Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ritkán van ilyen, de nem teljesen értem, ez a játék hogy fog viszonyulni és létezni a Destiny 2+Expansion I, II mellett. Ahogy kivettem, teljesen különálló lesz, de ugyanúgy megkap minden fejlesztést és jövőbeli frissítést, mint az alap Destiny, de teljesen más lesz a hangulata. PS Store-ban kb egy árban van most a Shadowkeep meg az D2+Exp I, II, melyiket lenne érdemes megvenni?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) wjbhbdux válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Destiny 2 egy játék, akármilyen tartalmakat veszel meg bele, egyszerűen nem tudsz bizonyos pályákra lépni vagy tevékenységeket végezni amik X kiegészítőhöz vagy seasonhoz tartoznak.

Októbertől az alapjáték + 2 kis kieg ingyenes lesz, azokat nem érdemes megvenni. Forsaken meg Shadowkeep a fizetős újabb tartalommal.

/s

(#3) Bad Pritt válasza wjbhbdux (#2) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Így már értem, nekem az a része nem volt meg valahogy, hogy ingyenes lesz az alapcsomag. :)

Akkor erre vetek egy pillantást jövő héten. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4) oriic válasza Bad Pritt (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig írtam róla hogy free lesz a játék:

[link]

Live-Die-Respawn

(#5) KaitouP válasza oriic (#4) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez most csak Steam-en lesz ingyenes, vagy konzolokon is?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6) oriic válasza KaitouP (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindenhol ingyenes lesz az alap kiadás az Osiris és Warmind DLC-kkel. (Battle.netről ugye eltűnik, szóval csak Steam-PS4-XO)

Live-Die-Respawn

(#7) KaitouP válasza oriic (#6) üzenetére


KaitouP
veterán

Szuper, köszönöm! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Valamelyik nap elindítottam ezt a másolást vagy mit, kíváncsi leszek minden simán megy-e majd. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.