Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zuzu000


zuzu000
őstag

Nem rossz :K

(#2) nofi


nofi
őstag

Most nyálaztam át pár értékelést és azok szerint is tényleg olyan zseniális mint a launch trailer :K

Xbox GT: nozsolt

(#3) kexksz


kexksz
addikt

Alig várom, hogy tolhassam. :)

(#4) petya1992


petya1992
tag

Ez a trailer nagyon megfogott tuti kipróbálom :)

(#5) DrTroglodyte


DrTroglodyte
tag

...és Ridley Scott elgondolkodott a pályaváltáson.

(#6) LÁZ


LÁZ
addikt

hnap át is veszem az augmented edisönt ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#7) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Értékelések (még az Edge is 9-re értékelte, ritkaság ez 2011-ben :D ):

Edge - 9/10
ComputerandVideogames - 94/100
Destructoid - 9.5/10
Gamefront - 95/100
Joystiq - 4.5/5
Eurogamer - 9/10
Strategy Informer - 9.5/10
GamerFitNation - 9/10
TheSixthAxis - 9/10
PlanetXbox360 - 8.8/10
IGN - 9/10
Digital Spy - 5/5
LazyGamer.Net - 9.3/10
PC Gamer - 94/100
WorthPlaying - 9.7/10
Videogamer - 9/10
1Up - A/A+
IncGamers - 10/10
GameTrailers - 8.7/10

Szvsz lassan nekiláthatnak a GOTY verziónak. ;]

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8) nofi válasza Abu85 (#7) üzenetére


nofi
őstag

Meglepően jó értékelések születtek, bár ennek ellenére szerintem rétegjáték marad - ne legyen igazam! -, kevesen vevők ma a gondolkodós lövöldözésre. Ez persze nem baj, csak legyen elég a kiadónak egy következő részhez is, életben kéne tartani a Deus ex világot :K Annyiból szerencséje van, hogy legközelebb szeptember 20.-án jön nagy cím - GoW3 ;]

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#9) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Az a falon áttörés kamu nem? Ilyen nem lesz benne sztem... Vagy tévedek?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#10) Abu85 válasza $p@rr0w (#9) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Lesz, ha elég erős leszel hozzá, de ahhoz sokat kell gyúrni, na meg csak pár helyen, ahol gyenge a fal. :) Gondolom egy szemimplantátum lehet majd ezeket észrevenni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#11) Wolverine válasza $p@rr0w (#9) üzenetére


Wolverine
félisten

Tévedsz. Lesznek olyan helyek, ahol áttörheted a falat; de nem mindenhol.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

VÁÁÁ én átakarom törni a falat. :DD

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#13) nofi válasza $p@rr0w (#12) üzenetére


nofi
őstag

Ajánlom a Red Faction-t :DDD

Xbox GT: nozsolt

(#14) Vomito Negro válasza nofi (#13) üzenetére


Vomito Negro
csendes tag

Ahhoz, hogy áttörd a falat, augmentation-t kell fejlesztened. Nem az erőn múlik.

(#15) TESCO-Zsömle válasza Vomito Negro (#14) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És mióra jelent a Red Faction erőt? ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16) $p@rr0w válasza nofi (#13) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Ott már áttörtem! :D

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#17) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Magyar felirattal jelenik meg nálunk??

(#18) nofi válasza RyanGiggs (#17) üzenetére


nofi
őstag

kizárt

Xbox GT: nozsolt

(#19) Vomito Negro válasza nofi (#18) üzenetére


Vomito Negro
csendes tag

Nem azt mondtam, hogy erőt jelent :-)

Csak arra reagáltam, hogy valaki azt írta valamelyik előző hozzászólásban, hogy minél erősebb leszel, azután tudod átütni a falat :-) Vagy valami ilyesmi :-)

(#20) TESCO-Zsömle válasza Vomito Negro (#19) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

(#13) kabalthenbk: Ajánlom a Red Faction-t

(#14) Vomito Negro válasza kabalthenbk (#13) üzenetére: Ahhoz, hogy áttörd a falat, augmentation-t kell fejlesztened. Nem az erőn múlik.

Ahham... Akkor legközelebb címezhetnéd a válaszodat a megfelelő hozzászólásnak, mert pl amit most írtál, az se nagyon függ össze kabalthenbk "kizárt" válaszával. (#18)

Nem véletlenül van minden hozzászólásnál ott a "válasz" gomb. ;)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21) Xaels


Xaels
félisten

Hogy én mennyire gyűlölöm a Steam-et ;] Itt a gém és nem telepíthetem mert hozzá van kötve ahhoz a hulladékhoz és nem engedi, mert még nem jelent meg...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) Vomito Negro válasza TESCO-Zsömle (#20) üzenetére


Vomito Negro
csendes tag

Rendben :-)

Kössz a tyippet :-)

(#23) Wolverine válasza Xaels (#21) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt nem a Steam találta ki, hanem a kiadó.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#24) Xaels válasza Wolverine (#23) üzenetére


Xaels
félisten

De ha menne Steam nélkül a gém offline módban is akkor nem szívtam volna vele. Felhívtak a boltból és totál rákészültem, hogy orrvérzésig tolom ma erre...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25) Wolverine válasza Xaels (#24) üzenetére


Wolverine
félisten

De a kiadó úgy döntött, hogy nem fog menni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) Xaels válasza Wolverine (#25) üzenetére


Xaels
félisten

Teljesen mindegy. A lényegen nem változtat, hogy nem tudok játszani. Amúgy is egyre jobban a bögyömben van ez a mindent kössünk ehhez vagy ahhoz. Régen olyan jó volt, hogy bedobtam a lemezt, telepítettem és mehettem játszani egyből.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27) TESCO-Zsömle válasza Xaels (#26) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Régen az emberek 10%-ánál volt net.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Eselyes, hogy Quadro 1800M-mel mondjuk 720P kornyeken elfogadhatoan menjen? Akkor lehet bevasarolok delutan.

I am having fun staying poor.

(#29) Abu85 válasza Drizzt (#28) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem hiszem, hogy tesztelték Quadro driverrel. Necces.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#30) Drizzt válasza Abu85 (#29) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Olyannyira, hogy szerinted lehet nem is menne egyaltalan? Mondjuk Mass Effect 2-hoz kepest teljesitmenyigenyileg hogy nez ki a Deus Ex? Azert kerdem, mert az kb. ugyanigy nez ki a videok alapjan, amit lattam, ellenben az megy siman(1680-on akadozgat, de 720P-n hibatlan).

I am having fun staying poor.

(#31) Abu85 válasza Drizzt (#30) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A teljesítményigény itt nem elsődleges probléma. Az Unreal Engine 3-ra lehet, hogy jó a Quadro driver, de ez a Crystal Engine, nem hiszem, hogy prioritás tesztelni a Quadro termékeket az új játékokon és motorokon. Ha megy, akkor lebutítva menni fog, de itt a driver a kérdés, amit nem tesztelnek játékra, és persze a játékot sem tesztelik profi kártyákra.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#32) Wolverine válasza Xaels (#26) üzenetére


Wolverine
félisten

Régen nem juthattál a játékhoz a megjelenési dátuma előtt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33) Xaels


Xaels
félisten

[link] Egy ok amiért megbántam, hogy nem az Augmented Edition-t vettem meg :O

Wolverine, ez így igaz, de akkor miért kaptam meg a példányomat idő előtt? Meglepődtem amikor ma hívtak, hogy mehetek érte, mert péntekre számítottam. Ez így csak arra jó, hogy fájjon az ember szíve.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34) rankesz válasza Xaels (#33) üzenetére


rankesz
veterán

Van ennél rosszabb is...

Nekem pl. beokádott a 6950 vga-m, így várhatok majd az RMA-ra, de előtte még kerítenem kellene egy havert hogy nála is széthal-e a kép...

Na, tényleg olyan rossz neked? :DDD

(#35) Xaels válasza rankesz (#34) üzenetére


Xaels
félisten

Hát igen az szívás. Mondjuk én 3 hónapig integrálttal szenvedtem, hogy meglegyen a 6970-es, hogy ezzel és a BF3-al is minél kevesebb kompromisszummal játszhassak.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#36) LÁZ válasza Xaels (#35) üzenetére


LÁZ
addikt

én is beslattyogtam érte, de jövő7nél előbb nem leszek gépközelben...szerencsére :F :DDD nem fogok bosszankodni..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#37) Wolverine válasza Xaels (#35) üzenetére


Wolverine
félisten

Látod, én meg vettem egy 6850-et az integrált után :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38) rankesz válasza Xaels (#35) üzenetére


rankesz
veterán

BF3 szintén várós, bár pont akkor jön ki amikor nekem a melóban főszezon van, de azért remélem találkozunk a harctéren Géplovag komám...

(#39) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Üdv Urak!
Jól látom, hogy eme játék futtatásához mindenképpen szükséges Steam account? Ha tényleg így van, vesztettek egy vevőt...

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#40) Xaels válasza GypsFulvus2 (#39) üzenetére


Xaels
félisten

Jòl látod. Csak Steam-el működik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41) GypsFulvus2 válasza Xaels (#40) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Köszönöm! Hát akkor én lemaradtam egy jó játékről, ők meg egy vevőről.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#42) Wolverine válasza GypsFulvus2 (#41) üzenetére


Wolverine
félisten

Megveheted konzolra is, ott nem kell Steam...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43) GypsFulvus2 válasza Wolverine (#42) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Köszi, de ahhoz előbb vennem kéne egyet. Meg TV-t is hozzá... :) Nem baj, én türelmes ember vagyok.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#44) kexksz válasza GypsFulvus2 (#43) üzenetére


kexksz
addikt

Igen, mert monitorra nem lehet konzolt kötni.

(#45) GypsFulvus2 válasza kexksz (#44) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Lehet, csak nem igazán érdemes. Mindegy, részemről téma lezárva, nem akarom szétoffolni a topicot.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#46) kexksz válasza GypsFulvus2 (#45) üzenetére


kexksz
addikt

Miért ne lenne érdemes? 2 évig monitoron Xboxoztam.

(#47) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Úgy bírom h közlik páran h inkább nem veszik meg a játékot a steam miatt, mintha valami használhatatlan felesleges/zavaró tényező lenne... Facebookal, meg winlive-al gondolom egyiküknek sincs gondja. :W

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#48) Jofi81 válasza $p@rr0w (#47) üzenetére


Jofi81
őstag

Számomra tényleg felesleges/zavaró tényező, nagyon meglennék nélküle. Windows Live-ot sem használok, nem szoktam multizni. A Facebook más téma, annak semmi köze a játékhoz.

(#49) wednesday


wednesday
őstag

Nem vagyunk egyformák. Én meg kizárólag csak Steames játékokat veszek, úgyhogy örülök, hogy elérhető. Úgyhogy biztos vétel lesz majd...akciós áron. :D

(#50) TESCO-Zsömle válasza $p@rr0w (#47) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én igyekeztem távol tartani magam ezektől a vackoktól, mert számomra semmilyen előnnyel nem jár se a WinLive, se a Steam, se az Origin.

Ennek ellenére idén Steam-et és Origin-t is telepítenem kell majd...

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.