Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Gondolom akkor ebből következik, hogy a PC-s változat is megkapja a kontrolleres irányítást és felületet. Vagy csak a különböző konzolok között fog menni a crossplay, PC ki lesz hagyva?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#2) Bird válasza AxBattler (#1) üzenetére


Bird
addikt

Pc kilesz hagyva oc...

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#3) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Tényleg csak a Switch kiadás miatt foglalkoznak vele? Amúgy már rég elföldelték ezt a tetemet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#4) nxswitch


nxswitch
senior tag

Azóta sajnos már van hivatalos válasz.

“While we love the idea of bringing our players together across platforms, we do not have any plans to implement cross-platform gameplay for Diablo at this time.”

Bár a switch verziót is sokáig tagadták.

[ Szerkesztve ]

(#5) Helmoras


Helmoras
őstag

Jol olvastam??? Uj diablo? Idevele!!! lesz*rom a crossplatformot... :DD

(#6) Fitzgerald válasza Helmoras (#5) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Rosszul olvastad, ez a régi Diablo lesz Switchre.

(#7) nxswitch válasza Fitzgerald (#6) üzenetére


nxswitch
senior tag

A hír első mondata:

November 2-án indul a BlizzCon, amelyen a szóbeszédek szerint egy teljesen új Diablo játékot is bejelent a Blizzard

[ Szerkesztve ]

(#8) Fitzgerald válasza nxswitch (#7) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Akkor én olvastam (nem olvastam) rosszul. Amúgy szerintem valami mmo lesz.

(#9) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Akkor lehet nem ártana frissíteni a hírt.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#10) Plata válasza Scholes9 (#9) üzenetére


Plata
félisten

Főleg mivel nem is igaz,és blizzard azóta nyilatkozott hogy:
"Nagyon szeretnénk, hogy minden platformon össze tudjuk hozni a játékosokat, de egyelőre nincsenek terveink arra, hogy cross-platform lehetőséget biztosítsunk a Diablóban."

(#11) oriic válasza Scholes9 (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Frissítettem. Máskor ha van ilyen nyugodtan dobjatok PM-et, rengeteg topikra figyelek.

:)

Live-Die-Respawn

(#12) Bennyboy


Bennyboy
őstag

minden évben előjön az álom, h végre jön új dio de minden évben csak az elszomorító tények jönnek. A blizz már jó ideje szarik erre a projectre hiába adják ki már lassan gameboyra is a 3-at. Én már semmit sem várok tőlük de ne legyen igazam. Én örülnék a legjobban egy új résznek (nem kieg meg dlc)

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#13) Scholes9 válasza oriic (#11) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Köszönjük :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15) Peppo válasza #32839680 (#14) üzenetére


Peppo
őstag

Ami abban a kiegben jött volna, azt részletekben a seasonök alatt és a necro dlc-ben megkaptuk. Nem tudom, terveznek-e még bármi új tartalmat a D3-hoz, de mivel egy éve már nem jött semmi, nem tartom valószínűnek.

(#17) saelin válasza #32839680 (#14) üzenetére


saelin
veterán

Nem sok reményt látok már a D3 bővítésére... Sőt, semmit. Évekkel ezelőtt átkapcsoltak vele passzívba. Jöjjön egy új rész, akár next-gen konzolokra, csak mondják már ki, hogy igen dolgozunk rajta. :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18) Peppo válasza #32839680 (#16) üzenetére


Peppo
őstag

Nem tudjuk, de következtetni azért lehet. Egyébként sem volt sosem 100%-ig bizonyos, hogy lett volna új kieg. Egy kiszivárgott üzleti terv utalt rá, de ezek a tervek nincsenek kőbe vésve.

Azért a seasonök alatt elég sok újdonság jött. Nagyot változott a játék a RoS óta. Összességében simán kijön belőlük egy kieg. is, legfeljebb az új act nem. De azt úgy látszik, már nem erőltették. Amit valahol meg is értek. A sztori módot úgyis kb. egyszer tolja csak végig az ember. Új pályák meg jöttek közben, még ha nem is túl sok.

Meglepne, ha tényleg jönne még valami komolyabb tartalom a D3-hoz. A játékosok nagyobb része már megunta, őket azzal sem lenne könnyű visszacsábítani. Sokan a nekrót sem vették már meg. A maradék kedvéért meg már nem nagyon éri meg nekik.

Meglátjuk, mi lesz a bejelentés, már ha egyáltalán lesz olyan.

[ Szerkesztve ]

(#19) front3r válasza Bennyboy (#12) üzenetére


front3r
őstag

Szerintem ez nem álom lesz, hanem valóság. A BlizzCon első előadása lesz, a Main Stage-en. Mi ez ha nem egy bejelentés? Nem merik megtenni hogy valami mobil címet dobjanak be, vagy egyéb kisebb dolgot a 3-hoz.
Amúgy is mondták, hogy 3 Diablo játékon dolgoznak(ami persze nem mindegyik nagy cím).

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#20) gthomma


gthomma
senior tag

Linuxra lehetne natív Blizzárd kliens, csak ez az egy tart még Windowson.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#21) Youri válasza gthomma (#20) üzenetére


Youri
veterán

Ők a Mac-ben hisznek

RTX ON

(#22) leslieke válasza Peppo (#18) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én már el is adtam a játékot is, meg s konzolt is, annyira nem érdekelt már a végén.

Új Dio azért még érdekelne. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

És linuxra/Vulkan-ra mikor kezdik teríteni a játékaikat? A blizzard játékai az utolsó oka, hogy windowsom van.

#20: +1:R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#24) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Imádom a blizz gameket, meg a blizzcon is tetszik, de 40 EUR már egy jegy? :Y

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#25) gthomma válasza t72killer (#23) üzenetére


gthomma
senior tag

Akkor már ketten vagyunk, semmi más nem tart winfoson mind a blizz ...

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.