Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Destiny egy Borderlands, szebb grafikával :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az lesz ezt már a kezdetek óta lehet tudni, csak néhány játékos oldal képes ámulatba esni hogy úúú, rpg-fps hibrid meg loot, meg nagy világ meg öreganyám valaga. Aztán elfelejtik hogy létezik már ilyen. A Borderlands. :U

Live-Die-Respawn

(#3) trufa12 válasza oriic (#2) üzenetére


trufa12
addikt

És ha jó miért ne csinálnák ? .) én kifejezetten élveztem a br-t csak ráuntam :(
de co-op ban jó móka ha lesz benne jó lesz ha nem akkor nyaljanak sót.

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#4) oriic válasza trufa12 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felreertheto voltam bocsanat. En imadom Borderlands jatekokat. Csak annyit mondok, hogy a Destiny tuti kiralysag lesz, csak nem ertem nehanyan miert magasztaljak, amikor olyan sok ujitas nincs benne az eddig latottak alapjan.

Live-Die-Respawn

(#5) Malachi


Malachi
addikt

továbbra is: csak konzolra. :(

(#6) Diopapa


Diopapa
addikt

Mondjuk szerintem a Borderlands legnagyobb erénye, hogy vicces. Ez meg "komoly" játék lesz ahogy nézem. :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7) gianni85


gianni85
veterán

három szó: kell kell kell
Addigra már X1-en

(#8) Lolka Bolka


Lolka Bolka
aktív tag

Csak konzol? Ezt amúgy kéne vhonnan tudnia az olvasónak? Miért nincs a cikkben vajon megemlítve, hogy egyáltalán milyen platformokon lesz elérhető. Persze tudom rá lehet keresni, de akkor ennyi erővel semmi értelme a cikknek, mert annak a tartalmára is rá lehetne.

(#9) .LnB válasza Lolka Bolka (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Volt már korábban róla szó. Például ebben a cikkben is le lett írva, hogy mire jelenik meg. Teljesen felesleges minden a játékról szóló hírbe beleírni, hogy mire jelenik meg.

Ezért a kommentél regeltél be? :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) Lolka Bolka válasza .LnB (#9) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Mint a példa mutatja, nem felesleges. Szerencsére nem csak te határozod meg a világot, és nem csak az számít, ami szerinted fontos...és ami szerinted nem, annak nincs is értelme. ;)

Nem, hanem az ilyen intelligens személyeskedő emberek miatt, mint te.

(#11) .LnB válasza Lolka Bolka (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerencsére, nem fogod sokat gyarapítani a lapcsalád forumozóinak számát ilyen hozzáállással! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) ldave válasza Lolka Bolka (#8) üzenetére


ldave
félisten

Mert ez a hír arról szól, hogy vannak új képek a Destiny-ről.
Szerinted minden egyes hír esetében oda kellene írni, hogy mire jön a játék, mikor jön a játék, mennyibe fog kerülni a játék?

A Slime draws near! Command?

(#13) Raysen623 válasza .LnB (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Lehet jó a Borderlands, de a világ amit összeraktak benne és annak kuszasága, a térkép zéró információval mutatta meg hol is vagyok pontosan az egészben....ettől nekem elment a kedvem az egésztől. 5x kezdtemneki, de 1óra játék után egyszerűen nem tudtam megmondani hol vagyok, és csak a töltőképernyőt láttam szinte mindíg....amennyiben ezt a Destiny-ben épeszűbben megoldják akkor egyértelműen jobb lesz. Mondjuk én egy korrektül bejárható világot várok el mivel nextgenről van szó...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#14) .LnB válasza Raysen623 (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem mondtam, hogy jó a Borderlands. Én csak az elsőt próbáltam ki. Nem rossz, de sokat nem játszottam vele. Ez jobban tetszik, csak nem jön PC-re, ez bajos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) Lolka Bolka válasza ldave (#12) üzenetére


Lolka Bolka
aktív tag

Igen, szerintem nem ártana bővebben (+1 mondat), és erre elég sok példa van is itt a lapcsaládban. De látom én gondolom rosszul és egyesek személyes megtámadtatásnak veszik. Pedig nem rosszul gondolom, hanem csak más a véleményem mint neked például. Szerintem beleférne ebbe a "több oldalas" cikkbe még egy mondat, amiben ezek benne lennének, igen. (csak hogy keretes legyen) :)

(#16) Malachi válasza ldave (#12) üzenetére


Malachi
addikt

nem ártana jelezni, igen. én is keresgéltem reggel pár percig, mert nem vágtam fejből, különben is változhatott a helyzet. ködösítenek össze-vissza. de jelenleg is az a helyzet, hogy ez csak konzolra érkezik.

(#17) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Uraim, keretik nezni a cimkeket, nem diszbol vannak ott, jelezve vannak platformok.

Live-Die-Respawn

(#18) oriic válasza oriic (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De hogy ne legyen gond beleírtam hírbe hogy mire jelenik meg a játék.

Live-Die-Respawn

(#19) Malachi válasza oriic (#18) üzenetére


Malachi
addikt

mindent az olvasókért! :)

(#20) oriic válasza Malachi (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Mentségemre legyen szólva, éjjel fél 3kor írtam a hírt...

Live-Die-Respawn

(#21) Lomha 8V válasza trufa12 (#3) üzenetére


Lomha 8V
addikt

A Borderlands mindkét része olyan játék, amit pihentetni kell. Nem lehet ledarálni őket, szerintem szinte mindenki ráun egy idő után. Az első rész kb 1 évig volt a gépemen, a második szerintem 1.5-ig is. :K

(#22) gianni85 válasza Lomha 8V (#21) üzenetére


gianni85
veterán

haverokkal 4es coop-ra ez nem igaz... mi minden délután toltuk és relatíve gyorsan ledaráltuk. Mikor jött ki DLC akkor újra elővettük, és megint gyorsan ledaráltuk :)

(#23) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Egyik lgjobban várt játék!!! A gamestarban már elolvastam az egész cikket, nagyon jó játéknak ígérkezik ;)

Amúgy csak egy csöppet fog hasonlítani a Borderlandshoz. De biztos ütni fog. Már régebben olvastam róla nem sok van meg. De lesz több faj kaszt, és iugalmas küldetésekben lesz részünk az tuti. És a story is angyon jó

[ Szerkesztve ]

(#24) oriic válasza gianni85 (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bordernak ez a lényege, 4es coop-ban tolni és kész. Akár vadidegenekkel.

Live-Die-Respawn

(#25) gianni85 válasza oriic (#24) üzenetére


gianni85
veterán

csak idegenekkel probléma lehet, hogy nem értitek egymást nyelvi különbségek miatt, vagy valakinek egyáltalán nincs headset. Szerencsére nálunk összeszokott csapat nyomta

(#26) Low Noise válasza ldave (#12) üzenetére


Low Noise
senior tag

Szerintem kène, ami a màsik, hogy gyakran még a jàtékok stílusa is kimarad a hírekből ami engem nagyon zavar.

[ Szerkesztve ]

(#27) .LnB válasza Low Noise (#26) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahhoz nem kis átalakítást igényelne az odal. Ami kilógna a lapcsoport arculatához. Egy külön kis boxba lehetne minden játék adatait rendszerezni. Vagy minden egyes hírhez külön odaírni? Ez szerintem butaság.
Jó minden így ahogy van, ha valakit érdekel az adott játék az rákeres az interneten. Ez hírportál, nem játékadatbázis.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) Low Noise válasza .LnB (#27) üzenetére


Low Noise
senior tag

Lehet velem van a baj, de ma is a Broken Age hírt végigolvasva, nem derült ki milyen stílusú a játék, mivel mobilon olvastam hazafele a buszon így nem volt kedvem ki guglizni, most itthon megnéztem a wikipédián most már tudom a stílusát. Szerintem, ismétlem szerintem ennek nem így kéne működnie, a legkevésbé sem rosszból írom, inkább építő jelleggel.

Most direkt rákerestem, már 3 hír van róla de egyszer sem került szóba a stílusa. Tényleg nem bántásból, de e téren lehetne javítani. :R

[ Szerkesztve ]

(#29) .LnB válasza Low Noise (#28) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megértelek, viszont ahogy mondtam korábban ez egy hírportál. Ha a cikkezők hajlandóak rá, akkor meg lehet oldani ezt a dolgot. De elsősorban nem ez a portál funkciója. Vannak külföldön olyan oldalak, ahogy külön adatbázisokba tárolják a hasonló adatokat egy-egy játékról, ami egy kis szövegdobozban mindig megjelenik az adott játékról szóló hírnél. Az jó ötlet szerintem is. Viszont minden egyes hír szövegébe beírni minden olyan információt ami esetleg szükséges néhány olvasónak, az elég kivitelezhetetlen.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#30) Lomha 8V válasza gianni85 (#22) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Az más téma, úgy gyorsan megy. Csak sajnos mi a haverokkal soha nem egyszerre érünk rá, vagy ha igen, akkor inkább összeülünk mulatni. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.