Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RudY


RudY
addikt

:C

(#2) body007


body007
addikt

Nem rossz, nem rossz :K

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#3) 30z.Samu válasza RudY (#1) üzenetére


30z.Samu
félisten

:R

Sic Parvis Magna

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Furcsa, de mindenképp pozitív húzás. Remélem a PES így viszont Goldhoz fog járni valamikor X1-en. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) Wellin9


Wellin9
tag

Örülök neki,régóta szemezgetek már vele. Ilyenkor egyébként mi van a Konami féle megállapodással ? Mármint gondolom fizettek nekik nem keveset,hogy benne legyen. Lehet persze a Konami hátrált ki belőle. Nem lett volna ez egy zseniális hónap,de azért volt már ennél sokkal rosszabb is,így viszont az egyik legjobb.

(#6) Shepard


Shepard
tag

Hoppá! From zero to hero. Szerintem. :)

(#7) RudY válasza Csapoati (#4) üzenetére


RudY
addikt

GP csomagban van már tavaly óta, nem hiszem, hogy áttennék a Gold-ba...bár ki tudja.

(#8) l.skywalker


l.skywalker
félisten

:Y Az nem semmi...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9) rottenbull


rottenbull
senior tag

Ez fasza.

(#10) Darkslayer95


Darkslayer95
csendes tag

Ez nem semmi PS Plus ajánlat pont tervbe volt véve a napokban a detroit vásárlása is... :D :D :D

(#11) 30z.Samu válasza Darkslayer95 (#10) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem ugyan megvan, mert előrendeltem anno (Mondjuk a Heavy Rain nem volt még meg), ettől függetlenül nagy pacsi a Sony-nak. :K

Sic Parvis Magna

(#12) btf


btf
aktív tag

Az egészhez annyit tennék hozzá hogy: :R

Volt már ilyen korábban?

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#13) sz_abika


sz_abika
addikt

Mikortól tölthető a júliusi?

PSN: xszabikax

(#14) 30z.Samu válasza sz_abika (#13) üzenetére


30z.Samu
félisten

Már tölthető elvileg.

Sic Parvis Magna

(#15) Jose73


Jose73
tag

Kösz szépen, Sony. :R

(#16) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kövi hónap, God of War. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) 30z.Samu válasza .LnB (#16) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor szobrot állítanak a Sony-nak. :D

Sic Parvis Magna

(#18) .LnB válasza 30z.Samu (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hallod.. mi lenne..?! oriic zokogva írná meg hozzá a hírt. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) 30z.Samu válasza .LnB (#18) üzenetére


30z.Samu
félisten

De egyébként szerintem egy Uncharted Pakk sem lenne kutya. :D

Sic Parvis Magna

(#20) .LnB válasza 30z.Samu (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vagy egy Paukembör? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) 30z.Samu válasza .LnB (#20) üzenetére


30z.Samu
félisten

Havonta szépen kidobálná a nagyobb címeket Plus-ba a Sony, az szólna rendesen. :))

Sic Parvis Magna

(#22) Badlof2k


Badlof2k
senior tag

No vegre valami good game :D mar gondolkodtam hogy megveszem a jatekot de akkor igy elis dontve az esti program ^^

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#23) 30z.Samu válasza Badlof2k (#22) üzenetére


30z.Samu
félisten

Have fun! Rohadt jó játék. :R

Sic Parvis Magna

(#24) Gaben92 válasza .LnB (#16) üzenetére


Gaben92
őstag

Aztán még egy NieR:Automata aztán t.kön is szúrom magam, hogy annó kicsengettem ezekért a Digital Deluxe Edition árát. :DDD

Heavy Rain amúgy nagyon jó állítólag. Nekem itt pihen a PS-en már egy éve, de valahogy mindig elfeledkeztem róla. Barátnőm most míg beüzemelni voltam nekiállt, és egy nap alatt végignyomta, meg azóta még kétszer. :DDD

[ Szerkesztve ]

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#25) 30z.Samu válasza Gaben92 (#24) üzenetére


30z.Samu
félisten

És ki tudja, lehet, hogy Szandra figyeli a fórumot és serényen jegyzetel. :D

Sic Parvis Magna

(#26) alratar


alratar
addikt

Mindkettő megvan, úgyhogy nem igazán örülök ennek a fejleménynek. :(
Na, majd köv hónapban. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#27) Gaben92 válasza 30z.Samu (#25) üzenetére


Gaben92
őstag

Csókolom, akkor Borderlands 3-at kérek akkor megjelenés napján, és kérem vissza a 100€-mat amit a Pre-orderért fizettem. :DDD

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#28) 30z.Samu válasza Gaben92 (#27) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vagy vonják le a kövi konzol árából. :D

Sic Parvis Magna

(#29) Gaben92 válasza 30z.Samu (#28) üzenetére


Gaben92
őstag

Utalhatják a Nintendonak és akkor meglenne végre mindenem. :DDD

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#30) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nekem a tavalyi év egyik legjobb játéka, platformtól függetlenül :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#31) .LnB válasza 30z.Samu (#25) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tuti ő volt. Tessék neki megköszönni!

[kép]

:DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32) 30z.Samu válasza .LnB (#31) üzenetére


30z.Samu
félisten

Okvetlenül. :D

Sic Parvis Magna

(#33) Raysen623


Raysen623
addikt

Most vettük meg akciózva :DDD Végig is játszottam. Csak ajánlani tudom!

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#34) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Egy kellemetlen meglepetés máris van ez a kiadás nem ismerte fel a korábbi lemezes változatos végigjátszásom mentését... :(( :(

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#35) Carlos Padre válasza Wellin9 (#5) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Biztos meglátták az ehavi xboxos játékokat és úgy érezték a PES kevés lesz :))

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#36) Sirandrish válasza .LnB (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem meg Days Gone... :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37) hunluki


hunluki
senior tag

Wow. Már épp filóztam rajta hogy a Fifa 99 után újra digitális focizok erre az ezer éve wishlistemen lévő detroit felkerül plus-ra. Már tölti is otthon a kütyü, mire hazaérek ready to go :) Ugyanitt heavy rain is betárazva, őt is nézegettem már egy ideje szóval ez a hónap nálam tiszta win. Az a Horizon izé meg nem tudom micsoda, lehet ilyen egyszer ökörködősnek jó lehet, de ha már autózunk akkor vagy GT:S vagy Forza Horizon 4 (PC) :)

(#38) oriic válasza .LnB (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Nagyjabol.

Live-Die-Respawn

(#39) adamssss


adamssss
veterán

Konkretan ezzel az egy jatekkal visszahozta az eves elofizetoi “befektetest” a Sony. Ezt a honapot nehez lesz uberelni...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#40) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ennyiért én is behúztam a PS fiókomba ezt a két három (ill. majd márciussal együtt) öt játékot :D

És bakker megvan nekem PS-re a ME Andromeda. Tudnám honnan :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41) Snip3r_HUN válasza .LnB (#16) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Azt minden egyes embernek megérné, négyszer pörgettem ki. :D Néha még visszamegyek alapanyagot farmolni Muspelheim-be. :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#42) .LnB válasza Snip3r_HUN (#41) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt hiszem ez a legnehezebben összeszedhető szett. De nem vagyok benne biztos. Mert a játék felénél rájöttem, hogy semmi értelme farmolni, meg fejleszteni a cuccokat. Simán végigjátszható az nélkül is. Aztán aki vevő az ilyesmire az összeszedi hobbiól. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#43) Gaben92 válasza Snip3r_HUN (#41) üzenetére


Gaben92
őstag

Ne is mondd... 99%-on van a játék, csak a Valkyre Queen hiányzik a 100%-hoz, de annyira felk.rt, hogy azóta se csináltam meg. :DDD Azóta meg azt is elfelejtettem kb, hogy kéne harcolni... :(

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#44) Snip3r_HUN válasza .LnB (#42) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Lényegében igen, mivel new game+ után is csak akkor jut hozzá az ember az utolsó darabjához a szettnek, ha legyőzte a valkűr királynőt. Még a Tyr+ páncél kimaxolása van hátra, aztán meglátom melyik az erősebb (azzal a szerencse növelhető, a többi stat kb maradna). Bűbájok közül is sok olyan volt item lv9-es, amit csak kiváltani lehetett, pl.: Tyr tökéletes jele+. Mindhárom Tyr+ armort maxra kellett fejleszteni és ezután leadni Brok-nál. Utóbbi szettet így duplán kell kimaxolni, mivel egyszer le kellett adni minden darabját.

Nyers erőben még a Zeus páncél játszik, de ott a sebzés és a bekapott sebzés is jelentős.

(#43) Gaben92: Első alkalommal én is szívtam vele, aztán a 2. végigjátszás után pár perces mutatvány volt. :D

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#45) Gaben92 válasza Snip3r_HUN (#44) üzenetére


Gaben92
őstag

New game+ nekem kimaradt, így is pihen annyi játék a PS-en meg az Xbox-on is, hogy elég lenne ha csak egyszer végig tudnám vinni őket. :DDD Horizon Zero Dawn is meg van véve (jó szokásomhoz híven megb.szó edition-ben ráadásul mint minden) és kb 1 órát játszottam vele eddig. Wolfeinsten-el még a letöltésig se jutottam el, de nem is fogok mert végig kell nyomni a Borderlands 2-t, hogy még a 3 megjelenése előtt legyen időm a Commander Lilith DLC-re. Nehéz az élet b.sszameg. :DDD

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.