Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Stanlee válasza Hieronymus (#4) üzenetére


Stanlee
őstag

Online fizettem es Packstation-on keresztul adtam fel, mert nem volt kedvem fel orat varni, hogy feladhassam a postasneninel :-). A biztositas opcionalis, de az 50 euros biztositas 2,2 euroert nem ert annyit nekem, hogy kerjem, es ahogy azt a bejegyzesben is irtam, tracking nr. csak akkor van, ha megveszed a biztositast.

UFB voltam, tanultam belole, de nem tudom elegszer elmondani, atbaszva erzem magam, mert a nemet posta olyan minosegu szolgaltatast adott el ami alulmulja az orszagon beluli azonos csomagkategoriahoz tartozo szolgaltatasainak a minoseget. Ez az egy zavar, hogy van egy jo minoseg orszagon belul, alig veszel valamit toluk, ami nem csak az o kezukben van es egybol romlik a szolgaltatas minosege, ill. nagyon dragan kapsz hozza plusz szolgaltatast. Akkor mar inkabb valamelyik konkurens ceg, aki picivel dragabb, de jobb ar-erteku szolgaltatast ad. A lecket pedig megtanultam egy orok eletre :-)

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.