt, hogy irreálisan nehéz volt jó cuccokat találni a játék végén, és irreálisan nehéz volt elérni a lvl99-et... más szóval a szabályosan elérhető hyper-szuper karakter is béna volt max. nehézségen...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#36) jookomak válasza thesound (#27) üzenetére


jookomak
őstag

Totál kamu. A dobozkép, és a megjelenés is. Amúgy a bolt jó, én már vettem onnan játékot. Szlovák, tehát mindenre még rájön a postaköltség.

Miért gondolják emberek, hogy egy 576, vagy cd galaxis, vagy valami ismeretlen magyar webshop előbb fogja tudni a megjelenési időpontot, mint a világ legnagyobb gamer oldalai?
"Pirosbetűs" hír lesz 36-os betűmérettel minden játékhoz közel álló oldalon, amikor kiderül a megjelenési dátum.

D3-hoz pedig ténylegesen: éjfélkor sorban fogok állnia gyűjtőimért.

(#37) rt06 válasza jookomak (#36) üzenetére


rt06
veterán

tegyuk meg hozza, hogy megjelenesi datum valoszinuleg blizzcon-on (October 21, 2011 and October 22, 2011) lesz leghamarabb

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#38) mpierre


mpierre
veterán

Alakul ez. :C

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#39) e00dgy válasza Neovenator (#5) üzenetére


e00dgy
aktív tag

Hát ha ezeket a képeket nézzük akkor igen gyermetegnek tűnik. De az ingame videókból tudjuk már, mivel lesz dolgunk.

Szerintem mindegy hogy néz ki a skilltree, csak a játék legyen olyan hogy üssön, különben ez is olyan lesz mint a StarCraft 2. Amióta az első rész játszhatatlan nagy felbontson, vártam a folytatást. Mikor megjött meg, hát...... mégse veszem meg.

Nehogy a D3 is így végezze.

Csak a zseni és az idióta töri át az emberek által teremtett korlátokat. Soha nem használtam reklám blokkolót... :) ;)

(#40) CooLM@$TeR


CooLM@$TeR
tag

"Egy pár kép is kijött nemrég, melyeken pár képességet láthatunk:0"

És hol vannak ezek a képek? Mert én csak a kizárólag single playerben elérhető followerek profiljait látom ...

(#41) nofi válasza e00dgy (#39) üzenetére


nofi
őstag

Mi a baj a Starcraft2-vel? :F
Ha eget rengető grafikát akarsz akkor nem biztos, hogy a blizzard polcán kell keresgélned. Azon kevés fejlesztők közé tartoznak akiknél a grafika szerencsére csak másodlagos szempont. Rengetegen játszanak mai napig WC3-mas motorral készült játékkal, mert megvan a maga bája. Emlékszem, hogy rengeteg magazin ki volt kelve magából anno mikor kijött a Diablo 2 640 x 480-as felbontással, melyet még a kiegészítőben is csak 800 x 600-ig tornáztak fel. Számított ez valakinek? :U

Xbox GT: nozsolt

(#42) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Szerény véleményem szerint az eladások rosszul mennek, de bevételi siker lesz:) sztem érteni lehet... Nice prize... :W

A régi diablo fannokat megölik ezekkel a neon csiricsáré színekkel, megölik a hangulatát... -1 réteg!
A casual réteg, a kis 10éves vérpistikék nagyrésze ránéz, ,, azt jó van hogy nézel ki mint egy 2008-as olajfestmény, 0shader, a gépigény mesterségesen van feltornázva hogy ne legyen gáz, hogy p4-en ati 9550-es VGA-n vígan szaladgál..." -
- még 1réteg!
Itt szerintem csak a konzolban bízhatnak, nah meg abban, hogy elötödölik a játékot, darabját 14ezerért!

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#43) GeryFlash válasza GeryFlash (#42) üzenetére


GeryFlash
veterán

a gépigényes jó példa a portal 2 p4 2Ghz-ről -----> core2duo 2,2Ghz

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#44) Neovenator válasza e00dgy (#39) üzenetére


Neovenator
senior tag

Pedig ez lesz belőle, nem elkeseríteni akarlak. Számomra kezd egyre nyilvánvalóbbá válni, hogy a multiplatform miatt az egész még az általam várnál is jóval egyszerűsítettebb lesz és kábé ezek miatt a rúnák miatt lesz némi változatosság a játékmenetben. Ne legyen igazam, de nem hinném, hogy peccselgetni kell majd a játékot a rengeteg kombó miatt, sőt...csinálnak kasztonként mondjuk 6-8 speckó dolgot, kicsit megkeverik ezekkel a rúnákkal, tuti lesz még valami rúnákhoz hasonló kombinációs faktor, amit egyelőre még nem mutattak be és kábé ennyi. Pár új speckó majd jön a kiegészítőkkel, DLC-k tömegeivel, mindezt jó pénzért persze. A végén már majdnem el fogjuk érni az előző rész "változatosságát", csak ezúttal ötször, hatszor annyit kellett ráköltenünk meg várni két évet...pompás kilátások. Node majd kiderül.
Addig is éljen a savat rókázó reszketeg feka sámán, a fénykardot lóbáló varázslócsaj, a teljesen egyedi barbár, az amazon-assassin (amassin) és a bulletproof monk.

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#45) nofi válasza Neovenator (#44) üzenetére


nofi
őstag

Milyen multiplatform? Windows XP - Windows 7? :DDD

Xbox GT: nozsolt

(#46) Neovenator válasza nofi (#45) üzenetére


Neovenator
senior tag

Feltétlenül szükséges hülyének tettetned magad? :)

Konzol. VALAMILYEN...

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#47) Wolverine válasza Neovenator (#46) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizz álláspontja, hogy nem lenne rossz valamilyen konzolt is bevonni a megjelenésbe, de ez nincs tervben. Nincsenek is konzolos fejlesztőik jelenleg.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#48) Neovenator válasza Wolverine (#47) üzenetére


Neovenator
senior tag

Hivatalosan nincs. Viszont ha nemhivatalos forrásokkal is rendelkezel a Blizzard berkein belül, és kijelentették neked, hogy nem lesz konzol verzió, akkor elnézést...viszont ez esetben PÜ-ben kérdeznék még néhány dolgot attól forrástól rajtad keresztül.. :)
Ha ránézel a kezelőfelületre és a szándékra, ami az egyszerűsítés mögött húzódik, nem nehéz kitalálni, hogy miért csinálják, elég egyértelmű.
Talán az sem véletlen, hogy konzolos álláshirdetéseket is felraktak a közelmúltban Blizzardék. ;) Csak gondolkodni kéne picit.

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#49) CooLM@$TeR válasza Neovenator (#46) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Inkább te tetteted magad hülyének, de nem is próbálod álcázni nagyon. :C Nincs tervbe véve semmilyen konzolon a megjelenés, a fejlesztés csak és kizárólag PC-t célozta meg, bármelyik konzol platformra való átállás több mint egy év csúszással járna még. Maga a játék adja magát konzolra Morhaime szerint is, de amig ki nem adják PC-re, addig még az ötletet sem fontolják meg érdemben, hogy nekiálljanak-e.

Az első nagy valószinűséggel konzolra is megjelenő játékuk a Titan kódnevű új MMO lesz, de meg akarják várni vele az új konzol generációt.

szerk:

"Talán az sem véletlen, hogy konzolos álláshirdetéseket is felraktak a közelmúltban Blizzardék. Csak gondolkodni kéne picit."

EPIC FAIL. :DD

[ Szerkesztve ]

(#50) CooLM@$TeR válasza Wolverine (#47) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

"Nincsenek is konzolos fejlesztőik jelenleg."

Ez mondjuk nem igaz, már az amúgy jegelt StarCraft: Ghost-ot fejlesztő külsős konzolos csapatot is felvették annak ellenére, hogy nem érte el a Blizzard mércéjét a játék. Illetve már több, mint egy éve aktivan keresnek konzolos fejlesztőket, de NEM a Diablo 3 miatt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.