Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pubilol


Pubilol
tag

Az egyik legjobb játék, amivel valaha játszottam! Az is izgalmas volt, mikor munkatársammal kibeszéltük, kinek hogyan alakult a sztori, és például neki a játék felétől kb. egy teljesen más játék alakult ki, mint nekem. Tuti le fogok még ülni elé, ha leülepedett az első játszás élménye..

Ettől függetlenül vannak hibái, például néha már kicsit erőltetetten próbál epikus lenni, és épp ezért bele lehet unni 1-2 sztorivonalba.

Érzelmileg számomra csak a The Walking Dead Season 1. übereli.

(#2) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Csodálkozom,. hogy ilyen kevés, mert a játék ennek a többszörösét érdemelné.

Párommal külön-külön végigjátszottuk és teljesen más volt a történet vége. Ez benne a zseniális.

(#3) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Többet is érdemelne, zseniális játék! :K

Sic Parvis Magna

(#4) Televan74


Televan74
nagyúr

Átlag 13 óra kevésnek tűnik. Ennyire rövid a játék? Vagy sokan csak megvették és nem is játszottak vele sokat.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) ForRedGlory válasza Televan74 (#4) üzenetére


ForRedGlory
félisten

1 végigjátszásra elég, de több történetet el lehet benne érni, így az újrajátszhatósági faktora magas. Simán bele lehet tenni 30-40 órát is.

(#6) saelin válasza Televan74 (#4) üzenetére


saelin
veterán

Az egy ilyen interaktív filmnek nagyon sok. Ha napi 2 órát játszod akkor is 6,5 nap mire végig viszed.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7) 30z.Samu válasza ForRedGlory (#5) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, nekem is van még benne legalább két végigjátszásom. :K

Sic Parvis Magna

(#8) Wesder


Wesder
félisten

Lesz PS4-em, legalàbb ki tudom majd próbàlni. :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) ForRedGlory válasza saelin (#6) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ebben a minőségben sosem lehet egy játék elég hosszú. Ezerszer inkább ezt nézném végig akár moziban is, mint mindenféle sablon filmet.

Olyan kérdéseket feszeget a játék és olyan hiteles válaszokat ad mindkét oldal szemszögéből nézve, hogy konkrétan van olyan vége a játéknak, ami nekem borzasztóan fájt. Márpedig ilyen velem csak 2 esetben fordult eddig elő: Beyond: Two Souls és Last of Us. (Heavy Rain még nem volt meg, de az is ilyen kategória)

[ Szerkesztve ]

(#10) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Szép teljesítmény egy ennyire rétegjátéktól.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#11) Pubilol válasza ForRedGlory (#9) üzenetére


Pubilol
tag

Hát a Heavy Rain tényleg elég... nehéz. Mármint a sztori, és különösen a végének a súlya.

(#12) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Év játéka szerintem. És még csak egyszer játszottam végig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) janeszgol válasza Wesder (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Én majd bérlek egyet (boltból vagy magánszemélytől) vagy használtan veszek egy rövid időre, hogy az Uncharted 4-et (és ha lesz kiegje, folytatása, akkor azt) végig játszhassam és ezt a játékot is meg fogom venni. Július közepén voltam havernál, aki éppen ezt a játékot "pörgette" és nagyon érdekesnek találtam. De mindezt csak jövőre.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) Wesder válasza janeszgol (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Lehet bérelni boltból?

Tesómnak van kint németben PS-e és kiköltözöm hozzà, így lesz lehetőségem kipróbàlni az exklúzívokat.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) janeszgol válasza Wesder (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Vannak weboldalak, de ennek még utána járok. Jó lenne, ha az 576 nyújtana ilyen szolgáltatást.
De itt a HA-n találtam olyat, hogy egy hónapra 15k a konzol és 2k/darab a játékok bérlése. Nekem ez tökéletesen megfelelne. Sőt ez akár idén is októbertől. És megbízható bérbeadónak tűnt (értékelések).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) hombre[EU] válasza Wesder (#14) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Biztosan vannak erre szakosodott üzletek. Konkrétan tudom,hogy Pozsonyban €90 körül lehet 1 hétre Ps4 pro+VR kamerával,2 kontroller és 5 választható game.
Guglin szerintem találsz Mo.-n is

Life, Uh, Finds A Way

(#17) Wesder válasza hombre[EU] (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Nézegettem, de üljenek kaktuszba.. Azt a 2 hetet màr kibírom mire indulok.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ezeknek a gameknek kéne fogynia nem a fos multikank...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#19) #10186752 válasza .LnB (#12) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ebben egyetértek. Én másodjára játszom épp, de elképesztő ez a játék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.