Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) boost


boost
addikt

kitérdekel.

(#2) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Én erre azt mondom, hogy az is egy munkahely, oldják meg!
Az én főnököm sem elnéző ha nyavalygok azért mert sok a munka.

(#3) elithun


elithun
őstag

Az ilyen nekem mindig olyannak hangzik, hogy "Nincs kedvünk PC-re fejleszteni, de azért szeressetek minket légyszi'.".
Ha nem fejlesztenek rá hát nem fejlesztenek, nem kell magyarázkodni.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#4) Malachi


Malachi
addikt

mennyire felesleges minden olyan hír, ami azt taglalja, hogy valami miért nem jelenik meg adott platformra. nem, nem. a bejelentéskor is világos volt.

(#5) #85552128


#85552128
törölt tag

PS3 és X360-ra sokkal több munka lehet lebutítani a játékot.
Ha ennyire lefoglalja őket 4 platform akkor miért nem ezekre jön később ? ;]

Olyan jó olvasni ezeket a magyarázkodásokat, mikor nyilvánvaló, hogy leszarják az adott platformot...

[ Szerkesztve ]

(#6) cskamacska válasza mentoloshypo (#2) üzenetére


cskamacska
addikt

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. :U Nem mintha egyébként is rettenetes hiány lenne PC-n random MMO játékokból, egy gyengén kivitelezett direkt konzol átirat ami a legkevésbé hiányzik még hozzájuk.
Szerintem épp ezért nem is igen várható PC változat. :( Konzolon van pár MMO mutatóban, ott akármi újítást hoz, a közönségnek megváltás lesz, PC-n meg nagyon oda kell tenniük magukat, ha az egyébként is nyüzsgő piacon valamit el akarnak érni, egyszerűen nem éri meg.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#7) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Én magában a Destiny-ben nem látom, hogy egyáltalán miért vegyem meg? Az még csak személyes preferencia, hogy a játék vizuális stílusa húz a cel shaded felé, amit egyszerűen utálok. Viszont játékmenetben, mondanivalóban konkrétan üres az egész. Egy böngészős Quake Live nem ad kevesebbet.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#8) #08052480


#08052480
törölt tag

PC változatról nem esett szó, pedig a programot elsősorban azon fejlesztették ki

Nem latom be, hogy a ket dolog miert fogg ossze. Mi mason kellett volna fejleszteniuk, hogy igazolva legyen a pc verzio hianya?

(#9) Psych0 válasza #08052480 (#8) üzenetére


Psych0
őstag

mainframen :D

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#10) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Egy kicsit leegyszerűsitve a problémát ott van a cryengine aminek segítségével párhuzamosan lehetett fejleszteni Pc-re xboxra és psre is. Szinte egy gombnyomás és kész is a pcs verzió is. (mondjuk lehet, hogy a mostani konzolgenerációval nem működik) Vagy ott a wolfenstein ott is lesz pc verzió. Viszont ha az engine nem tánogatja azért elképzelhető, hogy nem éri meg a pc portot elkészíteni.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#11) Televan74


Televan74
nagyúr

Még egy konzol exclusive játék. Már meg sem lepődők rajta. Furcsa volt olvasni a kifogásokat, bár sok nem volt belőle. XboxONE és PS4 -nek PC az alapja.Tudom hogy low level api, de akkor is.
Mondjuk engem nem érdekel a játék,ezért nem is bánkódóm rajta hogy miért nem jelenik meg PC -re.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12) Raysen623 válasza Ragnar_ (#10) üzenetére


Raysen623
addikt

Nem akarok farkast kiáltani, de majd meg lehet nézni milyen lesz a PC-s átirat az új Wolfeinstein esetén is...valószínűleg nem a legszebbek közül való (ne legyen igazam). :O

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#13) Ragnar_ válasza Raysen623 (#12) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ha a rage szintjét hozza (ami azért valószínű) nem nagyon lesz gond a grafikával. Doom4-re vagyok még kíváncsi. Nekem a doom3 is tetszett és abban az időben az a grafika igencsak rendben volt..

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#14) Shing


Shing
őstag

Megy a konzolmarketing ezerrel...

(#15) mentoloshypo válasza #85552128 (#5) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Azért mert PS3/X360-on még mindig nagyságrendekkel több ember játszik mint az új generációs masinákon!
És az ilyen nem változik meg egyik napról a másikra.
Ez tiszta üzletpolitka, nem kell logikát keresni.

(#16) Raysen623 válasza mentoloshypo (#15) üzenetére


Raysen623
addikt

A probléma szerint onnan jön, hogy nem nextgen-re tolják ezerrel a játékokat hanem ezzel a vegyes megoldással. User erre azt mondja minek vegyen új konzolt ha kijön a régire is, eladó meg nem érti mi a frászért nem terjed az új konzolgép. Hát ezért. A gépfejlesztőknek rá kellene lépni a játékfejlesztők tyúkszemére ezügyben. El kell dönteni mit akarnak: nextgen terjedését és nagyobb bevételt, vagy szopóágra tenni magukat hosszabb távon. Valahol meg kell húzni a határt.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#17) kovsol válasza #85552128 (#5) üzenetére


kovsol
titán

Mert az x360 és a ps3 termeli a pénzt legjobban.

May the Force be with you!

(#18) Wasp_HUN válasza mentoloshypo (#15) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Igen, ez az oka annak, hogy kijön a régiekre, ezt senki se vitathatja. Azonban 2 dolog... egyrészt így nem fognak új konzolt venni a népek, másrészt ha a játékos bázis nagysága a döntő számukra akkor mégis miért nem PCre fejlesztik? Elvégre annak van a legnagyobb bázisa.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#19) kovsol válasza Wasp_HUN (#18) üzenetére


kovsol
titán

Nem a játékos bázis számít nekik, hanem a bevétel. CoD vagy BF játékok is jobban fogynak konzolokon, mint PC-n, pedig sokan elképzelhetetlennek tartják az FPS játékokat egér nélkül.

May the Force be with you!

(#20) Wasp_HUN válasza kovsol (#19) üzenetére


Wasp_HUN
tag

COD ami szökő évente egyszer kap tűrhető portot vagy BF amiből tipikus COD klónt csináltak... milyen meglepő. Én speciel magasról teszek a Destinyre, de akkor is az érvelésük szimplán marhaság.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#21) kovsol válasza Wasp_HUN (#20) üzenetére


kovsol
titán

Minden mögött a pénz van. A többi csak félrebeszélés.
Fejlesztő cégek nem szeretet szolgálatok.

May the Force be with you!

(#22) Kaiku


Kaiku
senior tag

Miért nem lehet a PS3-mat és az X360-at már nyugdíjazni. Fogadni mernék, hogy az újabb generáció történő játék fejlesztést is ez akadályozza.

(#23) orion1025 válasza Kaiku (#22) üzenetére


orion1025
őstag

Mert jelenleg még ebben van nekik a pénz.Az új generáció jó ideig nem fog hasznot termelni, így viszont egyidejűleg lehet a régiből is profitálni.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#24) boost válasza orion1025 (#23) üzenetére


boost
addikt

ìgy van, eladtak beloluk 100-100 milliót. ha csak minden 10edik játékos vesz meg egy új játékot, az akkor is KÈTSZER annyi, mintha MINDEN PS4 és XBO játékos megvenné a játékot.

(#25) orion1025 válasza boost (#24) üzenetére


orion1025
őstag

És pontosan ezt felejti el mindenki, hogy ez a generáció elég sokáig kitartott mindkét konzol részéről.Nem beszélve az Xbox Live-ról, amit nem kevesen használtak, így nem lehet csak kilőni mindent és megszűntetni.Egy az, hogy fair sem lenne, na meg átpártolnának a potenciális vevők a riválishoz.Kicsit bonyolultabb annál, mint ahogy sokan írják, mert miért van még támogatás, bla bla...Üzlet és kész, mindig az diktál amibe van pénz.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.