Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akangels


akangels
tag

Szokatlan de tetszik :C :C

[ Szerkesztve ]

(#2) toyone


toyone
őstag

Ez egy rendesen elmebeteg trailer. De jó. :)

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#3) fricz19


fricz19
őstag

Ahogy a többi ez is tetszik :K

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

A trailer tetszik de szerintem a régi Dante(fehér hajjal) jobb mint a mostani. És néhány résznél erősen hajazott a Prototypra szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#5) Sicilian


Sicilian
addikt

Eddig csak a 4-et láttam és játszottam vele Pc-n, az nagyon bejött :K
Kár, hogy ez nem lesz, talán majd az 5. része valamikor..

nothing is true everything is permitted..

(#6) jimessor666


jimessor666
aktív tag

Hmm... most csak ennyit tudok leírni... :U

私たちに聞いてください。!

(#7) james001


james001
veterán

a trailer jó,de általában nem sül ki jó dolog abból ha egy szeretett karaktert megváltoztatnak :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#8) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Annyira érződik rajta ez a japán stílus hogy rossz nézni, ha nem lenne alatta ez a nyávogós zene akkor még el is viselném. Én a 4-el játszottam, de elég hamar ráuntam maga a stílus nem rossz csak nagyon japános az egész, tudom hogy capcom de nekem ez nem tetszik, akkor már inkább resident evil 5 az nem ennyire eltúlzott.

[ Szerkesztve ]

(#9) m0py


m0py
tag

iszonyat hangulatos ez a trailer!
DMC4 is jo volt, ezt is varjuk. =)

(#10) #08052480


#08052480
törölt tag

jézusom, mi szent szar ez? kiherélni is kevés lenne az egész bagázst...

(#11) _L_


_L_
tag

Valami programot mond az elején + Subject 644 32b, szoval van rá esély, hogy ez nem Dante :) Legalábbis remélem, mert Dante az fehérhajú, piros térdaláérőkabátos, rebellionos ebony&ivorys lazacsávó :D

(#12) HS 2142


HS 2142
őstag

Legelőször azt hittem ez valami új Saw játék lesz....a régi Dantét meg kérjük vissza :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13) Ateszzero


Ateszzero
őstag

De sz@r játék lesz. ;]
Mondjuk ha azt mondják PC-re is kijön, talán megtetszhet. Amúgy a negyedik rész volt eddig a széria legjobbja, igaz csak harmadik résszel játszottam előtte. Az első kettőt nem ismerem.

őőő... ezt viszont kérhetnénk pc-re is? :B

(#14) #08052480 válasza Ateszzero (#13) üzenetére


#08052480
törölt tag

az egyet tessék bepótolni, egy mestermű :)

(#15) adamssss


adamssss
veterán

Kicsit fura, de még lehet jó...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#16) jimessor666 válasza Ateszzero (#13) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Elég érdekes hozzáállás... :U

Enyhén érezni a PC soviniszta megnyilvánulást. :K

私たちに聞いてください。!

(#17) Szirti


Szirti
tag

Hát ez mi a *****?
Vagy akkor bejön az alap csavar, hogy megpróbálták klónozni Dantét, és Ő lett az eredmény, majd a játék felénél belép az igazi is. (De ez túl banális lenne.)
Az előtörténetük meg bőven jól ki van dolgozva ahhoz, hogy elkúrják.

"Revenge is a dish best served cold." - old Klingon proverb

(#18) Gebriel


Gebriel
veterán

Én várom..A 4. nagyon jó volt. :))

(#19) Invadrr_Zim válasza Gebriel (#18) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

időrendben a legelső a 3. rész sztorija volt, ahol dante igencsak belesz*arok figura volt. talán ez a 3 előzménye lesz? ha nem, és csak egy reboot(dante sem a régi, ebony&ivory is máshogy néz ki) akkor pedig máglyára a capcommal. meg azt sem értem, hogy miért adták ki a ninja theorynak...csináltak egy A- god of war kopit. most ezután a dmc is még egy GOW kopi lesz?

(#20) Steel_Hammer válasza Invadrr_Zim (#19) üzenetére


Steel_Hammer
tag

Öhm, ha úgy vesszük a GOW egy DMV copy, mivel időrendileg a DMC ps2-re jóval hamarabb érkezett mint a gow.

Ez pedig valami.. el nemt udom mondani mi. Ez a fekete hajú, emójapán utánzat srác nem Dante. És pont. Még ha az is a neve, még akkor se. Gyerekkorom egiyk kedvenc "hőse", és akkor csinálnak belőle egy... izét... :(:( nem szeressem már most.
Meg ez az egész japánhorror kinézek. Ez sem tetszik.
Nem kellett volna ennyire teljesen átalakítani, a DMC az akcióról, a cinikus humorról, és dante hülyéskedéséről szólt, ne legyen már belőle valami resident evil koppintásos túlélőakció horror

"You woke up in the morning, get yourself a gun"

(#21) Ateszzero válasza jimessor666 (#16) üzenetére


Ateszzero
őstag

Ha lesz konzolom ,akkor ez majd változni fog valamennyit.

(#22) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ez a fazon nagyon gáz :(((
Az első részével PS2n legnehezebb fokozaton is elvittem kb a feléig (aki ismeri a játékot, az tudja h milyen nehéz) de normálon többször is kivittem:)

(#23) jimessor666 válasza Ateszzero (#21) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Helyes... de addig is,legyél picit toleránsabb... ;) :R

私たちに聞いてください。!

(#24) Ateszzero válasza jimessor666 (#23) üzenetére


Ateszzero
őstag

Eddig is egész toleráns voltam.
Egyébként ott volt a jelkép a mondanivalóm után ami tükrözte a hozzászólás komolyságát., mindenki érthette a hsz-em . Nehogy már komolyan vedd.

(#25) Invadrr_Zim válasza Steel_Hammer (#20) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

reszben igaz, reszben nem. a GOW egy amerikaiasitott dmc lett, szerintem kezelesre, iranyitas melysegre, sztorira teljesen osszehasonlithatatlan a ketto. teljesen mas stilus, olyan, mintha az operation flashpoint-ot megprobalnad osszehasonlitani az unerat tournamenttel.

ettol fuggetlenul en meg nem itelem el a jatekot, csak felek beleesunk a fallout csapdaba, hogy kihozunk egy uj reszt ezen a neven, ami jo es hangulatok, de a pofankrol leeghetne a bor, hogy ezzel adjuk el, miutan koze nincs az eredetiek hangulatahoz.

(#26) jimessor666 válasza Ateszzero (#24) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Nem fogom,értettelek. ;)

私たちに聞いてください。!

(#27) Gebriel válasza Invadrr_Zim (#19) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha a 4.-nek a játékhelyszíneit nézem, akkor ez az új DMC inkább előbb van időben mint utóbb...

(#28) Invadrr_Zim válasza Gebriel (#27) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

en is ezt mondtam :)

(#29) Steel_Hammer válasza Gebriel (#27) üzenetére


Steel_Hammer
tag

Vagy, mivel írták, hogy reboot, az egész világot újraírják, és akkor időrendben semmi köze az eddigi részekhez.

@Invadrr_Zim: Csak azért modntam, hogy a GoW DMC koppintásnak tekínthető, mert a dmc előbb robbant be a köztudatbam és te modntad, hogy ez is megint egy GoW koppintásnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

"You woke up in the morning, get yourself a gun"

(#30) Gero92


Gero92
csendes tag

Rosznak nem rossz, de nekem egyáltalán nem DMC :F ...majd meglátjuk milyen lesz :)

(#31) Gebriel válasza Steel_Hammer (#29) üzenetére


Gebriel
veterán

Részemről ígéretesnek tűnik. :K

(#32) Steel_Hammer válasza Gebriel (#31) üzenetére


Steel_Hammer
tag

Nekem a karakter amit elénk tesznek nem tetszik. Alapból írtózom az ilyesfajta emos szépfiúktól.

"You woke up in the morning, get yourself a gun"

(#33) rossitibi


rossitibi
tag

Kérjük vissza Dantét és az igazi DMC-t!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.