Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Jó is a játék! :R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#2) SzlobiG válasza nonsen5e (#1) üzenetére


SzlobiG
félisten

Bizony nekem is bejön. :K

(#3) arpi6k


arpi6k
addikt

Hatalmas játék! Nem vagyok meglepve. :R

Intel & ATI

(#4) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nem rossz eredmény. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5) Kasya


Kasya
nagyúr

Kisse elolvastam: már 2.7 millió fagyott. Nem lepodnek meg rajta, amennyi dc es lagg volt utobbi idoben :D

De tenyleg jol sikerult. Vegre ujra lekot, pedig mar fel eve csak bottal piszkaltam.

(#6) Wasp_HUN


Wasp_HUN
tag

Elég sovány ez a szám az alap játék első heti eladásaihoz képest. Persze azért nem fognak emiatt újabb fejek hullani.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#7) satz18


satz18
őstag

Irgalmatlan jó lett a kieg. Minden elismerésem blizzardnak.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#8) Th1sN04ll válasza satz18 (#7) üzenetére


Th1sN04ll
senior tag

Minőségi anyag, bár csak minden DLC ilyen lenne pc fronton! :K

(#9) errorcode06


errorcode06
őstag

Ez azt jelenti, hogy eddig kb 5 játékosból 4 hagyta abba a diablo-t :C

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#10) Huma


Huma
addikt

Nem fogyhatott ennyi mivel a PC egy haldokló platform...
Vagy lehet hogy csak normális játékokat kellene készíteni rá?

Mondjuk én nem vettem meg mivel nem nyújt annyit ez a kiegészítő, hogy megérje érte ennyit perkálnom. Majd ha lesz nekró akkor talán beruházok rá. Bár kezdem úgy érezni hogy már kinőttem ebből a műfajból.
Most inkább az Age of Wonders 3-at szemeltem ki magamnak.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#11) #57919488


#57919488
törölt tag

A 14M eladott peldanybol ez nem sok visszatero jatekos. Azert most mar latni, hogy sokkal tobben meggondoljak a vasarlast es nem vakon ugranak bele.
Habar ha ezek tenyleg aktiv jatekosok es nem a szokasos kinai gold seller-ek akik csinaljak a befektetesuket akkor jo arany (hiszen nincs RMAH nyereszkedes :DDD :C ) ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) Huma válasza #57919488 (#11) üzenetére


Huma
addikt

Az a baj vele, hogy elég sovány a kiegészítő és hogy ennek ellenére meglehetősen drága. Szerintem ez a vékonyabb pénztárcájúakat elriasztja. Ha a kiegészítőben legalább két karakter és minimum két újabb fejezet lett volna akkor szerintem az a 2.7 már simán 4 lenne.
Vagy ha a jelenlegi tartalommal, de féláron adnák.

No meg azt sem szabad elfelejteni hogy az újításokkal letörték a nyerészkedők szarvát. Így már nem éri meg a sok kínainak és orosznak megvenni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#13) SQX_Barto válasza Huma (#12) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Én elégedett vagyok a terjedelmével, sőt már egy hónappal előtte kb megvettem, épp bőség zavara van nálam, sok a 60 és 70 közötti karakterem, a crusader meg csak 41 körül van, és a bounty-kból is még keveset csináltam :) (És akkor még lehetne minden karakterből egy férfit/nőt is csinálni ;] )
A végső harc mondjuk szerintem kicsit el lett túlozva, meg van pár apró hülyeség, ami zavaró.
A 3-at is csak decemberben vettem meg, szóval épp csak belekóstoltam az AH-ba, mielőtt lehúzták a rolót. (Van olyan sanda gyanúm, hogy a második kieggel / kiegre visszahozzák más formában)
Szerintem drasztikus és felesleges lépés volt, teljesen megszüntetni. Voltak benne jó dolgok, csak az volt a baj, hogy jóval erősebb cuccokat lehetett venni AH-ban, mint amik a játékban hullottak (és én az RMAH-ba be se néztem elvből sem)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#14) Vinrael válasza Huma (#12) üzenetére


Vinrael
tag

A diablo 2 lord of destruction kiegjébe is csak 1 új act volt. Mondjuk még egy új kasztnak én is örültem volna a crusaderen felül... A Blizzardos kiegészítők mindig is ennyibe kerültek.. nem tudnom miért kell ezen csodálkozni. Szerintem bőven megéri az árát a kieg. Új játék mód, új artisan, új cuccok, új kaszt és egy új act, ami mellesleg elég hosszú, főleg ha az ember elolvassa a párbeszédeket és megcsinálja a followerek és a jc küldetéseit is.

#13) SQX_Barto:
"..csak az volt a baj, hogy jóval erősebb cuccokat lehetett venni AH-ban, mint amik a játékban hullottak.."
Mért szerinted azok a cuccok honnan kerültek AH-ba? :D Igen, játékosoknak esetek a játékban.

https://www.youtube.com/channel/UCGzkAM74dJ_Vo2r73Y1tv2Q

(#15) GeryFlash válasza SQX_Barto (#13) üzenetére


GeryFlash
veterán

Lesz második kieg? :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#16) Vistaboy válasza SQX_Barto (#13) üzenetére


Vistaboy
veterán

(Van olyan sanda gyanúm, hogy a második kieggel / kiegre visszahozzák más formában)

Ne adja isten...

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#17) mentoloshypo válasza GeryFlash (#15) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Biztosan.

(#18) sad_Vamp válasza Vinrael (#14) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Jah csak már a D2-ben is rohadt idegelő volt, hogy pl Paladinnal folyton Necromanta cuccokat találtam (nem is akrámilyeneket) A Necromantának meg minden pottyant csak saját cucc alig. Ez kb minden karira érvényes volt. Épp ezért nem érdekel már a D3 sem. Annyira le lett csupaszítva a játék számokra meg százalékokra az 1eshez képest, hogy számomra semmi hangulata nem maradt.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#19) SQX_Barto válasza sad_Vamp (#18) üzenetére


SQX_Barto
addikt

A smart loot miatt már nagyrészt saját cuccok esnek.
Elvileg terveznek még egy kieget kb két év múlva.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#20) nonsen5e válasza #57919488 (#11) üzenetére


nonsen5e
addikt

Azért annak a 14 millió eladott példánynak is csak a harmada fogyott az első napon/héten, onnantól mostanáig a többi. Lesz ez is bőven több, a Mists of Pandariának is ilyesmi 2.7 millió eladott darabszáma volt, most meg nemrég láttuk a jelentést, hogy még mindig van 8 millió előfizető? Hogy mindegyik kieg nélkül játszana? Kötve hiszem...

Nyugodj meg, lesz ez még sokkal több is! :D ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#21) #57919488 válasza nonsen5e (#20) üzenetére


#57919488
törölt tag

Vagy csak 10M account volt gold seller es a tobbi meg tenyleg jatekos :DDD ;]
Persze hogy lesz, hiszen a Blizzard-nak van az egyik legerosebb uzletpolitikaja amivel nincs is semmi gond :K

(#22) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én anno a 3-al is elég sokat játszottam (más játékhoz viszonyítva...) de aztán idővel megunta az ember. Most a kiegészítőt megvettem, 7500-at megért bőven. Új (régihez viszonyítva nagyon brutál) cuccok, új küldetések, egy igényesen kidolgozott kiegészítő, új kaszt stb.

Árazás az meg szokásos Blizzard árazás. Más játékhoz viszonyítva +30-50%...

2 évente 1x belefér.

(#23) Thodeus válasza GeryFlash (#15) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Szvsz meg még több is.

[ Szerkesztve ]

(#24) GeryFlash válasza Thodeus (#23) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ne már :DDD
Szeretem a Diablot, de ezzel a grafikával ne adjanak már ki játékot 2016-2018ban... Vagy adjanak, de annak Warcraft 4 legyen a neve ;]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#25) Kasya válasza SQX_Barto (#19) üzenetére


Kasya
nagyúr

A 2 ev tul sok lenne...szerintem jovore kb ilyenkor lesz varhato, ha lesz. Se tartalom, se grafika nem fog tartani ket evig...
Az AH-val a legjobb amit tehettek, hogy kivettek. Vagy hagyhattak volna bent es kozel mindent Account bondoznak (ahogy igy is tettek). De nekem igy tokeletes, hogy nincs bent.

Az eladasi szam lehet azert is kevesebb, mert nem tudnak ugy botolni, mint korabban. A forumot kovetve pedig igen kevesen lehettek, akik a hivatalos EU aron vettek meg a jatekot. Aki tenyleg megakarta venni es sokalta az arat, megtalalta az olcsobb modot is. Ha a WoW-ra kepesek ezt az osszeget kifizetni, akkor erre is kepesek.

(#26) SQX_Barto válasza Kasya (#25) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Azért, akik AH-ban kerestek pénzt, azokból sokan megvették rendes áron is Blizzardtól :)
Volt valamikor egy gazdasági terv, vagy ilyesmi, amiben szerepelt a RoS is meg egy következő is, de ha jól tudom, már azzal a tervvel csúsztak kb egy fél évet, így a második is késni fog valószínűleg. (Valahol a Diablo 3 fórumban volt ez, csak lusta vagyok megkeresni :) )
Grafika szerintem Diablo 3-ban eléggé másodlagos szempont :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#27) Huma válasza SQX_Barto (#26) üzenetére


Huma
addikt

Szerintem is megfelelő a grafika. Nem csúcsszuper, de nem is ronda. Öt év múlva is jó lesz még.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#28) satz18


satz18
őstag

Én maximálisan elégedett vagyok a grafikájával.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#29) GeryFlash válasza Huma (#27) üzenetére


GeryFlash
veterán

,,Öt év múlva is jó lesz még."
Hmm, akkor máshogy működik az agyunk na mind1 :N

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#30) #57919488 válasza Huma (#27) üzenetére


#57919488
törölt tag

2019-ben? Haaat ... :N :DDD

(#31) sad_Vamp válasza #57919488 (#30) üzenetére


sad_Vamp
őstag

gyerökök voltak idők, amikor a grafikát 10kocka jelentette még is mindenki jól elvolt velük. Ma meg készülnek a csúcsgrafikájú lelketlennél lelketlenebb, unalmas, vagy rókabőr, esetleg ultra-rövid játékok.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#32) GeryFlash válasza sad_Vamp (#31) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ne beszéljünk félre. Nem a játékminőségét vontunk kétségbe, csak azt, hogy a kor grafikai színvonalán hogy teljesít. Einstein is egy kurva okos ember volt, mégse állítjuk azt róla, hogy egy adonisz volt...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#33) sad_Vamp válasza GeryFlash (#32) üzenetére


sad_Vamp
őstag

idézem:
",,Öt év múlva is jó lesz még.
Hmm, akkor máshogy működik az agyunk na mind1"

És tényleg érdekesen működik az agyad! :))
Ha egy játéko JÓ (igen így csupa nagybetűvel) akkor JÓ, és 5-10-esetleg20év múlva sem érdekel kutyát sem a grafika!

pl.: egy Prehistoric 2-őt el nem tudnák képzelni 3D-ben, de még csak Duke Nukem Manhattan Project szerűen sem.

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#34) GeryFlash válasza sad_Vamp (#33) üzenetére


GeryFlash
veterán

A grafikára írta :U A diablo 2 is jó játék még mindig, de ne mondd már hogy a grafikája jó :DDD

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#35) sad_Vamp válasza GeryFlash (#34) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Az a baj, hogy itt nem kicsit azért ízlésekről is vitatkozunk.

D2 számomra sosem került olyan magasságokba mind a D1. A játék grafikája már akkor sem tetszett amikor kijött, nkm a D1 ebből a szempontból is bejövősebb. Viszont a grafika kielégítő. Akinek nagyon be jön a játék szerintem nem fog a grafikáján pampogni, hanem inkább JÁTSZIK vele.

Aztán persze van esetek hogy egy játék annyira jó, hogy kap egy új motrot, vagy grafikai javítást (Quake-Doom fúziók, HL feljavítások ilyesmikre gondolok.) a közösségtől is akár.

A D3 szerintem bőven megfelelő grafikával jelent meg. Én legalábbis Xboxon láttam, nem vettem észre, hogy gyengébb lenne mint az aktuális játékok. Amiről a játék szól, azt bőven kiszolgálja szerintem.

De ha olyan játékokat szeretnél felsorolva látni amik számomra kortalanok (grafikától függetlenül) akkor írok párat:

- Mortal Kombat 2 (ez az új is valószínű az lehet majd)
- Prehistoric 2
- Outcast
- Mario vagy Contra
- Golden Axe 2

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#36) GeryFlash válasza sad_Vamp (#35) üzenetére


GeryFlash
veterán

Egy játék lehet kortalan akár csak egy ember, de a grafika nem. És ha valamit 2019-ben 2008-as szintű textúrákkal adnak ki, az attól még lehet jó játék, de ne hazudjuk már azt róla hogy szép is. :B
Mondd azt, hogy jó játék és élvezet vele játszani, és téged nem érdekel a grafika, de ne adjon már rá az ember a grafikájára is 9 pontot csak mert a játék jó. Mi a franc értelem van akkor külön pontba tárgyalni a grafikát meg a játékot, ha a jó játékoknak akkor is jó pontot adunk a látványra ha csúnya is... Bezzeg ha valami szar játék és nem Crysis akkor gyorsan ráhúzzuk a vizeslepedőt, mert az a játék azt is megérdemli, hogy elmonjduk róla, hogy nem elég hogy szar de még randa is? :D

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#37) Xeper válasza GeryFlash (#36) üzenetére


Xeper
csendes tag

A "jó grafika" szerintem eléggé szubjektív. Ha állóképen nézem a Diablot, akkor valóban kissé homályos, kissé elnagyolt, lehetne jobb is. Viszont ezt senki nem így nézi, akinek megvan a játék! Mozgásban gyönyörűen néz ki minden, a lehető legrészletgazdagabb módon, hogy ne váljon az áttekinthetőség rovására (vagy legalábbis minimalizálja a problémákat, mert egy csata közepén az effekt tengerben előfordulhatnak :) ). Játszottam a másik nagy címekkel a témában, és álló helyzetben kettő cím is jobb grafikájú a Diablonál, de mozgásban egyszerűen elbukott mindkettő. Más megközelítésből viszont a Diablo támadhatatlan: a stílusa, művészete szerintem 10/10-es (ne menjünk bele, hogy nem elég dark, vagy sem). aki ebből a szempontból nézi, annak mindig tetszeni fog.
Neked nem teszik, mert egy realista, crysis jellegű ábrázolástól elmarad. Ettől még nem rossz az, csak mindenki mást néz benne, máshogy látjuk a világot :)

(#38) nonsen5e válasza Xeper (#37) üzenetére


nonsen5e
addikt

Akinek nem elég darkos az Act V, annak gamma csúszka, nvidia/catalyst control center / monitor fényerőt tudom ajánlani. :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#39) Kasya válasza nonsen5e (#38) üzenetére


Kasya
nagyúr

:C

SQX_Barto: HC playernek amugy is mindegy ez a kerdes szvsz.
Gondolom erre a tervre gondolsz

(#40) GeryFlash válasza Xeper (#37) üzenetére


GeryFlash
veterán

Értem, de szerinted ez 2019-ben is elég lesz (kiegészítőkkel nem lesz szebb ezt garantálom)?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#41) ProEvoFan válasza #57919488 (#11) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

14 millióba benne vannak a konzolos eladások is. PCre ha minden igaz, 10 milliót adtak el, ebből 1 millió ingyen kapta a WOW előfizetéséhez.

(#42) Kasya válasza ProEvoFan (#41) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mennyi elofizetes utan adtak ingyen?

(#43) nonsen5e válasza Kasya (#42) üzenetére


nonsen5e
addikt

1 év.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#44) Kasya válasza nonsen5e (#43) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ha ezt elobb tudom... :(

(#45) nonsen5e válasza Kasya (#44) üzenetére


nonsen5e
addikt

2011-es BlizzCon-tól 2012 áprilisáig lehetett rá jelentkezni, volt rá idő bőven. :DD

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#46) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Enyhe spoilerEnyhe spoiler

Bár nem mintha az alap D3 story-ja annyira epic lenne mint anno az első kettőé, és persze ez a mostani kieg. minden tekintetben hiány potló, de mégis valahogy vérszegény volt nekem...továbbra is azt mondom, hogy a story. A Gameplay, az új mode-ok, tárgyak, drop, -AH, minden kiváló, tényleg...csak a történet volt kicsit lapos.

Ezis csak egy vélemény. :R

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#47) gabber01 válasza Vinrael (#14) üzenetére


gabber01
addikt

A LoD-ban nem csak az új Act meg karakter volt plusz. Elég sok egyéb újdonságot is hozott. Egyébként a Diablo II kifejezetten a LoD után lett csak nagyon nagy siker, ezt azért ne felejtsük el...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.