Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) core i7 válasza Manbal (#46) üzenetére


core i7
addikt

Ezt az emulátort én is láttam de nem tudom ,hogy kell letölteni mert downloadra megyek és valami nyereményjátékokat ír ki

(#52) oriic válasza core i7 (#51) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs mukodo Ps4 emulator, ne is keressetek.

Live-Die-Respawn

(#53) Damage válasza Zsinder (#49) üzenetére


Damage
senior tag

Én ezzel teljesen tisztában vagyok, hogy nem a földrajzi helyzetemtől függ! Ugyanakkor nem gondoltam, hogy nincs benne az összes felirat, ha angol, mongól, perui vagy magyar account-ról vásárolom meg a játékot (tudom, utóbbi országokban nem feltétlenül van PS account). Más lenne, ha hanganyag lenne, de feliratról van szó és nem a világ összes nyelvére fordították le! Hány Mb-t foglalhat egy nyelv felirata? Én egyetlen dolog miatt használok angol account-ot. Amikor megvettem az első PS-em, nem lehetett magyar címre regisztrálni! Ez okból kifolyólag az angolt használtam és használom! Elmakogok angolul, de amennyiben lehetőség van rá, szívesebben használnám az anyanyelvem, főleg igényes fordítás esetében! Egy sitcom-ot szívesebben nézek angolul, mert átjönnek a szóviccek, de itt nem erről van szó! A PS Store-on nem volt információ (vagy én nem találtam), hogy nem tartalmazza az összes nyelvet, amit beígértek! Nem kellene hatalmas patch, pár megába el kellene, hogy férjen....emiatt nem is értem az egészet!

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#54) Wesder válasza oriic (#52) üzenetére


Wesder
félisten

Csodálkoztam is a core i5 meg GTX660 láttán. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#55) core i7 válasza oriic (#52) üzenetére


core i7
addikt

Ps3 az már van nem?

(#56) Bdanyy válasza core i7 (#55) üzenetére


Bdanyy
addikt

Részleges van csak

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#57) Geller72


Geller72
veterán

Most ugye adják hozzá a Heavy Rain-t is. Ez nekem anno kimaradt. Ez is magyar feliratos, vagy még most sem lett az?
A Beyond:Two Souls meg ugye májusban psn+-re free volt, úgy tudom, az is magyar (?) annak ellenére, hogy a leírásban nem az szerepel. Utóbbit letöltöttem már, de még nem indítottam el.

Ez így, együtt elég sokáig elég lenne. De a 3-ból csak kettő magyar feliratos, már az is jó hír. :).

(#58) Geller72 válasza core i7 (#32) üzenetére


Geller72
veterán

...45k-ért van már ps4, de 50-ért láttam már slimet is. Én újan vettem az én Slim-em 250 euróért. :U Vicces ezt olvasni egy 21k-s gamma árcédulája mellett. :D.

(#59) Geller72 válasza Damage (#53) üzenetére


Geller72
veterán

Nem fog menni. Két dolgot tehetsz. Nyomsz egy refundot, majd kreálsz egy magyar accot és ott megveszed megint. Vagy ugye dobozosban. Refund után. Ha megvehető dobozos verzióban, magyar felirattal.

(#60) Hunpriest válasza Manbal (#46) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Ez sajnos kamu.

(#61) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Sziasztok!
Várható, hogy kijön a játék PC-re is?
Illetve a cég korábbi játékai elérhetőek-PC-n?
Köszi a válaszokat! 😊

[ Szerkesztve ]

Papa

(#62) 30z.Samu válasza A_Papa (#61) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem, ez exkluzív.

Sic Parvis Magna

(#63) Wesder válasza A_Papa (#61) üzenetére


Wesder
félisten

Persze 20 èv múlva emulátorral.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#64) 30z.Samu válasza Wesder (#63) üzenetére


30z.Samu
félisten

És kelleni fog hozzá GTX 7080Ti meg 160GB RAM. :D

Sic Parvis Magna

(#65) Geller72 válasza 30z.Samu (#64) üzenetére


Geller72
veterán

Tény, hogy többszöröse pc-n a hw ára a konzolénak, de nekem egyszerűen nem opció az a játékfelhozatal - és itt kimondottan a magyar nyelven megjelent játékok listáját nézem, mert számomra az fontosabb - mint ami a ps4-re van. Az az egy tucat kb. A pc mindig is rugalmasabb volt ezen a téren, ezen kár vitatkozni szerintem. Természetesen sokkal drágábban, ez is igaz. Az asztali gépembe csak a proci került annyiba, mint egy ps4 pro. Az is igaz, hogy azzal játszom jelen pillanatban a legkevesebbet, mert főleg másra használom. Nem véletlen, hogy megvan mindennek a piaci szerepe, a piaci rés. És nem csak egy eszköz kapható, és tud mindent. :).

(#66) 30z.Samu válasza Geller72 (#65) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, mindenki azt használ, ami a szívéhez közel áll. :) Én csak arra akartam kilyukadni a "sarkallatos" hsz-emmel, hogy az emulátorhoz kell vas rendesen, lehet hogy nagyobb is, mint a legmodernebb PC-re is megírt játékhoz. :) Már ha lesz persze rendesen működő emulátor PC-re. Anno a PS2-essel is próbálkoztak, nem túl sok sikerrel, nem tudom, hogy azóta mit változott a helyzet. Meg ha már emulátor, akkor az új Zeldát is lehet tolni PC-n, de az alá is kell vas, hogy a stabil 30 fps meglegyen. :)

Sic Parvis Magna

(#67) Beni97


Beni97
őstag

Üdv.

Azt szeretném kérdezni, hogy ugye a jerichoban találkozunk egy android Alice-el. Az hogy lehetséges, hogy én a tűznél hagyott Alice-hez mentem oda (aki ha minden igaz ember) és mégis a játék végén, android Alice volt mellettem? Nem nagyon emlékszem, olyan jelenetre amiben elvesztettem volna őt.

Amúgy sikerült azt a befejezést csinálnom, amit a játékosok 1% csinált, ami elég ratyi szóval nyilván újrajátszom.

És valahogy visszalehet hozni a csajt a főmenübe? Megkérdezte, hogy elmehet-e, és kíváncsiságból elengedtem. Viszont nagyon hiányzik :O

(#68) 30z.Samu válasza Beni97 (#67) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezen egyébként én is gondolkodtam. Az is eszembe jutott, hogy lehet eleve android volt a kislány, de azt Kara az elején csak felismerte volna.
A menüs kérdésre pedig szerintem sajnos az a válasz, hogy nem. Így döntöttünk, elengedtük. :( :) Azon gondolkodtam hogy az egészet újrateszem, akkor hátha visszajön. :D

Sic Parvis Magna

(#69) atila4


atila4
senior tag

Mert ő is android

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#70) Tutu7030 válasza 30z.Samu (#68) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nebasz.. végleg elment Chloé? :( Én is elengedtem.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#71) 30z.Samu válasza Tutu7030 (#70) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mondja is, hogy valószínűleg nem fogunk többet találkozni. :( :)

Sic Parvis Magna

(#72) .LnB válasza oriic (#52) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hogy ne lenne? twitch! Az a szerencse, hogy az van Xbox-ra is, így a boxosok is láthatnak fasza játékokat a konzoljukon! ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#73) Wesder válasza .LnB (#72) üzenetére


Wesder
félisten

Ez gagyi volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#74) PowerBuldog válasza 30z.Samu (#68) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Igen.[SPOLER]

Android volt a kislány. Ezt Luther meg is mondja, hogy Kara végig tudta, csak nem akarat felismerni. Amikor Todd szobáját takarította kiesett a papírok közül Alice prospektusa.
Később ha úgy alakul a sztori, hogy Todd él, és Kara-ék a buszra várnak össze lehet futni Toddal.
A felesége mikor elhagyta vitte a gyereket is. Ezért Todd vett egy Android gyereket.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#75) .LnB válasza Wesder (#73) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A nagy számok törvénye alapján, nem üthet mindig a hülyeségem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#76) 30z.Samu válasza PowerBuldog (#74) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ki lehet hozni ebből kemény story-kat is. :D
Spoiler!
Az elején néztem miért akad fenn ennyire azon a papíron Kara, de a Jericho-nál történt jelenetnél nálam is összeállt a kép és csak lestem. :Y :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#77) PowerBuldog válasza 30z.Samu (#76) üzenetére


PowerBuldog
veterán

[SPOLER]
Nekem inkább az volt a furcsa, hogy a kislány nem tudott róla, hogy ő Android? Néha úgy tűnt tud róla, máskor hogy nem. Illetve miért hiányzott a LED-je?

(#78) 30z.Samu

Amikor Rose-nál kérdezi Alice, hogy "miért gyűlölnek minket?" Akkor szerintem az elég egyértelmű utalás, hogy tudott róla, hogy az. Meg ha Jerichoban távolságtartó vagy akkor se kérdez rá. Mintha tudta volna, hogy miért az Kara.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#78) 30z.Samu válasza PowerBuldog (#77) üzenetére


30z.Samu
félisten

Spoiler!

Erre gondoltam, amikor írtam korábban, hogy Kara lehet ezért nem ismerte fel, nem volt led. Vagy lehet, hogy Todd kérésére nem szerelték fel, hogy ne emlékeztesse arra, hogy Ő nem a lánya, hanem egy robot. De azért kemény, hogy egy robotot is ütött-vágott és nem vált deviánsá a kislány. Vagyis igen, mert Karával megszöktek, de előtte tűrte Todd viselkedését.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#79) PowerBuldog válasza 30z.Samu (#78) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A programozása lehet kevésbé összetett mint egy felnőtt Androidnak. Ezért nem vált olyan könnyen deviánssá.

Illetve mi értelme kihagyni a LED-et, miközben nyilván úgy sem hasonlít a saját lányára.

Ezt találtam: "There is mention of androids that come with LEDs that can be readily removed to heighten the illusion, such as CyberLife child androids (e.g. YK500)"

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#80) 30z.Samu válasza PowerBuldog (#79) üzenetére


30z.Samu
félisten

Minden esetre nagyon érdekes játékot dobtak össze a fejlesztők! :D Pacsi nekik! :R

Sic Parvis Magna

(#81) Tutu7030 válasza .LnB (#75) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nekem tetszett. :DDD

(#82) .LnB
:)) :DD

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#82) .LnB válasza Tutu7030 (#81) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megsúgom, csak így kettőnk között, hogy csak az Xbox-osoknak nem tetszik. De psszt. :D
Érzékenyek a témára.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#83) Wesder válasza .LnB (#82) üzenetére


Wesder
félisten

Ha PS lenne a polcomon (idővel talán lesz is) akkor is gagyi lenne.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Játszani nem játszottam de végignéztem Zsozé atya videóit. Én ilyen esti -film helyetti- játéknak tudom elképzelni ezt a játékot. Azonkívül érdekes és játszanám.

(#85) Damage válasza Geller72 (#59) üzenetére


Damage
senior tag

...Ettől tartottam én is...

Marad az angol verzió, Quantic Dream nem reagált a megkeresésemre. Tisztában vagyok vele, hogy hány ezer levelet kaphatnak naponta és ebből mennyi üzenet van, ami számukra érdekes lehet és azokból mi lehet számukra érdekes. Nagyjából 1 (vagyis egy) embert találtam idáig, akinek hasonló problémája van. Nem is értem, hogy miért nem lehetett alapból beletenni a magyar feliratot. Nem szinkronról van szó, feliratról! Az angol account-omnak roppant egyszerű magyarázata van. Hosszú évek óta használok PS-t és anno nem lehetett magyar reg-et létrehozni. Olcsóbban megvehettem volna a dobozos verziót (magyarul), my fault...

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#86) szzoo válasza Damage (#85) üzenetére


szzoo
tag

Már be van jelentve, hogy előbb-utóbb lesz lehetőség régió váltásra. (Szerk: most nem találtam meg a hírt. Könnyen lehet, hogy tévedek.) Ha nem, akkor hamarosan ez a része megoldódik a problémádnak. Igaz ettől a Detroit már nem lesz magyar...

Addig is figyelj arra, hogy úgy vannak bejelentve ezek a honosítások, hogy KIZÁRÓLAG magyar storeból/boltból vásárolva érhetők el. Ezért nem fognak törődni a reklamációddal. Ezek a fordítások marketing céllal készülnek és a PS Magyarország finanszírozza. A külföldön vásárolt játékokból nem részesednek: sem a fordítás árát nem hozzák vissza a magyarországi kirendeltségnek, sem a magyar piac forgalmát nem növelik. Valószínűleg ezért nem lehetett alapból beletenni. Te fordítva gondolkozol, de jó eséllyel annak voltak technikai akadályai, hogy tényleg csak a magyar store-ból legyen elérhető a magyar nyelv. Lásd God of War.

[ Szerkesztve ]

(#87) Geller72 válasza szzoo (#86) üzenetére


Geller72
veterán

Viszomnt azt elvárnám, hogy ha már "magyar" store-ból veszek valamit, akkor a leírásában szerepeljen, hogy van e hozzá magyar felirat, vagy nincs. Szinte az összes úgy derül ki, hogy valaki megveszi és jééé, magyar. Kb. ez van. Most nem az évi 18k miatt mondom, hanem default kellene hogy legyen.

(#88) Beni97 válasza PowerBuldog (#74) üzenetére


Beni97
őstag

Az durva.
Az oké, hogy Kara nem akarta felismerni, de még az elhagyatott háznál ahova aludni megyünk és a kést fogó skizofrén android se ismeri fel, hogy android a kiscsaj. Meg a kezük se változik érintkezésnél.
Mik ki nem derülnek. :D

(#89) PowerBuldog válasza Beni97 (#88) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Az, hogy a kezükön kikapcsol a bőr szerintem nem egy önkéntelen dolog. Ahhoz tudatosan akarnia kell a csatlakozást.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#90) scdlsc válasza A_Papa (#61) üzenetére


scdlsc
aktív tag

Korábbi játékaik:
1999 - Omikron: The Nomad Soul - Steamen megvehető
2005 - Fahrenheit - Steamen megvehető
2010 - Heavy Rain - PlayStation Now-val játszható
2013 - Beyond: Two Souls - PlayStation Now-val játszható

(#92) PowerBuldog válasza scdlsc (#90) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem is tudtam, hogy az Omikron-t is ők csinálták. Gyerekkoromban többször nekifutottam, de valahogy sose tudtam végig vinni. :N

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#93) A_Papa válasza scdlsc (#90) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Köszi a listát! :) :R

Papa

(#94) hmarkoka


hmarkoka
csendes tag

Na emiatt a játék miatt IS érdemes beruházni egy konzolra... :))

Márk

(#95) Mike


Mike
veterán

a deluxe edition magyar feliratos? mert a demo az, de a magyar nyelv nincs felsorolva ott sem

(#96) Mike válasza Mike (#95) üzenetére


Mike
veterán

magyar storeból magyar feliratos lett

(#97) onkelz


onkelz
aktív tag

Sziasztok

Ki mit választott az elején, Leot meglökni vagy az hagyni hogy az öreg meghaljon?

(#98) Mike válasza onkelz (#97) üzenetére


Mike
veterán

én leot löktem

(#99) #10186752 válasza onkelz (#97) üzenetére


#10186752
törölt tag

Én zsigerből meglöktem, második véggjátszásra a trófea miatt inkább hagytam, hadd basztasson.

(#100) A_Papa


A_Papa
aktív tag

Hamarosan [Jön] PC-re is! :) Azt hiszem, ez lesz a saját karácsonyi ajándékom! :)

[ Szerkesztve ]

Papa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.