Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szakiii


Szakiii
addikt

Nem hogy egy új kieg vagy új diablo jönne -.-"

(#2) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Frissítve: megtörtént a hivatalos bejelentés. [link]

Live-Die-Respawn

(#3) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Remélem lesz más is mert felgyújtom a blizz székházat.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) hombre[EU] válasza Plazmacucci (#3) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nyugi. Lesz iOS/androidra is :P

Life, Uh, Finds A Way

(#5) Giovan! válasza hombre[EU] (#4) üzenetére


Giovan!
addikt

Egy rendes, egyszer fizetős mobilos Diablonak én mondjuk örülnék, de persze csak ha mellette bejelentenek valami PC-re is.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#6) rottenbull


rottenbull
senior tag

Kb igy vagyok ezzel en is.

(#7) Z10N


Z10N
veterán

Hogy is volt korabban?! A switch es a x360 dev library-je annyira kozel all egymashoz, hogy konnyen at lehet vinni a tartalmakat. Mikozben ott virit a switch-nel a Rise of the Necromancer es pc-re meg 15+ ev utan is patchelnek az x360/ps3-t direkt kihagyjak.

Hogy ON is legyen: Hurra a Skyrim utan most mar ez is van switchen (kiterdekel).

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#8) szilasz007


szilasz007
aktív tag

ha esetleg Battle.Net-ből hozná át a karaktereimet...... még meg is gondolnám :p

(#9) saelin


saelin
veterán

Target 60 fps lesz ez is? Ps4-en azért szépen be tud esni az fps ha sok a mob a kijelzőn... Kíváncsi vagyok mennyire jól sikerül a port, mert ha jól akkor engem megvettek vele. A diablo pont az a játék amit szívesen vennék elő csak fél órára, de nincs kedvem/esélyem leülni a nagygép elé miatta.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) Gyuri27 válasza saelin (#9) üzenetére


Gyuri27
félisten

Na igen. A fiúk nem szeretnek optimalizálni (nem csak diablo esetében).

Amd - Radeon - Ryzen

(#11) oriic válasza saelin (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Diablo 3 on Switch will run at 60 frames per second "across the board", at a native 720p resolution in handheld mode, and at 960p in docked mode"

Live-Die-Respawn

(#12) SlayerSub


SlayerSub
tag

Arról van valami h mikor pontosabban? Mondjuk gondolom holidy season lesz belőle.

(#13) oriic válasza SlayerSub (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2018. Ennyit tudunk.

Live-Die-Respawn

(#14) Dvix


Dvix
senior tag

Cuz' they need, Moneeeeeeey. Hmmmm :P ;]

(#15) satz18 válasza oriic (#11) üzenetére


satz18
őstag

Ez elég jól hangzik. Eddig a multiplatform címei mindig 30 fpsre voltak lockolva. Ha a D3 60-al fog futni handheldbe az csodálatos lenne.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#16) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Remélem most már mindenkit átcsoportosítanak a D4-re mert a 3 már lassan gameboyon is ki lesz adva. D3 kiegnek nem sok értelmét látom. Dlc-vel még húzhatják az időt a 4-ig de ideje lenne már bejelenteni az idei blizzcon-on. Onnan úgy is 2-3 év amíg megjelenik. Szomorú, hogy ennyire hanyagolja a blizz a diot miközben kb ezzel lettek híresek (persze nem csak ezzel). Egy warcraft 4-nek is örülnék de arra még kevesebb esélyt látok :O

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#17) ViharVadász válasza SlayerSub (#12) üzenetére


ViharVadász
őstag

Twitter bejelentő videóban úgy rémlik azt mondták ősszel várható.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#18) SlayerSub válasza ViharVadász (#17) üzenetére


SlayerSub
tag

Igen, "this Fall." de ez elég tág, szerintem ugyis december lesz belőle.

(#19) Szakiii válasza Bennyboy (#16) üzenetére


Szakiii
addikt

wc 4 nem lesz így hogy a lore wow-al megy tovább

(#20) Norb79 válasza Szakiii (#19) üzenetére


Norb79
őstag

Nem a lore a gond szerintem, hanem hogy rts vonalon ott van még mindig a starcraft, minek csinálnának annak házon belül konkurenciát?!
Dió3 switchre meg csábító, lehet bevállalom. :)

(#21) ASSMA válasza Bennyboy (#16) üzenetére


ASSMA
kezdő

d4 sose lesz. d3 megbukott, ezután nem fognak pénzt égetni egy kétes projektbe.

warcraft 4 sem lesz. Az egész RTS genre meghalt, abba játékot csinálni kb. öngyilkosság szinten van most. A mai elhülyült generációnak jóval egyszerűbb játékok kellenek, olyanok ahol nem kell gondolkodni. Egy RTS nem ilyen.

(#22) Diopapa válasza ASSMA (#21) üzenetére


Diopapa
addikt

Azért az átlag RTS-eknél általában bonyolultabb körökre osztott stratégiák meg élnek és virulnak szóval....

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#23) Norb79 válasza ASSMA (#21) üzenetére


Norb79
őstag

Megbukott? Akkor minek tolják bele a contentet, meg minek portolják minden létező platformra? Nagyon nem bukott az meg. Az igazi pénzzel működő aukciós ház része megbukott, azt ki is vették.

(#24) Dr. Akula válasza Norb79 (#23) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Szerintem nem bukott, csak ez nem olyan havidíjas, sokszor lehúzós játék mint a WoW, így nincs annyi pénzük belőle, ezért nem is frissítgetik annyira. Ami nem feltétlen baj.

(#25) ASSMA válasza Diopapa (#22) üzenetére


ASSMA
kezdő

Leírom, hogy az RTS genre megbukott, erre visszaszólsz, hogy a körökre osztott nem? És? a fű meg zöld, kit érdekel?

btw a körökre osztott stratégiai játékok sosem voltak felkapottak, így ofc az nem tudott megbukni, hisz sose volt a topon alapból...

"Megbukott? Akkor minek tolják bele a contentet, meg minek portolják minden létező platformra? Nagyon nem bukott az meg. Az igazi pénzzel működő aukciós ház része megbukott, azt ki is vették."

Contet a d3 ban
XDDDDDDDDDD
mivel játszol te, lófaszt nem tolnak bele, nemhogy contentet...

Azért portolják, mert az relatíve olcsó megcsinálni, de ellenben relatív sok pénzt hoz, és így megéri. Ez nem volt valami nehéz kérdés...

A utolsó része meg egy oltári nagy faszság. A RMAH nagyon is jól működött és nagyon sok pénzt hozott a blizznek, nem ezért szüntették meg, hanem jogi problémák miatt.

HA tényleg olyan jól állna a játék szénája, és annyira megérné, akkor nem random portokat jelentettek volna be, hanem d4-et.
De mivel a keserű tény az, hogy "csak" annyira jól megy nekik, hogy a blizz csak más játékkal összevonva meri a negyedéves jelentésében megemlíteni a d3 profitját, így egy d4 kb. esélytelen kategória....

(#26) Norb79 válasza ASSMA (#25) üzenetére


Norb79
őstag

A civilization5 nevű körökre osztott stratégia a kiadásától kezdve a top5ben volt az éppen/aznap melyik játékkal játszanak legtöbben steamen listán, ez akkor változott amikor kijött a civ6 és a kettő együtt még több playert vonzott be. Nyilván azok a játékok amikkel a kutya sem játszik azok a sikeresek, de szerintem nem.
A D3 meg akkora bukta, hogy orrán-száján dől a pénz? Remélem az én életemben is lesz pár ilyen bukta. És filléres toldozgatással meg portolgatással még több pénz ömlik ki belőle? Iszonyat bukta. Ilyenkor logikusan azt kell lépni, hogy nem fejni a tehenet orrvérzésig kis költség nagy bevétel kombóval, hanem nagy pénzért fejleszteni vmit ami aztán sikeres lesz és nem hoz pénzt. Remek gondolat.
Szóval a D3 nem bukta, hanem nagyon is sikeres cucc, a te saját szavaid alapján is, ahogy a körökre osztott stratégiák is annyira marginálisak, hogy PCn fix helyük van a top5 játékban. Biztos mert az egyszerűbb mint az RTS. :D

(#27) SlayerSub


SlayerSub
tag

Nagyon rápörögtem erre a hírre, de kezdek lelombozódni. Pár video felelevenítette miért is hanyagoltam pár hónap után a játékot PC-n. (több év dio2 után) Sok mindent elfogadok, hogy fejlődés és menni kell korral, de azt hogy karakterépítés teljesen hiányzik a játékból, mindegyik high level cast detto ugyan és a skillek között mint a doom-ba a fegyverek között válogatsz azt nem, ebből nekem igy az rpg teljesen hiányzik. :(

(#28) Diopapa válasza ASSMA (#25) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem "visszaszólsz", hanem válaszoltam... :U Azt írtad, azért nem kell az rts, mert manapság mindenki hülye. Erre írtam, hogy jóval komplexebb játékok meg köszönik jól vannak. Akkor most?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#29) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nem tudom honnan jött, h a d3 bukás de nagy butaság. Egy valag pénzt hozott a blizznek (rmah-ról nem is beszélve) Az viszont biztos, h jó ideje szarnak rá. 0 content jött hozzá. Tudom h jön a d4 csak nem tudni mikor. Volt alkalmam beszélni belsős fejlesztővel és már akkor dolgoztak rajta. Persze ez nem jelent sokat a blizznél mert ha úgy gondolja simán lelövi a projectet. Valamire való bejelentés úgy is csak blizzcon-on lesz és sajnos onnan is évekre tippelném a megjelenést. A remény hal meg utoljára.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.