Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) B4nd1t4


B4nd1t4
tag

Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy játszanék már vele... :))

Alamuszi Nyuszi nagyot ugrik... :)

(#2) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nagyon szépek az effektek. Egy Hack&Slash, ami alá elég komoly vas fog majd kelleni. :DDD

A megjelenés majd valamikor 2010 végén. Legkorábban. Csak jönne már. :R

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3) Dyingsoul válasza Vistaboy (#2) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Tévedésben vagy komám: nem kell alá majd komoly vas! :))
Bár gépigényről nem igazán árultak el még semmit blizzék, de köztudott, hogy a blizz nem az agyontupírozott grafitkára és inkompatibilisen megírt játékokra hajaz, hanem ellenkezőleg. Az már más tészta, hogy olyan programozóik vannak, akik úgy tudnak játékot írni, hogy az gyönyörűen néz ki, még sincs akkora gépigénye (Tökéletes ellenpélda: Crysis...).

Megjelenés: majd... valamikor... de ha kijön, ezt tuti megveszem eredetibe és bekockulok! :DD

Jah és itt végre fröcsög a vér! remélem marad ilyen vagy még ilyenebb lesz! ;]

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#4) Vistaboy válasza Dyingsoul (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

Te hidd el, hogy ennek a látványnak ára lesz. Nehogy azt hidd, hogy ezeket a képeket és videókat, amikkel prezentálják a játékot, minimum beállításokkal készítették. Kihozták a maximumot a játékból. Márpedig elég ha csak a Sacred 2 gépigényét megnézed, az optimális játékhoz már oda is Dual Core proci, 512MB-os GF8800GTS vagy HD 3870 kell, de inkább több - ha mindent maxra akarsz tolni -, a Diablo 3 pedig mérföldekkel szebb lesz.

Ui.: És ne bizalmaskodjunk, kérem, nem vagyok a komád. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

na, majd fejlesztek gépet az avp alá és azzal ez is el fog menni szépen :K

a vér szépen kenődik mindenfelé... jókis játék lesz ez... hiány van jóféle hack n slash-ből mostanság...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) atike


atike
nagyúr

Nekem is nagyon kéne már... De hát lehet rá még várni. Nem is keveset...

(#7) Taky


Taky
senior tag

Nem játszom már jópár éve, nem is fejlesztek konfigot. Viszon emiatt a játék miatt tuti beújítok, mivel Geforce 4 Ti4400-al nem hiszem, hogy sokra megyek majd... :)
Minden dio3 hírnél rosszul leszek, nekem játszanom kell vele!!! De azonnal!!! :O

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#8) EczkE


EczkE
addikt

jöhetne már :K
az egyet tegnap vittem végig :DDD
lassan a kettőnek is neki állok :DD

Asszem mindenféleképpen!

(#9) whiz válasza Vistaboy (#4) üzenetére


whiz
aktív tag

Hát lehet, hogy maxon készítették ezeket a képeket, de én nem vagyok elájulva tőlük. Az effektek szépek, de minden más tök átlagos (ami nem baj, mert nem is ezért szeretjük Dio-t). Nem hiszem, hogy pl. a 9600GT nem fogja simán vinni, ha megjelenik (esélyes, hogy akkor még mindig ezzel fogom tolni a játékokat :D ).

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#10) Antibazsi válasza Vistaboy (#4) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Teljesen igazad van! Mai viszonylatban biztos brutál gép kell hozzá,de 1,5 év múlva már egy közepes konfig is simán vinni fogja sztem.Addigra remélhetőleg kint lesznek (amd vonalon) a radeon HD6800-as vga-k és a ma még meg nem jelent 5800-as széria lesz a középosztály.

Üdv, Balázs

(#11) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ezt akarom, de már azonnal...hihetetlenül várom már ezt a gamet :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Siera válasza Vistaboy (#4) üzenetére


Siera
senior tag

sacred tudtommal nem felülnézetes teljesen,bocs,ha hülyeséget mondok,de szerintem nem kell majd alá izomvas. :U

(#13) Antibazsi válasza Siera (#12) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

ugyanolyan nézetes a sacred mint a dio...pontosabban S2-ben már tudsz állítani a kamerán, rá tudsz zoomolni a karakterre, viszont az tényleg elég gépigényes lett....de nem is blizzard készítette. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#14) Nordic


Nordic
Közösségépítő

és még valaki azt mondta hogy wow-os/ meg csúnya lesz a graf....már most látom hogy köze sincs a wow-hoz, meg nem is csúnya....és még változhat is szerintem, főleg a környezet megjelenítése.....kötelező darab lesz :)

(#15) plus44


plus44
veterán

Nagyon várandós játék.:DDD (direkt így írva)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) Dyingsoul válasza Vistaboy (#4) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Azt írtad, hogy komoly vas kell majd alá... ha nem akarsz ultra high beállitásokon játszani, akkor nem kell über gép, de még úgy sem lesz csúnya a grafikája! A Sacredet a Blizzard készítette? Akkor meg hogy jön ide? ;)
Amúgy a sacred nagyon szépen ment a 6 éves 2.4ghz-s intel procimmal egy 7600 GS videókarival.... ennyit a dupla magról! :B

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#17) Gergo88 válasza Vistaboy (#4) üzenetére


Gergo88
tag

Nem mondom hogy alacsony lesz a gepigeny, de azert az igaz hogy a Blizzard valoszinuleg ugyanolyan szinvonalu optimalizaciot fog felmutatni mint az Epic Games vagy a Valve.

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#18) Vistaboy válasza whiz (#9) üzenetére


Vistaboy
veterán

Félre ne értsétek, nem azt akarom ezzel mondani, hogy csúcskonfiguráció nélkül el sem fog majd indulni, biztosan menni fog egy - akkori - belépőszintű PC-n is a játék. :K

De a maximumhoz egy mostani viszonylatban erős gép fog majd kelleni, más kérdés, hogy amikorra megjelenik, már az ilyen gép is középkategóriásnak fog számítani.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#19) Vistaboy válasza Dyingsoul (#16) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ne érts félre, nem áll szándékomban senkit sem ijesztgetni. ;)

Nyilvánvaló hogy a játék sima High beállítással is nagyon szép lesz, és nem kell majd alá atomerőmű. Viszont ha a maximumra vágysz - főleg az effektek tekintetében -, akkor érzésem szerint nem lesz elég a közepes konfiguráció. Gondolj bele, hogy mennyi karakter fog szaladgálni egyszerre a képernyőn, pláne multiban, ehhez add hozzá az effekteket, amik néha betöltik az egész képernyőt... :K Azokhoz azért kelleni fog egy izmosabb VGA.

A Sacred 2-őt azért hoztam fel példaként, mert egyrészt hasonló játék, ami mostanában jelent meg, ergo lehet következtetni a gépigényre hasonló játékoknál. Nem hozok fel olyan játékot példának, ami már több éves. Másodsorban pedig azért, mert megvan a játék, és már volt alkalmam játszani azóta több konfiguráción is, így tudom, hogy a régebbi gépeken elég csúnyán le kell venni a grafika részletességéből, hogy élvezhető legyen. Én elhiszem, hogy egy régebbi gép is szépen elviszi a játékot közepes felbontásban, de azt azért kétlem, hogy az általad említett gépen maximumon tudtad tolni. Én 1920x1200-ban toltam, 4xAA-val és 16xAF-el, és ilyen felbontásban már igen csak érződött, ha kisebb gép volt alatta.

Szóval a Diablo 3 is biztosan menni fog kisebb gépeken is, de ahogy a Sacred 2 esetében, a maximumhoz ide is elkél majd az izmosabb vas, Blizzard ide vagy oda. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#20) Carpio válasza Vistaboy (#19) üzenetére


Carpio
tag

Hello

Szerintetek egy E5200 és egy HD4670 elég lesz 1280*1024es felbontáshoz, max. beállításokkal?

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#21) Vistaboy válasza Carpio (#20) üzenetére


Vistaboy
veterán

A proci jó, viszont a VGA lehet hogy karcsú lesz a maximumhoz. Persze van rá esély, ahogy már előttem többen is mondták, a Blizzard jól optimalizálja a játékait.

Én azt javaslom, hogy lassan kezdjél el gyűjtögetni új VGA-ra, mikorra kijön a játék - legkorábban 2010 végén, 2011 elején -, addigra tudsz venni egy jobbat, és nem lesz semmi probléma.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#22) Dyingsoul válasza Vistaboy (#21) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Core i7es rendszerrel a popód alatt könnyű... :DD

Én biztosan nem fogok újítani a rendszeremen az elkövetkezendő 3-4 évben, utána viszont majd beújítok én is valami ultragigamodern cuccal :)

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#23) Vistaboy válasza Dyingsoul (#22) üzenetére


Vistaboy
veterán

Már vártam ezt a beszólást. :DDD :DDD :DDD

Nem is magam miatt aggódok, hanem általánosságban, az miatt, hogy lassan már nem csak az FPS/TPS és társaik miatt kell brutál gép.

Viszont megnyugtatásul közlöm: én sem fogok pár évig újítani a gépen, csak nálam nemrég volt a fordulópont. :))

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#24) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Tessék, kár a gépigényen vitatkozni....
A Diablo 3 Dirext 9-t fog használni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.