Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ez az a game ami engem annyira nem tud érdekelni de a 4re majd kiváncsi lennék.
Nagyon esztelen Dara szerintem (nah nem mintha a Painkiller nem lenne az amit ugye végigvittem:D) de persze lehet hogy jó..PC-n a 3at a SE vagy mit próbáltam de nem jött be...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) antikomcsi válasza Sirandrish (#1) üzenetére


antikomcsi
veterán

Annyira jó ez a játék, hogy akkor sem fogom, megvenni, amikor ott lesz az ósünben a többi 1 eurós játék között. ;]

Pesze nézőpont kérdése, másnak még beválhat attól, mert én egy percet sem játszanék vele. ;)

(#3) JanR


JanR
addikt

én meg csak olvasgatom a cikkeket, meg hozzászólogatok...
de a játékok nem érdekelnek, legalább is ilyen nagy mennyiségben.
jó volt a crysis, meg a prostreet, de a favorit akkor is a HL és a CoD sorozat marad:))
de azért fusson be ez a gém is, szegények ha már ennyit dolgoztak vele, akkor legyen egy kis sikerélményük is:DDD

(#4) desolator válasza JanR (#3) üzenetére


desolator
senior tag

Szegénykék miatt nem kell aggódnod, az első egy héten 2 millió darabot adtak el csupán belőle. Persze ez köszönhető annak is, hogy nagyon okosan kihozták 360-ra is a játékot nem csak ps-re.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#5) Sirandrish válasza antikomcsi (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

azthiottem keményen le leszek b*szva hogy miazhogy nem tetszik ez a zsir game és nem..örülök:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) bwoay válasza Sirandrish (#5) üzenetére


bwoay
nagyúr

eccerűen nincs itt olyan hardcore DMC fan, aki személyes sértésnek vette volna :)
én beszereztem az első részt, hogy el tudjam dönteni, érdekel-e egyáltalán a széria.
most úgy áll a dolog, hogy a legjobb epizód birtokosa vagyok,
ez egyelőre teljes mértékben kielégít.
ha végignyomtam, akkor meg talán nem a 4-ik résszel kellene folytatni... :U

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#7) Sirandrish válasza bwoay (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

nemis baj az...mármint hogy nincsenek itt HC DMC-sek:)
Én mondom a 3. részt néztem meg de egyáltalán nem fogott meg..egy kis szobába kezdtem nah mondom azért megnézem milyen a game de mikor még 20 perc után is abba a szobába voltam és az 500. ellent öltem akkor aztmondtam...nah köszönöm ebből ennyi bőven elég volt..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) bwoay válasza Sirandrish (#7) üzenetére


bwoay
nagyúr

ilyennel az első részben még nem találkoztam.
jó kis hack&slash, bár nem God of War mélységű,
de a stílus egyik legjobbja szerintem.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#9) Sirandrish válasza bwoay (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

hack & slash pl a diablo..miköze ahhoz a DMC-nek?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) bwoay válasza Sirandrish (#9) üzenetére


bwoay
nagyúr

[link]

miért, a DMC-ben mi mást kell csinálni, mint hackelni meg slashelni?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#11) Sirandrish válasza bwoay (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Devilmájkrém:D

Végülis Hekkelni meg szlesselni kell de a Hack & Slash mint műfaj az olyan mint a Diablo, Dungeon Siege, Dungeon Keeper meg ezek:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) bwoay válasza Sirandrish (#11) üzenetére


bwoay
nagyúr

aha, látom tök feleslegesen linkeltem az előbb...

"Some games focus entirely on hack and slash gameplay, and are thus a subgenre of action games.
These games are similar to beat 'em ups in that a player must face large waves of underpowered enemies, often followed by a boss fight. However, hack and slash games always arm the player with a close-range weapon, whereas beat 'em ups have scattered weapon use or no weapons at all. Due to the nature of the fighting, the focus in a hack and slash game is to kill opponents, whereas beat 'em ups tend to focus on incapacitation.
Because of these short range weapons, a hack and slash game usually takes place in a medieval or fantasy setting. However, even a modern setting can employ swordplay and other edge weapons, such as Devil May Cry or Teenage Mutant Ninja Turtles."

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13) Sirandrish válasza bwoay (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

1. nem vágom az angolt
2. tökmindegy hogy mit irnak mert a H&S az a Dio stilus:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) bwoay válasza Sirandrish (#13) üzenetére


bwoay
nagyúr

jóvanakkó, aki nem vágja az angolt,
annak mindig igaza van :K

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15) Sirandrish válasza bwoay (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

:B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) desolator


desolator
senior tag

Szerintem meg pont az a legkomolyabb rész a játékban amit itt lehúztak. Dante-val nagyon jó zúzni, sokkal erősebb és látványosabb mint Nero-val. Tiszta vissza esés volt amikor az utolsó pályákra megint megkaptam Nero-t.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#17) Steven


Steven
addikt

7 . pálya legelején van egy mellék küldetés az oszlopoknál ott mit kell csinálni

aztán az elején van hogy human vagy devil hunter én a devil hutert játszom ott csak a nehézség a különbség....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#18) mad1 válasza Steven (#17) üzenetére


mad1
veterán

amikor a fohossel ujra ossze kell csapni?
ott az oszlopos tetejen konnyu legyakni...ha erre gondolsz.

Ne szemetelj ! = Steam

(#19) Steven válasza mad1 (#18) üzenetére


Steven
addikt

nem van 3 szellem szerü bogár és azzal kell valamit csinálni 5 ször még ez elöző pályák gyárszerü termében kell harcolni

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#20) Steven


Steven
addikt

aztán van kék meg piros ilyen álvány ahol ütni kell valami "izét" jobb szot nemtudok rá mondani:D akkor mindig kinyilik valami viszont a pirosra azt írja hogy a kezed álltal nem tudod ....kinyitni vagy mi... :F :F

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#21) mad1 válasza Steven (#20) üzenetére


mad1
veterán

ez a lost forest?
es mind a 3 iranyba mentel?mert ott ilyen random ize van vagy mi,utanna a toronyban kell legyakni a lovagot ami atvaltozik.

Ne szemetelj ! = Steam

(#22) Steven válasza mad1 (#21) üzenetére


Steven
addikt

izé nem akadtam el szerintem félre bezsélünk egymás mellett:D;)

szoval vannak mellék küldetések amiért kapsz bonuszt ... 7 pálya (sajnos én barom devil hunterként játszom) és a leges legelején egy ilyen napsütötte erdőben vagyunk egyenessen kell tovább menni viszont ahogy elindulsz el kezd világítani a kezed és bal oldalt van egy 3as vagy egy 4 oszlopos építmény amire fel van tüzve egy piros lap oda sétálsz megynomod az A-t vagy akármit ,s belépsz a pályára . Nah ott kell valamit csinálni 5 szor... pl az elözö küldetéseknél ugrásbol kellett lecsapni 5 ellen.t vagy egy bizonyos időn belül kellett kinyirni az ellen.t vagy egy bizonyos idő alatt fel kellett jutni valahova stb nah itt is valami ilyesmit kell csinálni csak nem jöttem rá mit...

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#23) mad1 válasza Steven (#22) üzenetére


mad1
veterán

sorry,en felreertettem.en nem devilbe nyomom max 2 bonuszpalyat csinaltam meg,de csak bonuszkoveket kapok,ami nem tudom mire jok.

Ne szemetelj ! = Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.