Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Hirtelen felcsendült a zene, nem tudtam honnan jött hirtelen mert közben valamit olvastam. :D Várjuk!

Most komoly? Azzal kezdődik egy gaming stream, hogy majdnem 9 percig George Floydra emlékezünk és visszaszámol? Emlékezzünk rá, de miért épp egy gaming stream keretében?

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

áááh, bocs fiúk.. de a CP2077-nek prioritása van arra a hónapra... :DDD

(#1) Hopkins95
ne is mond...
de am kénytelenek beállni, mert amilyen bolond világot élünk, azokat támadják, akik nemállnak be emögé, mint támogatók... de nem akarok nagyon erről bmit is írni, mert.... felesleges...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) ChrystianHUN


ChrystianHUN
csendes tag

Vajon teljesen kezdőként van még értelme bele vágni?

(#4) - = Zk = - válasza ChrystianHUN (#3) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha csak a sztorimód érdekel, ahogy engem is, akkor igen

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) ChrystianHUN válasza - = Zk = - (#4) üzenetére


ChrystianHUN
csendes tag

Gearben már esélytelen utol érni az átlagot?

(#6) - = Zk = - válasza ChrystianHUN (#5) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez attól függ, mennyit tolod vele.... én szinte sehol nem vagyok, de nem érint, PvE tolom ...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) saelin válasza ChrystianHUN (#5) üzenetére


saelin
veterán

Nem annyira. Ha van egy coop társad akkor meg főként.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) benny_ray válasza ChrystianHUN (#5) üzenetére


benny_ray
csendes tag

Simán el tudod érni a max light levelt. F2P-ben nehezebben, de úgy sem lehetetlen. Kell egy klán, az sokat segít meg egy haver, akivel tolhatod co-opban. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.