Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) monguz82


monguz82
tag

az aktiválás (hajnali 1 v 2) után telt el annyi idő

[ Szerkesztve ]

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#2) FefeeX válasza monguz82 (#1) üzenetére


FefeeX
veterán

És ezek a HC gamerek általában nyitás óta folyamatosan ott is vannak. Sokan közülük streamerek.

(#3) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Arra azért kíváncsi lennék hogy miként alakul a játékosok száma. :( Nagyon szerettem én is a játékot, de mikor kijött a második csomag, akkor abbahagytam, simán elvekből, egy Sp még oké, megveszem ha olyan a játék, de mikor másodjára akarnak ennyit legombolni akkor már nem nagyon okés részemről.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#4) wjbhbdux válasza laceszgamer (#3) üzenetére


wjbhbdux
veterán

569.3K
Crucible Players
Yesterday

693.9K
PvE Players
Yesterday

[link]

/s

(#5) laceszgamer válasza wjbhbdux (#4) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem is olyan kevés, kevesebbre számítottam.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) saelin válasza laceszgamer (#3) üzenetére


saelin
veterán

Ilyen a game as a service model. Az Anthem is valami hasonló akart volna lenni, csak nem jött össze.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#7) FefeeX válasza laceszgamer (#3) üzenetére


FefeeX
veterán

Alapvetően ugye mivel hasonlítod...
Egy "normál" játék soha nem kap ingyen tartalmakat. Általában játszol vele, aztán kidobod, letörlöd, elfelejted.
Nagyon esetlegesen patchelnek rajt, hogyha elég sokan megvették, és balanszolni kell.
Itt brutál mennyiségű új tartalom van, félig-meddig egy MMO szintje.

És megérkeztünk a WoW-hoz, aminél ugyan ennél még jóval több tartalmat kapsz, ugyan csak évente-kétévente. Olyankor kifizetsz a kiegészítőért egy teljes játék árát. Itt vagyunk kb egyforma árnál, de ugye a WoW még ezen felül havonta 2-3ezer forint díjas. És már abban is vannak mikrotranzakciók is.

Alapvetően sokszor nem jön be az új content, vagy a hozzáállás, ennek ellenére ár/érték arányban még mindig az egyik legjobb amit venni tudsz.

Ez még sokkal jobb amúgy, mint anno a StarCraft 2 volt, amit mesterségesen választottak 3 felé, és mindhárom részt eladták teljes játék árban. Vagy egy teljes áras cím, amit megveszel, és 2 óra után megbánod.

(#8) laceszgamer válasza FefeeX (#7) üzenetére


laceszgamer
addikt

Közben meg jönnek a pletykák bár nem tudom igaz lesz-e, de megy Steamre a játék, ingyenesen, legalábbis az alap és az első season pass az lesz, a másodikra ezt nem írták.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9) FefeeX válasza laceszgamer (#8) üzenetére


FefeeX
veterán

Ez pont az mint a WoW, amiből most már ingyenes az első két DLC meg az alapjáték, vagy lehet már több is, kapj kedvet hozzá azt kezdd el fizetni... Lesznek akik csak kipróbálják, viszont azok nem is fizettek volna érte, viszont ha már egy ember upgradel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.