Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Manapság, ha az ember pár ezer forintot is tud fogni alkatrészen, az már sikernek számít. Nagyon jó kis konfigod lett szerintem ami megállja a helyét egy jó darabig. ;)

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#2) Sonec


Sonec
tag

Jól csináltad :))

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#3) dfdfdf válasza madmaxxx (#1) üzenetére


dfdfdf
őstag

Remélem én is elég lesz egy jó darabig max ha kevés és sikerül egy 4850x2 megy a mostani helyére és a mostani meg lecsúszik a 8xes PCIXbe és 3 way CFx em lesz ez az álmom. De még tökéletesen elég 1024ben mindenre.

(#4) dfdfdf válasza Sonec (#2) üzenetére


dfdfdf
őstag

Köszi

(#5) Ice!?


Ice!?
őstag

film után elolvasom.

(#6) Ice!? válasza Ice!? (#5) üzenetére


Ice!?
őstag

űűű bealszok. felkelés után elolvasom.

(#7) hollika


hollika
csendes tag

O-he, ilyen tenyleg van? :Y
Bocs, nem ismerlek, csak 1-2 jo tanacs, ne vedd a szivedre:
Elöszöris adj el mindent ami jatekra valo. 24 evesen nem vagy mar gyerek, jatszal majd, ha mar az eleted rendben van. Kukazz a szuper jatekgep helyett valami old-timer laptopot, ami meg jo netezesre.
Költözz el otthonrol mielöbb a legközelebbi nagyvarosba, vagy pestre, vagy valami külföldi nagyvarosba. Ott dolgozz valamit, mindegy mit, pincer, vagy kukas, csak valahogy maradj talpon.
Adj magadra, vegyel egy rendes öltönyt, jarj tarsasagba (ne mindig ugyanabba), allasbörzekre, a szakmaddal kapcsolatos nyilt... akarmire, ahol olyan emberekkel talalkozhatsz, akik mar elhelyezkedtek abban a szakmaban.
Szoval..lepj tovabb, nölj fel, hidd el az visz elöbbre, nem a 3-as cf... az meg most nagyon raer.. :P
Bocs ha kemeny volt, de hat az elet nem habostorta. ;)

(#8) Mr.Csizmás válasza hollika (#7) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

és néha próbáljon meg írásjeleket is használni

ezt kihagytad

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) ollie válasza hollika (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy felnőtt már nem is játszhat? Abban egyetértek, hogy el kell menni munkát keresni, de kikapcsolódásra szükség van.

***

(#10) Mr.Csizmás válasza ollie (#9) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+1

egyik volt oszt.társam a máv-cargonál dolgozik, vezető beosztásban, de néha még játszik a marioval :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11) ollie válasza Mr.Csizmás (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én 36 vagyok, és szabadidőmben (már amikor van) játszok.

***

(#12) mephi666 válasza ollie (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

egyetértek... mi is dolgozunk, de játszani is szoktunk azért :K ismerek több olyan 40-50 körüli embert is, akik szívesen játszanak... nincs ebben semmi rossz, csak oda kell figyelni a prioritásokra :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) dízelracer válasza ollie (#9) üzenetére


dízelracer
senior tag

Az biztos. Látnál csak minket lanozni :) . A 30,5 évemmel én vagyok a legfiatalabb a társaságban. Sok "vén fütyi" ott görnyed hajnalig egy monitort bámulva és hangosan anyázva felnyerít ha kilövi valaki. Ki kell néha ereszteni a fáradt gőzt mert megbolondul az ember ebben a rohadt mókuskerékben. Van akinek az a kikapcsolódás, hogy elmegy a haverokkal/munkatársakkal elvernek egy valag pénzt és szépen bebaszcsiznak egy kocsmában. Nekem a játék. Pedig (fizikailag :D ) felnőtt ember vagyok.

(#14) hollika válasza mephi666 (#12) üzenetére


hollika
csendes tag

Igen, en is igy gondoltam. Ideznem magamat:
"jatszal majd, ha mar az eleted rendben van"

Persze nekem is ez a hobbim, ha van ra idöm, egyebkent nem tevedtem volna ide... :))

(#15) dfdfdf válasza hollika (#14) üzenetére


dfdfdf
őstag

Kérlek olvasd el az előző írásaimat is mielőtt véleményt mondasz rólam!
Most a menni dolog is nehézkes számomra és menj kukázni te. Nem tudom milyen jogon ítélkezel felettem. Ez csak egy blogszerű dolog hogy megmaradjon nekem és ha érdekel valakit elolvashassa. ű
Kérlek mindenki aki ócsárolni szeretne előtte olvassa el az első 2 bejegyzésemet is!

(#16) dfdfdf válasza Mr.Csizmás (#8) üzenetére


dfdfdf
őstag

Hát használjak írásjelet. Biztos igazad van téged zavar én meg hülye vagyok a magyar nyelvtanhoz. Érettségein is úgy kérdeztem rá mondatelemzéskor hangosan hogy mit állítok..
.

(#17) dfdfdf válasza mephi666 (#12) üzenetére


dfdfdf
őstag

ma kb 15 percet játszottam tudom ez is sok .....
Neked is azt tudom ajánlani hogy az előző írásaimat is olvasd el ha kérhetem.(Tudom hogy általánosságban írtad a dolgot de magamra vettem)

(#18) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Keresztanyámtól ne úgy képzeljétek el hogy mindent ö vesz nekem s milliókkal támogat!
Ö szokott venni névnapra és szülinapra ajándékot vagy ideadja amit rászánt....

Ezért jó a blog mert mert itt mindenki nagyfiú lehet könnyű szidni egy sántát köszönöm....

(#19) Gergő_ válasza dfdfdf (#18) üzenetére


Gergő_
őstag

üdv
rendbe jött a térded azóta?

(#20) dfdfdf válasza Gergő_ (#19) üzenetére


dfdfdf
őstag

Hali köszönöm a kérdésed a térdem javulgat kicsit sánta még de már nem gátol semmiben

(#21) hollika válasza dfdfdf (#15) üzenetére


hollika
csendes tag

Bocsi, ha megis a szivedre vetted, irtam, hogy ne tedd! Nem akartam itelkezni, csak egy-ket jo tanacs volt. :)
"és menj kukázni te" - latod itt benne van minden. A hozzaallasoddal van a baj. :-P Azert tanacsoltam, mert a te helyzetedben engem nem gatolna semmi, hogy elmenjek akar kukasnak, csak elinduljak valamerre. Hidd el, ennyi idösen mar nem egeszseges a szüleidnel lakni. Hogy ez a kialakult helyzetböl, konfliktusokbol ennyire nem jön meg at neked?!
Elkezdtem elolvasni az elsö bejegyzesed, de csak odaig jutottam, hogy o megint baj van a szülinapommal, nem tudtam sose rendesen ünnepelni... :P Addig is folyton csak sajnaltatod magad..
Na jo, bocsi, lealltam, nem akartalak megbantani.
Jaja jo dolog ez a blog meg azokon felül amiket leirtal van meg egy jo dolog benne: aki olvasta, kommentelheti, mas szemszögböl ismeretlenül, korlatok nelkül elmondhatja neked a velemenyet a leirtakrol, tanacsokat adhat, amiket te vagy megfogadsz, vagy nem.

(#22) dfdfdf válasza hollika (#21) üzenetére


dfdfdf
őstag

Igen szivemre vettem. Mert megpróbálok munkát találni de itt mifelénk nem könnyű! Amit tudok megragadok hogy dolgozhassak de köszönöm szépen kukás leszek....
Sajnáltatom magam lehet úgy tünik pedig meg van mindenem mindent magamtól értem el.
Én dolgoztam a gépemért én dolgoztam azért hogy legyek. Én fizetem a számláimat. Mert évente kapok a rokonoktól 40.000Ft ot ezért élősködő vagyok jó tudni....

Szeretnék külön lakást de maradjunk a realitások talaján ha kérhetem....
5+fél szobás +konyha és fürdő méretű lakást építettek az őseim anno azt hiszem elférek én itt ebben mert 4en lakunk ebben a házban.....
Lehet én vagyok a hülye hogy azt gondolom hogy elférek itt....
Igen tanácsokat adni de őszintén ha neked ajánlanák hogy legyél kukás mit mondanál?
Ha nem olvastad tovább a "művem" akkor nem tudhatod kissé le vagyok sérülve amit nem játék közben szereztem ....

(#23) Ice!? válasza Ice!? (#6) üzenetére


Ice!?
őstag

elolvastam.

(#24) dfdfdf válasza Ice!? (#23) üzenetére


dfdfdf
őstag

Köszönöm szépen :R

(#25) pockhome válasza dfdfdf (#24) üzenetére


pockhome
senior tag

jó írás, de a hsz-ek nem a leg szebbek :(
én is így vagyok vele...ahol tudok, ott fejlesztek, gyűjtök, megint fejlesztek szóval ennyi:K

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.