Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Amikor megláttam a neved akkor Diétának olvastam. :DDD

Amúgy nemfeltétlen akart téged átverni az Apple. Mondjuk ha azt ígérték hogy 25-26-ra ott lesz akkor jó tényleg ne b@sszanak át. De prersze egyébként meg nem hazajövetel előtt kellett volna megrendelni. Szerintem. :U Lényeg hogy megkapod.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#2) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Szerintem meg annak örülj, hogy Amerikába vagy, mert otthon ilyet nem tudsz/fogsz csinálni, mivel semmihez nincs jogod... :U

...

(#3) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Hát a cím elég bulváros...a sztori meg annyit nem ér hogy ezt a címet kapja (ami egyébként lehet hogy neked mondvacsinálva jogos lehet :P )

Szóval picit tapintatosabb címet választanék :D

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#4) vPhis


vPhis
aktív tag

Akkor vertek volna át, ha tudták volna, hogy 27.-én mész.

(#5) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Én azt nem értem, hogyha ott vagy az USA-ban, miért nem mész be személyesen a Touch-ért?! Kb. minden 3. sarkon van egy Apple Retail Store, de még "vidéken" is minimum 1 mindenhol van..

[ Szerkesztve ]

(#6) blueMerle válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


blueMerle
veterán

Lehet hogy nagyon vidéken él :D

(#7) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Sajnos ez kicsiny országunkban is így működik. 1-2 történetet simán tudnék sorolni. Kis ordibálás után érdekes módon gördülékenyen ment minden. :U (megjegyzem, hogy minden esetben eltértek az általuk megadott feltételektől az én káromra)

(#8) szombatitomi válasza blueMerle (#6) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

De a nagyon vidékről is be lehet menni egy nem olyan nagyon vidékre. :D

juliabrilke: nekem is volt: visszaküldtem 1 mobot mert nemműködtek az i/o-portok. visszaküldtek 1 hónap múlva egy másikat. meg volt égve rajta egy chip, visszaküldtem kedden. közölték hogy nálam égett meg, és nincs rá gari. kicsit hangerő feljebb, modor erősebbre: pénteken már nálam volt az új lap...

[ Szerkesztve ]

(#9) blueMerle válasza szombatitomi (#8) üzenetére


blueMerle
veterán

Látod, ez az amivel nálam nem érnél el semmit. Mindig próbálunk maximálisan korrektek lenni mindenkivel, de így is akad aki mindenképp üvöltözéssel próbálja a tudtunkra adni, hogy a betört kijelzős telefon az garanciás ügy. Ilyenkor pult alatt gomb megnyom, security szolgálat 3 percen belül a helyszinen, aztán lehet gondolkozni, hogy mégsem kellett volna ordítozni... :U

Ezt csak azért mondom hogy egyszer nehogy meglepődj, hogy 2 150 kilós fekete egyenruhás figura a hónod alatt hirtelen megfog és kivisz az üzletből. :P Akár igazad van akár nem...

(#11) gabor85


gabor85
őstag

Nem mindíg a szép szóból ért az ember, annyi szent...

(#12) blueMerle válasza Kalandor (#10) üzenetére


blueMerle
veterán

3-4 hete két amerikai srác jött be hozzánk az üzletbe (történelmi város, iszonyat sok turista mindenhonnan) , majd az egyik kérte, hogy ugyan nézzem már meg a telóját, mert lefagyott, kivette az akksit azóta se kép se hang, pár hónapja vette at&t-nél, és most 2 hónapig európában lesz. Mondom neki sry de erre EU garancia nincs. Ekkor gondoltam hogy elkezd ordítozni, de legnagyobb megdobbenésemre csak annyit mondott hogy hát akkor evvan, sajnos így járt, és ne haragudjak hogy zavart. Komolyan, annyira jofej volt meg kedves hogy kezdtem szarul érezni magam és végul újrasoftoztam neki, természetesen errol hivatalos papírt adva, nehogy a garija elvesszen. Mindezt ingyen. Így is lehet :)

Errol csak annyit, hogy a srác erosen rácáfolt arra a sztereotípiámra, hogy minden amerikai bunkó paraszt :R

(#13) gabor85 válasza blueMerle (#12) üzenetére


gabor85
őstag

hát persze hogy nem bunkó az összes, de a kormányukat nem csípjük :DDD
szerintem szándékosan vannak idiótának beállítva... nekem is vannak rokonok, nagyon bírom őket.

(#14) szombatitomi válasza blueMerle (#9) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Természetesen, nem általánosságban beszéltem az üzletek korrektségéről, hanem kifejezetten egy üzletre gondoltam. Egyébként telefonon konzultáltunk. :D Természetesen betört kijelzős telefonnal, vagy hasonló esetben nem ordítoznék. De mikor visszakapok egy cserealaplapot, kibontáskor látom hogy meg van égve, be sem teszem a gépbe, és azt mondják hogy hagyjam békén őket mert mikor elküldték még nem volt semmi baja. Persze próbáltam megmagyarázni finoman, udvariasan, de nem értették meg a szép szót. Ez viszont, idegesítő tud lenni. :U

[ Szerkesztve ]

(#15) gaborbol válasza blueMerle (#12) üzenetére


gaborbol
őstag

Nem tudom ez honnan jott, de 98%-ban kedvesek, oszintek, joszivuek, es segitokeszek,baratsagosak es befogadoak.
8 munkatarsbol 5 olyan, hogy az inget leveszi magarol szo nelkul, ha kered tole.
Itt mindent lehet CSAK KERNI KELL, nem kell uvoltozni, kiabalni, fenyegetni, csak kerni, es minden megoldhato. :W

Szerencsere mas magyar a kornyeken sincs :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.